Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 40 informacji. Wszystkie poniżej.

Warto ubezpieczać się od wszystkiego »
Tekst opublikowany 2012-09-30, opracowanie MR
Wokoło jest bardzo dużo ogłoszeń ubezpieczeń. Warto ubezpieczać się od wszystkiego, ponieważ życie niesie ze sobą bardzo dużo niespodzianek, nie zawsze dobrych.

Złomiarze grasowali w Żórawinie »
Tekst opublikowany 2012-09-27, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież elementów metalowych. Sprawcy z jednego z gospodarstw na terenie gminy Żórawina ukradli metalowe kraty i sita o wartości blisko 5 tysięcy

Innowacyjna matematyczka »
Tekst opublikowany 2012-09-27, opracowanie rr
23 września odbyło się Ogólnopolskie Forum Innowacyjnych Nauczycieli i Szkół organizowane przez Microsoft w ramach światowego programu Partners in Learning.

Nowy plac zabaw »
Tekst opublikowany 2012-09-21, opracowanie rr
W Szkole Podstawowej w Ratowicach został zrealizowany projekt modernizacji szkolnego placu zabaw w ramach rządowego programu „Radosna szkoła”.

Farbą owiane »
Tekst opublikowany 2012-09-21, opracowanie AZ
Od kilku dni hol główny Starostwa Powiatowego we Wrocławiu zdobią niezwykłe wielobarwne chusty jedwabne. Te nietuzinkowe prace są efektem tegorocznych dwudniowych warsztatów, które zorganizowano już po raz IX w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Krzyżowicach.

Nasz patronat - koncertowa jesień w powiecie »
Tekst opublikowany 2012-09-21, opracowanie J.B.
Już 23 września koncertem w Mirkowie rozpocznie się VIII edycja Koncertów Ziemi Wrocławskiej. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Opus Organi, patronem honorowym - Starosta Powiatu Wrocławskiego Andrzej Szawan.

Co planuje skarbówka »
Tekst opublikowany 2012-09-21, opracowanie DL
W lipcu zmieniły się władze I Urzędu Skarbowego przy ul. Klimasa we Wrocławiu. Nowym Naczelnikiem został Dariusz Żuraw.

Ruszają roboty kanalizacyjne »
Tekst opublikowany 2012-09-21, opracowanie ug
Podpisana została umowa na „Budowę kanalizacji sanitarnej dla części południowej gminy Kobierzyce-dokończenie inwestycji”.

Postulaty w Urzędzie Gminy »
Tekst opublikowany 2012-09-21, opracowanie ug
Urząd Gminy Długołęka, to nie tylko miejsce pracy urzędników, o czym wszyscy mogli się przekonać podczas wystawy, zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury pn. „Postulaty sierpniowe”, przedstawiającej jedno z najważniejszych wydarzeń, a być może i najodważniejszych we współczesnej historii Polski.

"Pokój" w Szczodrem »
Tekst opublikowany 2012-09-21, opracowanie ug
W schronisku im. Brata Alberta w Szczodrem odbyła się uroczysta inauguracja realizacji projektu pn. „ Pokój Małego Księcia”.

Nagrodzone talenty »
Tekst opublikowany 2012-09-20, opracowanie J.B.
Wraz z początkiem roku szkolnego poznaliśmy zwycięzców XIII edycji programu stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego.

Pamiętajcie o Kresach »
Tekst opublikowany 2012-09-20, opracowanie Joanna Brodowska
Kilkaset osób pojawiło się na II Ogólnopolskim Spotkaniu Miłośników Wołynia w Świątnikach k. Sobótki. Wśród nich parlamentarzyści, przedstawiciele władz lokalnych i świata nauki, członkowie stowarzyszeń kresowych, a także zwykli ludzie, których los związał kiedyś z Wołyniem.

Sprzątali lokalny świat »
Tekst opublikowany 2012-09-20, opracowanie gim
Uczniowie Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich jak każdego roku włączyli się w akcję sprzątania świata.

Kontrabanda rozbita pod Długołęką »
Tekst opublikowany 2012-09-20, opracowanie pol
19 września w godzinach popołudniowych funkcjonariusze weszli na teren prywatnej posesji, położonej w jednej z miejscowości gminy Długołęka…

Bezmyślni wandale atakują… witacze »
Tekst opublikowany 2012-09-20, opracowanie ug
W ostatnim czasie bardzo nasiliło się niszczenie mienia gminnego. Szczególnie można to zauważyć w stosunku do tzw. witaczy gminnych.

XII Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Judo  »
Tekst opublikowany 2012-09-19, opracowanie dojo
Świetne widowisko sportowe mogliśmy obserwować 15 września w Sobótce.

Wójt zaprasza na wystawę »
Tekst opublikowany 2012-09-17, opracowanie rr
Wójt Gminy Czernica organizuje 22 września dla rolników i zainteresowanych mieszkańców wyjazd na XIV Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW 2012 r. w Bednarach koło Poznania.

Policja w długołęckich szkołach »
Tekst opublikowany 2012-09-14, opracowanie pol
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Długołęce spotkali się z uczniami klasy zerowej oraz pierwszej, uczęszczającymi do szkół w Długołęce, Borowej i Brzeziej Łące.

Podziękowanie za „Tygrysa” w Azerbejdżanie »
Tekst opublikowany 2012-09-12, opracowanie Hieronim Kuryś
Bartłomiej Klimek to aktualny Mistrz Polski kadetów w zapasach. Ostatnio uczestniczył w Mistrzostwach Świata w Baku, Azerbejdżanie.

Dożynki, odpust parafialny i Dni Tynieckie »
Tekst opublikowany 2012-09-10, opracowanie Stanisław Cały
Tradycyjnie jak co roku we wsi Tyniec Mały dożynki odbywają się razem z odpustem i oznacza to wielkie świętowanie.

Lew na ulicy »
Tekst opublikowany 2012-09-07, opracowanie pol
Policjanci KP Kąty Wrocławskie prowadzili działania w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły 2012". Funkcjonariusze byli wspierani przez Komisarza Lwa, który uczył pierwszoklasistów bezpiecznego poruszania się po drogach i osobiście pomagał dzieciom przejść przez jezdnię.

Sobótka z judo słynie!  »
Tekst opublikowany 2012-09-07, opracowanie UKS Dojo
15 września w hali sportowej sobóckiego gimnazjum przy ul. Świdnickiej 20a odbędą się XII Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Judo, dzień później II Ślężańskie Mistrzostwa Judo Dzieci Powiatu Wrocławskiego

Sami Swoi w Dobrzykowicach »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie BP
W ostatni weekend sierpnia mieszkańcy Dobrzykowic, twórcy filmu oraz jego fani z całej Polski, świętowali 45-lecie jednej z najlepszych polskich komedii podczas IX Festynu „SAMI SWOI”.

Kolejne sparingi w kąteckiej hali »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie um
Już w najbliższy weekend kolejne mecze towarzyskie na parkiecie Hali Widowiskowo Sportowej w Kątach Wrocławskich

Komunikacja gminna »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie um
Od 1 września są realizowane przewozy na nowych liniach autobusowych na terenie gminy Kąty Wrocławskie.

Finał Ligi Dzieci i Młodzieży w wędkarstwie »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie PZW/k7
W sobotę 1 września na Żwirowni w Kątach Wrocławskich przeprowadzona została III tura i zarazem finał Ligi Dzieci i Młodzieży.

Sztandar dla gimnazjum »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie um
3 września br. w czasie rozpoczęcia roku szkolenego 2012/2013 odbyła się uroczystość przekazania sztandaru dla Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich. Fundatorem sztandaru była Rada Rodziców gimnazjum.

Łowili puchar burmistrza  »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie PZW k/7
W niedzielę 2 września na kanale rzeki Bystrzycy w Mietkowie rozegrane zostały zawody o „Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie”.

Wyróżnienie dla Gminy Długołęka  »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie ug
Projekt p.n. „Spełnić choć jedno marzenie” realizowany na terenie Gminy Długołęka został wyróżniony w ramach IV edycji „Konkursu Samorząd Równych Szans 2012” - na najlepsze projekty na rzecz osób niepełnosprawnych.

Pierwszy dzwonek w Długołęce »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie ug
W Zespole Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu, po raz pierwszy odbyła się gminna inauguracja roku szkolnego, na którą zostali zaproszeni wszyscy dyrektorzy szkół z terenu gminy Długołęka oraz przedstawiciele Urzędu Gminy.

Kątna – miejscowość ludzi wyjątkowych »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie ug
Ogromna dawka humoru, zabawa taneczna do późnych godzin nocnych, konkursy, nagrody, a nawet sportowe emocje. Kątna 26 sierpnia była gospodarzem gminnych dożynek

Akademia + 50 po ziemii opolskiej »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie GOPS Czernica
Mieszkańcy gminy uczestniczyli w kolejnej wycieczce w ramach projektu „Akademia 50+” dofinansowanego z Gminy Czernica.

Pożegnanie lata »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie ug
W sobotnie popołudnie 1 września Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czernicy w ramach działań środowiskowych projektu systemowego „Aktywni- potrzebni” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zorganizował już po raz drugi imprezę plenerową „Pożegnanie lata z GOPS-em”

Twoje miejsce w III sektorze!  »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie DL
Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza zainteresowane osoby fizyczne oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie powiatów: wrocławski, oławski, oleśnicki, milicki, strzeliński, wołowski, średzki, górowski, trzebnicki oraz miasto Wrocław, na bezpłatne konsultacje.

Konkurs Fotograficzny „Moja Pasja” »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie DL
Stowarzyszenie ARTEO ogłasza trzecią edycję konkursu fotograficznego MOJA PASJA, skierowaną do młodzieży gimnazjalnej, licealnej, członków sekcji fotograficznych oraz osób powyżej 18 roku życia.

Szkolenia dla rodzin zastępczych »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie MK
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu otrzymało dotację z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na realizację projektu „Rodzicielstwo zastępcze – wielkie wyzwanie, ogromna satysfakcja” w ramach Resortowego Programu Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej „Szkolenia rodzin zastępczych, osób prowadzących rodzinne domy dziecka oraz dyrektorów placówek opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego”.

Wizyta gości z Niemiec w Starostwie »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie DL
Starostwo powiatowe we Wrocławiu po raz kolejny odwiedzili uczestnicy wyjazdów studyjnych organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Kształcenia Politycznego (Deutschland-und Europapolitisches Bildungswerk Nordrhein Westfalen).

Dożynki Gminne  »
Tekst opublikowany 2012-09-06, opracowanie ug
Data 25 sierpnia 2012 roku w tegorocznym kalendarzu oznaczała doroczne obchody święta plonów - Dożynki Gminne w Jordanowie Śląskim.

Topił zakazy w wódce? »
Tekst opublikowany 2012-09-04, opracowanie pol
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sobótce zatrzymali pijanego mężczyznę, który będąc w takim stanie jechał motorowerem. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec Sobótki.

Święto Tyńca Małego »
Tekst opublikowany 2012-09-04, opracowanie Stanisław Cały
Zbliża się odpust parafialny w Tyńcu Małym, który jak co roku połączony jest z dożynkami. Od roku dochodzą jeszcze Dni Tynieckie.

Dzisiaj
Niedziela 2 października 2022
Imieniny
Racheli, Sławy, Teofila

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoWroclawPowiat.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl