Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 36 informacji. Wszystkie poniżej.

Malaga przebojem wakacji 2014  »
Tekst opublikowany 2014-07-31, opracowanie otomedia.pl
Malaga, Rzym, Alicante - tak u szczytu sezonu letniego przedstawia się top najpopularniejszych tanich wakacyjnych połączeń wrocławskiego lotniska.
Zdjęć: 1  

Bezpłatne badania dla kobiet w wieku 50 – 69 lat »
Tekst opublikowany 2014-07-25, opracowanie FPR
Już po raz kolejny mieszkanki powiatu wrocławskiego będą miały okazję skorzystać z badań mammograficznych, które wykonywane będą w mammobusach na terenie powiatu.
Zdjęć: 1  

Projekt z Wierzbic doceniony »
Tekst opublikowany 2014-07-24, opracowanie JB, EKS
Projekt „Muzyka i ruch. Odkrywam siebie” realizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Wierzbicach znalazł się w gronie 68 projektów z całej Polski, które zostaną dofinansowane w ramach programu Bank Dziecięcych Uśmiechów przez Fundację Banku Zachodniego WBK.
Zdjęć: 1  

Gdzie na urlop w sierpniu? »
Tekst opublikowany 2014-07-20, opracowanie otomedia.pl
Leć z Wrocławia i zobacz, czym jeździł James Bond, odkryj muzyczne uroki Barcelony lub poczuj włoskie dolce vita podczas rzymskiego festiwalu È Estate Romana.
Zdjęć: 1  

Puchar Mietkowa – złowiono 4000 ryb! »
Tekst opublikowany 2014-07-17, opracowanie Roman Gawlas/PZW W-w
W dniach 4-6 lipca odbyły się ogólnopolskie zawody spinningowe z o „Puchar Mietkowa”, które rozegrano na zbiorniku zaporowym w Mietkowie.
Zdjęć: 14  

Kolejny sukces Pawła Ośmiałowskiego »
Tekst opublikowany 2014-07-17, opracowanie um
W Sofii odbyły się Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym. W kategorii wagowej 59 kg Mistrzem Europy z wynikiem 620 kg w trójboju został mieszkaniec naszej gminy Paweł Ośmiałowski.
Zdjęć: 1  

Wielki talent o jeszcze większym sercu »
Tekst opublikowany 2014-07-17, opracowanie Adrian Walczyk
Na XIII Dniach Gminy Długołęka poznaliśmy „Gminny Talent 2014”. Zwyciężczynią konkursu została Kamila Florek z Długołęki, która ma nie tylko ogromny talent i piękny głos, ale również wielkie serce.
Zdjęć: 7  

Czernica - miliony uwolnią atrakcyjne tereny »
Tekst opublikowany 2014-07-17, opracowanie ug
Wartość całego zadania to ponad 7 mln zł. Nowa inwestycja dofinansowana zostanie w wysokości ponad 5,6 mln zł ze z środków Unii Europejskiej.
Zdjęć: 1  

Ponad 160 km/h autostradą „pod prąd” »
Tekst opublikowany 2014-07-16, opracowanie pol
Policjanci z legnickiej komendy zatrzymali mężczyznę, który pędził autostradą A-4 „pod prąd” z prędkością ponad 160 km/h.

Topacz Miasto Dzieci z policją »
Tekst opublikowany 2014-07-15, opracowanie pol
Zakończyła się dwutygodniowa praca policjantów KMP Wrocław w mieście dzieci, zorganizowanym w podwrocławskiej miejscowości Ślęza.
Zdjęć: 9  

Afery taśmowej można było uniknąć? »
Tekst opublikowany 2014-07-15, opracowanie otomedia.pl
Każdego dnia media publikują nowe rewelacje w sprawie tzw. afery taśmowej. Ale czy musiało do niej dojść?
Zdjęć: 1  

Agroturystyka – biznes wolny od podatku »
Tekst opublikowany 2014-07-10, opracowanie otomedia.pl
Wynajmując pokoje wczasowiczom, niezależnie czy robimy to prywatnie czy w ramach działalności gospodarczej, musimy odprowadzić podatek. Wyjątkiem jest wynajem pokoi na wsi, w ramach tzw. agroturystyki.
Zdjęć: 2  

Gra miejska z Krainą Inspiracji »
Tekst opublikowany 2014-07-09, opracowanie KI
Kilkadziesiąt dzieci z terenu powiatu wrocławskiego spędziło trzy urocze, majowe popołudnia wraz z Fundacją „Kraina Inspiracji”.
Zdjęć: 2  

Oto wrocławskie Afrykarium »
Tekst opublikowany 2014-07-08, opracowanie zoo
Jego budowa dobiega końca. Rozpoczął się ostatni etap - prace wykończeniowe, sprawdzanie urządzeń, uzupełnianie dekoracji roślinnej. Najwięcej emocji budzi napełnianie basenów i akwariów wodą. To obiekt unikatowy na skalę europejską.

Co drugi przedsiębiorca nie pojedzie na wakacje »
Tekst opublikowany 2014-07-06, opracowanie Katarzyna Siwek, wsp. Katarzyna Miazek
Aż 44% przedsiębiorców, zamiast odpoczywać nad morzem albo w górach, spędzi tegoroczne wakacje w pracy –wynika z badania przeprowadzonego przez Grupę Idea Banku. Na krótki, jednotygodniowy urlop, wybierze się co czwarty właściciel małej firmy.
Zdjęć: 1  

Fotolia: zarabiaj na wakacyjnych zdjęciach »
Tekst opublikowany 2014-07-04, opracowanie Fot. Serwis: fotolia.com
W ciągu ostatnich lat zauważalna jest zdecydowana zmiana w naszych urlopowych zwyczajach – Polacy coraz chętniej podróżują już nie tylko nad Bałtyk, ale stanowią rosnącą grupę globtrotterów, docierających do najbardziej egzotycznych zakątków świata.
Zdjęć: 5  

Oto wojna na Ukrainie »
Tekst opublikowany 2014-07-03, opracowanie otomedia.pl
Prezentujemy zdjęcia obrazujące ciężkie walki toczące się na Ukrainie. "Zwyczajna" wojna trwa od kilku tygodni i pochłania setki ofiar...

Podróże, które kształcą »
Tekst opublikowany 2014-07-03, opracowanie JB
W tym roku mija trzynasta rocznica partnerstwa pomiędzy powiatem wrocławskim i Departamentem Górnego Renu we Francji. Wbrew przesądom związanym z pechową trzynastką współpraca z partnerem francuskim ma się bardzo dobrze.
Zdjęć: 3  

Międzynarodowy tydzień z tenisem w Ślęzie »
Tekst opublikowany 2014-07-03, opracowanie Aleksandra Szumska/Słowo Sportowe - Maja Muszyńska
W Ślęzie na terenie Gminy Kobierzyce, w ośrodku Matchpoint przez cały tydzień rozgrywany był międzynarodowy turniej tenisowy ITF Futures Tauron Cup 2014.
Zdjęć: 1  

Dwa koncerty chóru Sanctus Andreus »
Tekst opublikowany 2014-07-03, opracowanie Sylwia Pelczyk
Kościół pw. Św. Andrzeja Apostoła w Bielanach Wrocławskich kolejny raz wypełnił się piękną muzyką w wykonaniu chóru parafialnego Sanctus Andreus pod dyrekcją Agnieszki Niezgody.
Zdjęć: 1  

Nietuzinkowe suknie w Gminnej Bibliotece Publicznej »
Tekst opublikowany 2014-07-03, opracowanie Małgorzata Ligarska
Od kwietnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czernicy można było obejrzeć wystawę zdjęć dokumentującą fragment bogatej działalności grupy artystycznej „Poloneska”.
Zdjęć: 1  

Szlakiem południowego Dolnego Śląska »
Tekst opublikowany 2014-07-03, opracowanie A.W./GOPS Czernica
Tym razem w grupie 51 osób mieszkańcy gminy Czernica odwiedzili ciekawe zakątki Przedgórza Sudeckiego.
Zdjęć: 2  

W Pradze byliśmy i knedliczki jedliśmy »
Tekst opublikowany 2014-07-03, opracowanie A.W./GOPS w Czernicy
W piękną, słoneczną sobotę 28 czerwca tym razem mieszkańcy gminy Czernica poznali stolicę Czech. W wycieczce do Pragi wzięło udział ponad 90 osób.
Zdjęć: 3  

Koncert Bednarka zastrzykiem energii dla Długołęki »
Tekst opublikowany 2014-07-03, opracowanie Adrian Walczyk/fot: AGATA WACH
W parku Szczodre odbyła się trzynasta edycja Dni Gminy Długołęka. Gwiazdą wieczoru był Kamil Bednarek. Na scenie wystąpili również Skaldowie oraz utalentowani mieszkańcy. „Gminnym talentem” została Kamila Florek.
Zdjęć: 5  

Teatr w Kątach Wrocławskich »
Tekst opublikowany 2014-07-03, opracowanie um
Kąty Wrocławskie gościły Teatr Ewolucji Cienia z Poznania. Na Rynku miały miejsce dwa spektakle w ramach projektu „Teatr w małym mieście”, który polega na jednodniowych spotkaniach mieszkańców małych miast z teatrem.
Zdjęć: 12  

Kulturalne zakończenie roku  »
Tekst opublikowany 2014-07-03, opracowanie um
26 czerwca na zapleczu GOKiS odbył się piknik z okazji zakończenia roku kulturalnego 2013/2014. Uroczystość rozpoczęła dyrektor Maria Mach serdecznie witając przybyłych gości, uczestników kół oraz instruktorów.
Zdjęć: 8  

Gmina Kobierzyce – Rzetelny Samorząd »
Tekst opublikowany 2014-07-02, opracowanie Maria Okraszewska
W Warszawie odbyła się Wielka Gala „25 lat wolności dla Polskiej Rzetelności”, która zgromadziła przedstawicieli świata biznesu i polityki. Podczas gali odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Laureatom IV edycji Projektu „RZETELNI”.
Zdjęć: 1  

Czas na wakacje, rok szkolny zakończony »
Tekst opublikowany 2014-07-02, opracowanie Anna Wilisowska
27 czerwca we wszystkich szkołach odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego. W gminie Kobierzyce 1543 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów odebrało świadectwa szkolne, a najlepszych uczniów czekały również świadectwa z wyróżnieniem i nagrody.
Zdjęć: 6  

Kolarska wizytówka powiatu »
Tekst opublikowany 2014-07-02, opracowanie JB
Na to wydarzenie czekali od dawna wszyscy miłośnicy kolarstwa szosowego. W Sobótce odbyły się Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym. Organizatorem przedsięwzięcia był KS Ślęża Sobótka, gmina Sobótka oraz powiat wrocławski.
Zdjęć: 4  

Piknik jakich mało »
Tekst opublikowany 2014-07-02, opracowanie PCPR
Na terenie jednostki 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia we Wrocławiu – Leśnicy, odbył się już III Powiatowy Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, Międzynarodowego Dnia Dziecka i Dnia Rodziny organizowany przez PCPR we Wrocławiu.
Zdjęć: 4  

Piknik Rodzinny w Stróży »
Tekst opublikowany 2014-07-02, opracowanie Anna Górniak
W sobotnie popołudnie 28 czerwca odbyła się doroczna impreza integracyjna mieszkańców wsi Stróża organizowana przez radnego, sołtysa i Radę Sołecką wsi, KS „Wspólni” oraz GOK w Mietkowie.
Zdjęć: 13  

Długołęka buduje markę dzięki inwestycjom »
Tekst opublikowany 2014-07-02, opracowanie AW
Długołęka po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych samorządów w kraju. Gmina zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Markowy Samorząd”, do tego odebrała wyróżnienie w zestawieniu „Samorządowy Lider Zarządzania”.
Zdjęć: 1  

Cudze chwalicie, swego nie znacie »
Tekst opublikowany 2014-07-02, opracowanie ug
W czerwcu Towarzystwo Miłośników Chrząstawy zrealizowało kolejny projekt współfinansowany przez Urząd Gminy Czernica - „Cudze chwalicie, swego nie znacie – aktywnie szlakami Gminy Czernica”.
Zdjęć: 4  

III Turniej Piłki Nożnej – Mietków górą  »
Tekst opublikowany 2014-07-02, opracowanie otomedia.pl
28 czerwca na boiskach sportowych w Kostomłotach i Osieku odbył się III Turniej Piłki Nożnej w ramach Memoriału im. Stanisława Siekierskiego pod patronatem prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzeja Padewskiego.
Zdjęć: 14  

Zapraszamy do Jeleniej Góry  »
Tekst opublikowany 2014-07-01, opracowanie otomedia.pl
Od wtorku 8. lipca Jelenią Górą i okolicami zawładną kolarze z 25 krajów - uczestnicy Akademickich Mistrzostw Świata w kolarstwie górskim i szosowym.
Zdjęć: 1  

Ryanair startuje z Wrocławia do Gdańska »
Tekst opublikowany 2014-07-01, opracowanie otomedia.pl
Szybkie i niedrogie połączenie z Wrocławia do Gdańska – czas przelotu: 60 minut, bilet tańszy niż przejazd koleją czy samochodem. Pierwszy samolot linii lotniczych Ryanair na trasie Wrocław-Gdańsk odleciał we wtorek 1 lipca.
Zdjęć: 1  

Dzisiaj
Poniedziałek 3 października 2022
Imieniny
Bogumiła, Gerarda, Józefy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoWroclawPowiat.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl