Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 12 informacji. Wszystkie poniżej.

Sensacyjne odkrycie »
Tekst opublikowany 2012-05-30, opracowanie red.
Naukowcy z Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego poinformowali o wielkim odkryciu w Jaskinie Niedźwiedziej w Kletnie
Zdjęć: 5  

Wspomnienia z rajdu »
Tekst opublikowany 2012-05-30, opracowanie D. Lejkowska
15 maja w starostwie powiatowym we Wrocławiu odbyło się spotkanie dolnośląskich załóg startujących w XV Historycznym Rajdzie Monte Carlo 2012.

Otwarcie świetlicy w Damianowicach  »
Tekst opublikowany 2012-05-30, opracowanie Anna Wilisowska
1 maja 2012 roku przy pięknej pogodzie, z udziałem mieszkańców i zaproszonych gości, odbyło się uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Damianowicach, szóstej nowo wybudowanej w gminie Kobierzyce.

Dzieci jadą za darmo »
Tekst opublikowany 2012-05-29, opracowanie red.
1 czerwca najmłodsi podróżni pojadą pociągami PKP Intercity bezpłatnie. Dodatkowo, dla swoich najmłodszych pasażerów przewoźnik przygotował dwie książeczki, które nie tylko 1 czerwca umilą podróż.
Zdjęć: 1  

Scenki z epoki napoleońskiej  »
Tekst opublikowany 2012-05-29, opracowanie bom
Piknik Napoleoński organizuje Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Sobótce. W programie m.in. musztra z bronią palną w wykonaniu licealistów oraz wybory najpiękniejszej damy.

Ratusz w Siechnicach otwarty »
Tekst opublikowany 2012-05-25, opracowanie red.
Dziś historycznym dzień dla gminy Siechnice. W samo południe nastąpiło otwarcie nowego budynku administracji samorządowej – ratusza w Siechnicach. Jest to przypieczętowanie zmian administracyjnych, które nastąpiły 1 stycznia 2010 roku. Wtedy właśnie Rada Ministrów zdecydowała o zmianie siedziby władz gminy. Ze wsi Święta Katarzyna, została ona przeniesiona do miasta Siechnice.

Browarnik musi być chemikiem i urzędnikiem »
Tekst opublikowany 2012-05-15, opracowanie Jacek Bomersbach
W tym roku w Chrząstawie Małej ruszył mały prywatny browar „Widawa”. Powstają w nim trzy gatunki piwa niepasteryzowanego. Kadzie i aparaturę wykonano ze stali nierdzewnej i najwyższej jakości miedzi.

„Baby”, czyli seks i emocje »
Tekst opublikowany 2012-05-15, opracowanie Jacek Bomersbach
Premiera spektaklu „Baby” odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich. Do przedstawienia wykorzystano muzykę Renaty Przemyk. Spektakl obejrzało ok. 130 osób.

Łzy na starym cmentarzu  »
Tekst opublikowany 2012-05-08, opracowanie Jacek Bomersbach
Na ewangelickim cmentarzu w Rogowie Sobóckim uroczyście odsłonięto tablicę poświęconą pamięci zmarłym mieszkańcom. Przez wiele lat na terenie nekropolii było wysypisko śmieci. Dwa lata temu z inicjatywy ówczesnych władz i mieszkańców teren posprzątano.

Zainspirowani Renatą Przemyk »
Tekst opublikowany 2012-05-08, opracowanie bom
„Baby” to najnowszy spektakl taneczny stowarzyszenia Arteo inspirowany muzyką i tekstami Renaty Przemyk. Pokaz premierowy odbędzie się w niedzielę 13 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Kątach Wrocławskich.

Najmłodsi łowili ryby »
Tekst opublikowany 2012-05-07, opracowanie Jacek Bomersbach
Dzieci, młodzież i mieszkańcy wzięli udział w zawodach wędkarskich na żwirowni w Kątach Wrocławskich. Turniej uczy nie tylko wiedzy o łowieniu ryb, ale również o środowisku i ekologii.

Pomnik Milicjanta trafi do muzeum »
Tekst opublikowany 2012-05-04, opracowanie Jacek Bomersbach
Pomnik Milicjanta w Sobótce zostanie przeniesiony do Muzeum Ślężańskiego. Powód? Głaz pamiątkowy jest systematycznie niszczony przez wandali. Zgodzili się na to wojewódzka komenda policji i konserwator zabytków.

Dzisiaj
Poniedziałek 3 października 2022
Imieniny
Bogumiła, Gerarda, Józefy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoWroclawPowiat.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl