26 kwietnia do naszej gminy zawitał prezes Aglomeracji Wrocławskiej, Jacek Kowalski, który przywiózł dla mieszkańców 300 sztuk Kart Aglomeracyjnych, uprawniających do 50% zniżki na wejście do głównych atrakcji Wrocławia (Stadion, ZOO, Aquapark, itd.).

Serdecznie dziękujemy. Karty trafiły do osób, które brały udział w kwietniowym sprzątaniu gminy, następnie do maluchów z „Wesołego Przedszkola” oraz Klubu dziecięcego „Pierwsze kroki”.
Część została przekazana do Publicznej Szkoły Podstawowej a resztę rozdamy zgodnie z zasadą „kto pierwszy ten lepszy”.
W tym celu zapraszamy chętnych do sekretariatu urzędu gminy. Wizyta pana Jacka zbiegła się z sadzeniem drzewek przy boisku trawiastym, gdzie wraz z wójtem gminy – Pawłem Filipczakiem razem posadzili „Aglomeracyjne drzewko”.
Niech nam rośnie w siłę, jak nasza dotychczasowa współpraca.