Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 133 informacji. Wszystkie poniżej.

Licytuj, aby pomóc »
Tekst opublikowany 2011-02-28, opracowanie Paf
12 marca o godzinie 17.30 stowarzyszenie Maksimus organizuje aukcje charytatywną na rzecz chorego Michałka.
Zdjęć: 2  

Sprawdź gdzie znajdziesz pomoc »
Tekst opublikowany 2011-02-28, opracowanie opr. as
Jeśli w nocy czujesz się źle ale twój stan nie zagraża zdrowiu lub życiu to zgłoś się do ambulatorium lub zadzwoń pod wskazany numer telefonu.

''Taraś'' przyjedzie do Sobótki »
Tekst opublikowany 2011-02-28, opracowanie Robert Krajewski
Były trener piłkarskiego Śląska Wrocław Ryszard Tarasiewicz 12 marca odwiedzi Sobótkę, by spotkać się z najmłodszymi uczestnikami I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Posła Michała Jarosa.
Zdjęć: 1  

Spadek Indeksu Dostępności Kredytowej »
Tekst opublikowany 2011-02-28, opracowanie Marcin Krasoń, Open Finance
Styczniowy spadek średniej pensji pociągnął w dół Indeks Dostępności Kredytowej Open Finance i TVN CNBC. W ujęciu rocznym notujemy jednak największy w historii wzrost barometru – o 10,65 proc.
Zdjęć: 2  

Surowcowa hossa może zagrozić gospodarce »
Tekst opublikowany 2011-02-28, opracowanie Roman Przasnyski, Open Finance
Rosnące ceny surowców energetycznych, metali i produktów rolnych stają się barierą wzrostu gospodarczego. Na razie powodują narastanie inflacji i reakcje banków centralnych, zmuszonych do podnoszenia stóp procentowych.
Zdjęć: 1  

Kupowanie auta będzie łatwiejsze »
Tekst opublikowany 2011-02-28, opracowanie opr. MG
Jutro rozpoczyna swoją działalność portal CarDeal.pl - serwis dzięki któremu osoba poszukująca samochodu będzie mogła w łatwy sposób porównać oferty autoryzowanych dealerów samochodowych, napływających na jej indywidualne konto.
Zdjęć: 5  

Zatrważające dane - wszystko drożeje »
Tekst opublikowany 2011-02-28, opracowanie opr. RW
W styczniu 2011 r. ceny towarów i usług konsumpcyjnych, według wstępnych danych, były wyższe niż w grudniu ub. roku o 1,2% oraz o 3,8% wyższe niż przed rokiem.
Zdjęć: 2  

Ocalmy od zapomnienia »
Tekst opublikowany 2011-02-27, opracowanie MK
W szkole podstawowej w Jordanowie Śląskim trwa realizacja projektu „Ocalmy od zapomnienia”.
Zdjęć: 2  

Ruszył nabór do konkursu dla przedsiębiorców »
Tekst opublikowany 2011-02-26, opracowanie Dorota Lejkowska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza I edycję konkursu projektów w ramach Działania 6.1 „Paszport do eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

Skatowany kot - policja na tropie »
Tekst opublikowany 2011-02-25, opracowanie Paf, MG
Wiadomo jak wygląda oprawca, jest też jego komórka. Dla policji to cenne informacje, które przyspieszą rozpoznanie i zatrzymanie zwyrodnialców, którzy skatowali kota i dla zabawy nagrali wszystko na komórkę.
Zdjęć: 7  

Szokujące nagranie »
Tekst opublikowany 2011-02-25, opracowanie Paf
Dwóch nastolatków urządziło w pokoju polowanie na kota. Zatłukli zwierzę nogą od stołu. „Zabawa” przy dźwiękach muzyki przysporzyła im ogrom radości.
Zdjęć: 8  

Jak się lepiej uczyć »
Tekst opublikowany 2011-02-25, opracowanie MK
Kończy się właśnie projekt „Szkoła bez granic”, w ramach którego przez cały pierwszy semestr uczniowie Szkoły Podstawowej w Jordanowie Śląskim, jak i ich rodzice, mogli zapoznać się z metodami zwiększania skuteczności nauki.
Zdjęć: 2  

Zmiany inwestycyjne w Długołęce »
Tekst opublikowany 2011-02-25, opracowanie UG Długołęka
Ostatnia sesja Rady Gminy Długołęka była bardzo burzliwa i po raz pierwszy w historii gminy trwała tak długo. Przyniosła wiele emocji, sporów, a także zmian w stosunku do złożonego 15 listopada projektu budżetu przez wójta gminy.
Zdjęć: 1  

Flexicurity, czyli elastyczne formy zatrudnienia »
Tekst opublikowany 2011-02-25, opracowanie Joanna Brodowska
W obliczu ciągłych i niejednokrotnie burzliwych zmian, jakie zachodzą na rynku pracy, z zainteresowaniem witane są projekty promujące ideę flexicurity, czyli elastycznych form zatrudnienia.

Przychodnia w Pustkowie Ż. już otwarta »
Tekst opublikowany 2011-02-24, opracowanie MO
Nowe miejsce, nowa jakość - mieszkańcy Pustkowa Żurawskiego mogą już korzystać z nowoczesnej przychodni NZOZ „Twój Lekarz”. W nowej siedzibie na pacjentów czekają codziennie lekarze podstawowej opieki zdrowotnej. Czynny jest także punkt zabiegowy. W oficjalnym uruchomieniu przychodni 11 lutego wzięli udział przedstawiciele gminy Kobierzyce.
Zdjęć: 2  

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-02-24, opracowanie red.
Wejściówki do wrocławskiego kina 5D, bilety na koncerty Gotan Project, Wishbone Ash, Caci Vorba lub koncerty w Filharmonii Wrocławskiej czy nordic walking - to wszystko może być Twoje. Wystarczy, że wyślesz smsa.

Nieskuteczność przyczyną porażki  »
Tekst opublikowany 2011-02-24, opracowanie opr. as
Po bardzo zaciętym meczu KS Futsal Siechnice przegrał swój pierwszy mecz w II Polskiej Lidze Futsalu 1:4 (0:2) we własnej hali. Tym samym siechniczanie mocno osłabili swoje szanse na awans. Rewelacyjną partię rozegrał bramkarz UPOS-u Mateusz Poręba, który wielokrotnie wybronił sytuacje sam na sam.
Zdjęć: 4  

Zima drogowcom niestraszna »
Tekst opublikowany 2011-02-24, opracowanie UMIG
Trwa budowa i przebudowa dróg w Kątach Wrocławskich. Pomimo ciężkiej zimy nie ma opóźnień w pracach. Koniec robót zaplanowano na 30 maja. Do tego czasu powstanie między innymi 1,7 km nowej drogi.
Zdjęć: 2  

Prężne gospodynie »
Tekst opublikowany 2011-02-24, opracowanie MK
Koło Gospodyń Wiejskich w Jordanowie Śl. zakończyło rok ciężkiej pracy zabawą sylwestrową. Na nowy rok też mają mnóstwo planów.
Zdjęć: 1  

Na mrozy dobra kąpiel »
Tekst opublikowany 2011-02-24, opracowanie Opr. aw
Zimowe chłody większości z nas na dobre dały się już we znaki. Dla wszystkich, którzy czują się przemarznięci i marzą o wiosennych promykach słońca podpowiadamy: najlepszy sposób na rozgrzanie to aromatyczna kąpiel lub ciepły prysznic.
Zdjęć: 1  

Banki płacą coraz lepiej »
Tekst opublikowany 2011-02-24, opracowanie Łukasz Tabin LTM Communications
Wraz z początkiem roku zaostrzyła się rywalizacja między bankami o pieniądze klientów. Wszystko wskazuje na to, że do dopiero początek – Rada Polityki Pieniężnej zapowiada kolejne podwyżki. Rząd szykuje też atak na lokaty jednodniowe, umożliwiające ucieczkę od podatku Belki. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiły się propozycje banków, które choć są standardowymi depozytami, kuszą całkiem wysokim oprocentowaniem.
Zdjęć: 1  

Źródła gotówki dla firm »
Tekst opublikowany 2011-02-24, opracowanie Łukasz Tabin LTM Communications
Zachowanie płynności finansowej przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu jedynie własnych pieniędzy w obecnych czasach jest wyzwaniem. Najczęściej jednak firmy radzą sobie z codziennymi brakami w kasie sięgając po produkty bankowe usprawniające przepływ gotówki.

Witajcie w Anglii »
Tekst opublikowany 2011-02-23, opracowanie Opr. AS
Na początku lutego bielańska szkoła przeniosła się w świat angielskich tradycji, historii oraz muzyki. Nauczyciele szkoły podstawowej i gimnazjum połączyli siły, aby zrealizować projekt edukacyjny z języka angielskiego „Witajcie w Anglii”.
Zdjęć: 19  

Urzędowy lifting  »
Tekst opublikowany 2011-02-23, opracowanie opr. MG
Od sześciu miesięcy zespół wdrażający System Zarządzania Jakością (SZJ) pracuje nad stworzeniem procedur, które mają na celu zwiększenie sprawności i funkcjonalności Urzędu Gminy Czernica.
Zdjęć: 3  

Nietypowa lekcja WOS-u »
Tekst opublikowany 2011-02-23, opracowanie UMiG
Urząd Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich odwiedziło 5 pierwszych klas gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich. Była to bardzo nietypowa lekcja wiedzy o społeczeństwie.
Zdjęć: 6  

Nibydepresja - choroba społeczeństwa »
Tekst opublikowany 2011-02-23, opracowanie Marta Gołębiowska
Dziś obchodzimy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. To was cieszy czy przygnębia?
Zdjęć: 1  

Okradli kościół z blachy »
Tekst opublikowany 2011-02-23, opracowanie bom
Złodzieje ogołocili z blachy miedzianej kościół w Księginicach Małych. Policja apeluje o informacje dotyczące sprawców kradzieży.
Zdjęć: 6  

Zatrzymani cudzoziemcy »
Tekst opublikowany 2011-02-23, opracowanie RW
Straż graniczna zatrzymała cudzoziemców, którzy nielegalnie dostali się na teren naszego kraju.
Zdjęć: 4  

Radwanice cały dzień bez prądu »
Tekst opublikowany 2011-02-22, opracowanie Paf
Dopiero około godz. 16 powróci prąd do Radwanic. To planowe wyłączenie związane jest z konserwacją sieci.

Na straży praw konsumentów »
Tekst opublikowany 2011-02-22, opracowanie Joanna Brodowska
Kontynuując cykl artykułów poświęconych prezentacji zadań powiatu wrocławskiego zapraszamy do zapoznania się z działalnością powiatowego rzecznika konsumentów. O tym jak wygląda praca rzecznika oraz z jakimi problemami przychodzą do niego najczęściej konsumenci rozmawiamy z Ryszardem Czekańskim, powiatowym rzecznikiem konsumentów, który w starostwie pełni również funkcję dyrektora wydziału organizacyjnego
Zdjęć: 1  

Rusza budowa Bulwaru Ślężańskiego »
Tekst opublikowany 2011-02-21, opracowanie Jacek Bomersbach
Ponad sto metrów od centrum Sobótki powstanie budynek mieszkalny z restauracją, podziemnym parkingiem i ekskluzywnymi apartamentami. Bulwar Ślężański ma być gotowy jesienią 2012.
Zdjęć: 10  

Wałbrzyscy studenci Mistrzem Polski w Futsalu »
Tekst opublikowany 2011-02-21, opracowanie opr. LZ
Piłkarze Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu zdobyli mistrzostwo kraju w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu.

Lotto-milioner z Dolnego Śląska! »
Tekst opublikowany 2011-02-21, opracowanie LZ
W minioną sobotę do wygrania w Lotto było ponad 30 milionów złotych. Kilkumilionowa wygrana trafi do czterech graczy. Jeden z nich kupił kupon w Jeleniej Górze. To drugi lotto-milioner z tego miasta.

Protestów nie będzie »
Tekst opublikowany 2011-02-21, opracowanie bom
Rodzice przegrali bój o szkoły w Mirosławicach i Rękowie. Nie będą już protestować, ani pikietować. We wrześniu ich dzieci będą dowożone do szkół w Świątnikach, Sobótce, Rogowie Sobóckim i Sobótce Zachodniej.
Zdjęć: 6  

O puchar posła bez polityki? »
Tekst opublikowany 2011-02-21, opracowanie Robert Krajewski
Szykuje się kolejna sportowa impreza w Sobótce. Tym razem zagrają najmłodsi piłkarze z powiatu wrocławskiego, którzy 12 marca w hali sportowej gimnazjum gminnego będą walczyć o puchar posła Michała Jarosa.
Zdjęć: 1  

Na baczność przed cesarzem »
Tekst opublikowany 2011-02-21, opracowanie bom
Do zbiorów Muzeum Ślężańskiego w Sobótce trafiła unikatowa książka pt. „Ither Sobothicum” z 1736 roku i czarno-biała fotografia przedstawiająca musztrę przed cesarzem Niemiec.
Zdjęć: 4  

Łapówka za brawurę »
Tekst opublikowany 2011-02-21, opracowanie MB
Sto złotych próbował wręczyć policjantom kierowca za przekroczenie prędkości.

Bomby na balkonie »
Tekst opublikowany 2011-02-21, opracowanie red.
15-latek z Kątów Wrocławskich znalazł w lesie bomby lotnicze i zabrał je do domu. Trzymał je na balkonie. Saperzy w jego domu i w lesie znaleźli w sumie 36 bomb.
Zdjęć: 1  

Postaw na aktywność »
Tekst opublikowany 2011-02-20, opracowanie Joanna Brodowska
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu rozpoczęło przygotowania do realizacji III edycji projektu systemowego „Postaw na aktywność” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Zdjęć: 1  

Oto klasyczne motory »
Tekst opublikowany 2011-02-20, opracowanie red.
Setki starych i nowych motocykli, kilka interesujących aut i setki pasjonatów motoryzacji - tak w przejmującym chłodzie zainaugurował w niedzielę tegoroczny sezon Oldtimerbazar.
Zdjęć: 37  

Powrót mroźnej zimy »
Tekst opublikowany 2011-02-20, opracowanie aw
Najwyraźniej zima nie powiedziała jeszcze swojego ostatniego słowa. W nocy z niedzieli na poniedziałek będzie od - 11 stopni. W najzimniejszym miejscu dojdzie jednak do - 22.

Zagadka na cmentarzu rozwikłana »
Tekst opublikowany 2011-02-19, opracowanie mb
Podczas ekshumacji grobu okazało się, że w trumnie leżą zaginione zwłoki kobiety. Dziś odbędzie się ceremonia pogrzebowa na legnickim cmentarzu.
Zdjęć: 1  

Nie taka e-deklaracja straszna »
Tekst opublikowany 2011-02-19, opracowanie Joanna Brodowska
Czas na złożenie zeznań podatkowych za 2010 r. mija 2 maja. Przypominamy, że od 2008 r. można to również uczynić za pośrednictwem internetu, przy pomocy tzw. e-deklaracji.
Zdjęć: 1  

Budżet powiatu przyjęty »
Tekst opublikowany 2011-02-18, opracowanie Joanna Brodowska
Na sesji 9 lutego radni jednogłośnie podjęli uchwały w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej powiatu wrocławskiego oraz budżetu powiatu wrocławskiego na rok 2011.
Zdjęć: 1  

Pożar stadniny koni w Zębicach »
Tekst opublikowany 2011-02-18, opracowanie Paf
Tuż przed północą w ogniu stanął drewniany budynek wykorzystywany jako stajnia.

Praca nie tylko dla magistra »
Tekst opublikowany 2011-02-18, opracowanie red.
Ukończenie renomowanej wyższej uczelni nie zawsze jest gwarancją zdobycia interesującej i dobrze płatnej pracy. Wśród polskich magistrów stale rośnie liczba bezrobotnych. Jaką ścieżkę kariery wybrać, by po wielu latach szkoły średniej i studiów realizować się zawodowo, a nie rejestrować w urzędzie pracy?
Zdjęć: 2  

Mordy i gwałty Rosjan »
Tekst opublikowany 2011-02-18, opracowanie MG
Powojenne przejęcie Wrocławia przez Polaków od Niemców nie było naturalnym i łatwym procesem. Tak naprawdę ociekało krwią, a wiele osób okupiło go strachem i cierpieniem. Właśnie o tym słabo zbadanym okresie historycznym możemy przeczytać w najnowszej publikacji wrocławskiego oddziału IPN. Oto wywiad z autorką książki „Rosjanie nadchodzą!”, Joanną Hytrek – Hryciuk.
Zdjęć: 1  

Wsparcie dla trzeciego sektora »
Tekst opublikowany 2011-02-18, opracowanie Joanna Brodowska
W ramach prac nad stworzeniem multimedialnej wersji Mapy Aktywności Społecznej Powiatu Wrocławskiego 10 lutego w starostwie powiatowym we Wrocławiu odbyły się warsztaty z udziałem organizacji pozarządowych z terenu powiatu oraz przedstawicielami starostwa i powiatowego centrum pomocy rodzinie.
Zdjęć: 2  

Poseł odwiedzi Sobótkę »
Tekst opublikowany 2011-02-18, opracowanie Robert Krajewski
W poniedziałek w gimnazjum gminnym w Sobótce dojdzie do spotkania posła Michała Jarosa z dyrektorem szkoły Mirosławem Jaroszem. Głównym tematem rozmowy będzie pomysł zorganizowania turnieju piłkarskiego dla dzieci.
Zdjęć: 1  

Budowa ronda w Siechnicach ruszy w marcu. Będą korki »
Tekst opublikowany 2011-02-17, opracowanie opr. as
W marcu ruszy budowa kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (droga Bielany-Łany-Długołęka). Przed Siechnicami powstanie rondo oraz wiadukt z czteropasmową jezdnią. Będą też spore utrudnienia w ruchu.
Zdjęć: 4  

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-02-17, opracowanie red.
Wejściówki do wrocławskiego kina 5D, bilety na koncerty Martyny Jakubowicz czy do Filharmonii Wrocławskiej - to wszystko może być Twoje. Wystarczy, że wyślesz smsa.

Dziś dzień kota »
Tekst opublikowany 2011-02-17, opracowanie opr. aw
Klakier, Filemon, Garfield, Simon - to typowi przedstawiciele gatunku. 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota, więc... miau.
Zdjęć: 1  

Futsalowa bitwa o lidera  »
Tekst opublikowany 2011-02-17, opracowanie AS
Na cztery kolejki przed końcem sezonu II ligi futsalu do Siechnic (niedziela, godz. 18.30) przyjeżdża lider UPOS Exorigo Knurów. Gospodarze obecnie mają stratę punktu do knurowian i ewentualne zwycięstwo da im pierwsze miejsce w tabeli. Być może to spotkanie zdecyduje o tym, kto awansuje do I ligi.
Zdjęć: 2  

Czy w grobie odkryją zaginione zwłoki?  »
Tekst opublikowany 2011-02-17, opracowanie mb
Prokuratura i policja będą ekshumować zwłoki prawdopodobnie przez pomyłkę pochowane w niewłaściwej trumnie. Ciało zmarłej zidentyfikuje rodzina.

Dziewięciu zasłużonych »
Tekst opublikowany 2011-02-17, opracowanie opr. as
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki przyznał Odznaki Honorowe „Zasłużony dla Rolnictwa” 9 rolnikom z terenu gminy Długołęką.
Zdjęć: 1  

Zmiana trenera Ślęży Sobótka »
Tekst opublikowany 2011-02-16, opracowanie Robert Krajewski
Szkoleniowiec MKS Ślęża Sobótka Piotr Araszczuk podał się do dymisji.
Zdjęć: 1  

Egzaminator to nie policjant! »
Tekst opublikowany 2011-02-16, opracowanie LZ
Wczoraj wyszło na jaw, że nagrania z kamer egzaminacyjnych „Elek”, na których zarejestrowano kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego, są przekazywane policji. – To nadużycie dziennikarskie – mówi Stanisław Pawlak, dyrektor legnickiego WORD.

Nietypowa lekcja niemieckiego »
Tekst opublikowany 2011-02-16, opracowanie SP
Nikt nie siedział w ławkach, było kolorowo, wesoło i zupełnie nietypowo – tak wyglądała pokazowa lekcja języka niemieckiego w szkole podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich.
Zdjęć: 4  

Znasz może kustosza? »
Tekst opublikowany 2011-02-16, opracowanie Opr. aw
Instytut Pamięci Narodowej rozpoczyna właśnie kolejną edycję Nagrody IPN Kustosz Pamięci Narodowej. Zgłoś swojego kandydata.
Zdjęć: 1  

Policjanci na dolnośląskich drogach  »
Tekst opublikowany 2011-02-15, opracowanie KWP Wrocław
Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu dzisiaj w godz. 6.00-22.00 przeprowadzą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Truck”.

Wójt Pacholik: Dobry rok za nami »
Tekst opublikowany 2011-02-15, opracowanie Maria Okraszewska
Rozmowa z Ryszardem Pacholikiem, wójtem gminy Kobierzyce.
Zdjęć: 3  

Za wcześnie na ekshumację  »
Tekst opublikowany 2011-02-15, opracowanie mb
Ekshumacji na legnickim cmentarzu nie będzie. Przynajmniej obecnie. Policjanci musieliby wykopać wszystkie groby z ostatniego tygodnia, bo nie wiedzą gdzie szukać zaginionych zwłok.
Zdjęć: 1  

Ludzie, którzy nie potrafią kochać »
Tekst opublikowany 2011-02-14, opracowanie Marta Gołębiowska
Dziś Święto Zakochanych. Wokół serduszka, kwiatki, czekoladki i przytulające się pary. Ale nie wszyscy wiedzą, co to miłość. Oto wywiad z wrocławską psychoterapeutką Joanną Bilińską z Gabinetu Psychoterapii "Psyche".
Zdjęć: 3  

Rozkład ''jazdy'' na ferie »
Tekst opublikowany 2011-02-14, opracowanie opr. as
Rozpoczęły się ferie. Dla wszystkich, którzy nie wyjadą w tym czasie z domu, zarówno Gminne Centrum Kultury jak i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, przygotowały moc atrakcji.
Zdjęć: 1  

Koniec lokat antypodatkowych? »
Tekst opublikowany 2011-02-14, opracowanie Michał Sadrak, Open Finance
Prawdopodobnie już za cztery i pół miesiąca z rynku znikną tzw. depozyty antybelkowe, ponieważ Ministerstwo Finansów ze względu na trudną sytuację budżetową chce zmienić zasady zaokrąglania podatku. Zmieni się oferta w co najmniej 27 bankach, a podatek będzie pobierany nawet od niewielkich wkładów na niskooprocentowanych ROR-ach.

Firma u lekarza »
Tekst opublikowany 2011-02-14, opracowanie LTM
Bolący kręgosłup, ból głowy, problemy ze wzrokiem, stres… Zabiegamy o dobrą kondycję naszego organizmu w codziennym życiu, a czy pamiętamy o nim także w naszej pracy? Miejsce, w którym spędzamy kilka godzin dziennie może mieć na nas większy wpływ niż mogłoby się wydawać.
Zdjęć: 1  

Korekta w PKP, czyli bałagan 2 »
Tekst opublikowany 2011-02-14, opracowanie Opr. aw
W związku z wejściem w życie korekty do rozkładu jazdy, od 1 marca nastąpią zmiany w kursowaniu wybranych pociągów Twoich Linii Kolejowych oraz EIC.
Zdjęć: 1  

Puchar ''kabanosów'' dla kąteckich przedsiębiorców »
Tekst opublikowany 2011-02-14, opracowanie Robert Krajewski
W Kątach Wrocławskich w sobotę odbył się halowy turniej Copa Kabanos, w którym niespodziewanie zwyciężyła drużyna miejscowych przedsiębiorców. Okazali się oni lepsi od ekip polityków, VIP-ów, dziennikarzy sportowych i kibiców Śląska Wrocław.
Zdjęć: 1  

Po kredyt niekoniecznie do banku »
Tekst opublikowany 2011-02-14, opracowanie LZ
Przedsiębiorco, chcesz wziąć kredyt na rozwój własnej firmy, ale w banku masz trudności? Jest inne wyjście. Możesz wziąć kredyt w Dolnośląskim Funduszu Powierniczym.

Pikietowali drogi nie blokowali »
Tekst opublikowany 2011-02-13, opracowanie Jacek Bomersbach
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w proteście przeciwko likwidacji szkoły podstawowej w Mirosławicach. Rodzice, mieszkańcy i dzieci chodząc z transparentami krzyczeli „Nie zabierajcie nam kultury!”, „Tak łatwo się nie damy!”.
Zdjęć: 10  

Profesjonalny urzędnik to zadowolony klient  »
Tekst opublikowany 2011-02-13, opracowanie Joanna Brodowska
Z myślą o podniesieniu jakości usług świadczonych przez starostwo władze powiatu wrocławskiego przystąpiły do realizacji projektu wykorzystującego metodę samooceny PRI.
Zdjęć: 2  

Protesty na budowie wschodniej obwodnicy Wrocławia »
Tekst opublikowany 2011-02-12, opracowanie Artur Szkudlarek
W 2012 roku ma być gotowa droga z Żernik Wrocławskich do Siechnic w ramach wschodniej obwodnicy Wrocławia, czyli drogi Bielany - Łany - Długołęka. Inwestycję oprotestowało jednak Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Żernik Wrocławskich. Czy wpłynie to na budowę odcinka?
Zdjęć: 5  

Zabawka erotyczna na Walentynki? »
Tekst opublikowany 2011-02-12, opracowanie opr. LZ
Za kilka dni Walentynki. Sprawdź co Polacy chcieliby dostać z okazji święta zakochanych.

Na Dolnym Śląsku najłatwiej o unijne środki »
Tekst opublikowany 2011-02-12, opracowanie LZ
W którym województwie najłatwiej zdobyć środki unijne na rozwój swojego przedsiębiorstwa? M.in. właśnie na Dolnym Śląsku. Tak wynika z raportu Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Poproś policję o sprawdzenie autokaru »
Tekst opublikowany 2011-02-12, opracowanie LZ
Rozpoczęły się ferie. W tym czasie wiele autokarów będzie wiozło nasze pociechy na wypoczynek. Drogi Rodzicu, pamiętaj, że możesz sprawdzić, czy taki autokar jest sprawny!

''Przejściowy'' budżet gminy Siechnice »
Tekst opublikowany 2011-02-12, opracowanie AS
Rada Miejska w Siechnicach uchwaliła budżet gminy na 2011 rok. - Nie jest to budżet wymarzony, ale przejściowy, przełomu dwóch kadencji. Ale dobrze, że jest, bo brak uchwały budżetowej to zły sygnał na zewnątrz – podsumował burmistrz Milan Ušák.
Zdjęć: 2  

Będzie szybka kolej. Dla wnuków »
Tekst opublikowany 2011-02-11, opracowanie Paf
Pociąg torpeda ma pędzić przez Polskę z prędkością 350 km/godz. Kiedy? W Hiszpanii potrzebowali 15 lat. Dziś we Wrocławiu odbyły się konsultacje na temat przebiegu linii.
Zdjęć: 5  

Zderzenie i korki na krajówce »
Tekst opublikowany 2011-02-11, opracowanie AS
Dziś, przed godziną 7, na drodze krajowej nr 94 między Siechnicami i Radwanicami samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

''Bogata'' przeszłość czternastolatka z Kątów Wr.  »
Tekst opublikowany 2011-02-11, opracowanie opr. as
Policjanci z Kątów Wrocławskich zatrzymali 14-latka, który podejrzewany jest m.in. o włamanie do altanki na terenie ogródków działkowych.
Zdjęć: 1  

Kuba odzyskuje radość życia »
Tekst opublikowany 2011-02-11, opracowanie Paf, fund. Mrunio
Wreszcie dobre informacje na temat Kuby, psa którego chciano spalić żywcem.
Zdjęć: 3  

Zatrzymany za rozbój  »
Tekst opublikowany 2011-02-11, opracowanie opr. AS
Funkcjonariusze z Kątów Wrocławskich zatrzymali 16-latka podejrzewanego o udział w rozboju. Ofiary to chłopcy w wieku 15 i 16 lat.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2011-02-10, opracowanie red
Wejściówki do wrocławskiego kina 5D, bilety na koncerty Teresy Salgueiro, Proletaryatu, The Tsigunz Turbo Balkan Groove czy nordic walking - to wszystko może być Twoje. Wystarczy, że wyślesz smsa.

W sobotę będą pikietować »
Tekst opublikowany 2011-02-10, opracowanie Jacek Bomersbach
Na sobotę mieszkańcy Mirosławic zapowiedzieli pikietę przed szkołą. To protest przeciwko likwidacji podstawówki. Rodzice poprosili o pomoc w negocjacjach Tadeusza Draba, byłego wicemarszałka i mieszkańca gminy Sobótka.
Zdjęć: 7  

Nowy poseł z wizytą w urzędzie »
Tekst opublikowany 2011-02-10, opracowanie Opr. WS
Jarosław Wojciechowski, świeżo upieczony poseł, odwiedził kąckich urzędników. To jeden z polityków najbardziej związanych z naszą gminą.
Zdjęć: 2  

Współpraca starostwa z Uniwersytetem Przyrodniczym »
Tekst opublikowany 2011-02-10, opracowanie Joanna Brodowska
Zwiększenie roli nauki w życiu społeczno-gospodarczym powiatu wrocławskiego – to główny cel umowy o współpracy, jaką 4 lutego br. podpisały władze powiatu wrocławskiego z władzami Uniwersytetu Przyrodniczego.
Zdjęć: 2  

PWr wśród najlepszych uczelni na świecie »
Tekst opublikowany 2011-02-10, opracowanie LZ
Politechnika Wrocławska znalazła się w pięćsetce najlepszych uczelni na świecie.

Wyścigi narciarzy amatorów »
Tekst opublikowany 2011-02-10, opracowanie Opr. aw
Po premierowej edycji zawodów dla młodzieży Tauron Energy Ski Cup, Czarna Góra po raz drugi stanie się areną narciarskich zmagań.
Zdjęć: 1  

Szok na pogrzebie. Obcy w trumnie »
Tekst opublikowany 2011-02-10, opracowanie mb
Rodzina podczas pogrzebu zorientowała się, że o mały włos pochowałaby kogoś obcego. Gdzie podziały się zwłoki zmarłej kobiety? Sprawę bada legnicka policja.

Z raportu służb: zima nie taka zła »
Tekst opublikowany 2011-02-09, opracowanie Joanna Brodowska
Zima w ostatnich dwóch miesiącach nie pozwoliła o sobie zapomnieć. Śliskie jezdnie, zalegający śnieg, czy wreszcie pośniegowe dziury na drogach dotknęły również mieszkańców powiatu wrocławskiego. Na razie po zimie nie ma śladu, ale, jak zapowiadają meteorolodzy, to jeszcze nie koniec. Najbliższy atak zimy ma nastąpić już w weekend.
Zdjęć: 2  

Szekspir na kąteckiej scenie »
Tekst opublikowany 2011-02-09, opracowanie Gk
Niemal pięćset osób obejrzało musical „Romeo i Julia” na deskach hali GOKIS w Kątach Wrocławskich. Na scenie pojawiło się 28 osób, a efekty specjalne zapewniły lasery.
Zdjęć: 4  

Rajd Monte Carlo: przystanek Kobierzyce »
Tekst opublikowany 2011-02-09, opracowanie MO
27 stycznia przez gminę Kobierzyce przejechały załogi uczestniczące w Międzynarodowym XIV Historycznym Rajdzie Monte Carlo.
Zdjęć: 1  

Przestępstwo 3 w 1 »
Tekst opublikowany 2011-02-09, opracowanie opr. MG
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem pomimo sądowego zakazu i po spożyciu alkoholu. Dodatkowo okazało się, że auto, którym jechał, jest kradzione.

Chciał ukraść ubrania... robocze »
Tekst opublikowany 2011-02-09, opracowanie opr. as
Policjanci z Długołęki zatrzymali na gorącym uczynku włamywacza, który z biura jednej z firm, chciał skraść ubrania robocze. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Zdjęć: 2  

Meczety i tajemnicza Ślęża »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie bom
Uliczki, budowle i krajobrazy odzwierciedlające nostalgiczny klimat Afryki można oglądać w Muzeum Ślężańskim. Autorem prac jest Lech Stanisz, projektant pomnika Jana Pawła II w Sobótce.
Zdjęć: 9  

Cena gazu może pójść w górę »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie LZ
Jeszcze nie tak dawno, bo pod koniec roku, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo obniżyło cenę gazu o ponad 3 procent. Niestety nie na długo.

Zwycięstwo i awans w tabeli »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie opr. as
KS Futal Siechnice pokonał KS Rodakowski Tychy 8:2 (1:0) i awansował na drugie miejsce w I grupie II Polskiej Ligi Futsalu. Dzięki przegranej Orlika w Knurowie 3:4 KS Futsal ma bardzo realne szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Kibice z Siechnic już za dwa tygodnie będą świadkami meczu na szczycie. Zespół z Knurowa będzie gościł w hali miejscowego GOSiR-u.
Zdjęć: 1  

Taneczny rytm serc w Kiełczowie »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie opr. as
To było prawdziwe, taneczne szaleństwo. Podczas konfrontacji tanecznych „W Rytmie Serc” w hali sportowej w Kiełczowie zaprezentowało się 500 uczestników, 28 zespołów tanecznych i 5 duetów w 41 różnorodnych choreografiach.
Zdjęć: 6  

Najbardziej oszczędni zostaną ukarani »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie INTERIA.PL
Rząd chce objęcia wydatków samorządów kontrolą, której do tej pory były pozbawione. Taka zmiana oznacza wylanie dziecka z kąpielą.

Krwiodawstwo, które się nie opłaca? »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie Marta Gołębiowska
Od zeszłego tygodnia Terenowa Stacja Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu apeluje do krwiodawców o mobilizację sił. Brak jakichkolwiek rezerw krwi grozi wstrzymaniem wykonywania operacji.
Zdjęć: 4  

Starostwo jakiego nie znacie: zarządzanie kryzysowe »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie Joanna Brodowska
Rozpoczynamy cykl artykułów przybliżających działalność starostwa i władz powiatu wrocławskiego. W pierwszej odsłonie prezentujemy zarządzanie kryzysowe, czyli jeden z ważniejszych tematów związanych z bezpieczeństwem mieszkańców powiatu wrocławskiego.
Zdjęć: 2  

Anioły i diabły w Krzyżowicach »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie Joanna Brodowska
Odwieczna rywalizacja dobra i zła była jednym z głównych wątków tematycznych prezentacji artystycznych przygotowanych przez uczestników VI Powiatowego Przeglądu Jasełek, który odbył się 27 stycznia w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Krzyżowicach.
Zdjęć: 7  

„Policyjny” rok podsumowany »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie Opr. AS
Podsumowanie pracy komisariatu policji w Długołęce, sprawy organizacyjno-bytowe oraz dalsza współpraca między samorządem i organami ścigania były tematami spotkania, które odbyło się w Urzędzie Gminy w Długołęce.
Zdjęć: 2  

We Wrocławiu wiosna, gdzie jeszcze?  »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie Paf
Na skwerze przy moście Pomorskim pojawiły się krokusy. Są tak dorodne, jakby wiosna była w pełni.
Zdjęć: 3  

Pobił babcię dla 150 zł »
Tekst opublikowany 2011-02-08, opracowanie opr. MG
Policjanci Ogniwa Prewencji Komisariatu w Długołęce zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy, który zmusił swoją 81- letnią babcię, by dała mu 150 złotych.

Oddaj Niemcom pluszaka! »
Tekst opublikowany 2011-02-07, opracowanie RW
Pracownicy niemieckiego ogrodu zoologicznego w Goerlitz chcą twojego pluszowego misia. Jak sami przyznają – mają zamiar w ten sposób zrobić... niedźwiedzią przysługę. W istocie zrobią przysługę misiom, a konkretnie pandom czerwonym, które zagrożone są wyginięciem. Co ma wspólnego twój pluszak z ochroną zagrożonych gatunków? Okazuje się, że sporo.
Zdjęć: 3  

Koniec bezpłatnej A4 »
Tekst opublikowany 2011-02-07, opracowanie LZ
Bezpłatna autostrada z Wrocławia do Katowic od lipca będzie tylko wspomnieniem. Za przejazd A4 będzie trzeba zapłacić mniej więcej 20 groszy za kilometr.

Lawetą ukradli traktor »
Tekst opublikowany 2011-02-06, opracowanie bom
W nocy policjanci z Sobótki złapali złodzieja, który skradzionym samochodem wiózł łupy. Do zatrzymania doszło w okolicy Jordanowa Śląskiego.
Zdjęć: 3  

Piłkarski hit w Kątach Wrocławskich »
Tekst opublikowany 2011-02-05, opracowanie Robert Krajewski
Już 12 lutego odbędzie się turniej piłkarski Copa Kabaons. Impreza rozgrywana będzie w hali widowiskowo-sportowej w Kątach Wrocławskich. Do rywalizacji przystąpi 12 drużyn, a wśród nich nie zabraknie znanych kibicom gwiazd.

Podtrzymać szanse na awans »
Tekst opublikowany 2011-02-05, opracowanie AS
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 18.30 KS Futsal Siechnice podejmie KS Rodakowski Tychy w II Polskiej Lidze Futsalu. Mecz odbędzie się w hali GOSiR przy ulicy Świerczewskiego 40. Zwycięstwo gospodarzy przedłuży ich szanse na awans do I ligi.
Zdjęć: 2  

Na warsztatach wykuwali aktorskie talenty »
Tekst opublikowany 2011-02-05, opracowanie AS
„My i wy - różnica pokoleń” - to przedstawienie zwieńczyło projekt „Kuźnia aktorska”, który od września był realizowany na terenie gminy Siechnice. Aktorzy-amatorzy swoje umiejętności pokazali 29 stycznia na scenie w klubie Relaks w Siechnicach.
Zdjęć: 11  

Zimowe działania małych odkrywców »
Tekst opublikowany 2011-02-05, opracowanie opr. as
Mimo zimy, nic nie jest w stanie ostudzić zapału uczniów i nauczycieli, którzy nieprzerwanie realizują działania projektu „Mały odkrywca własnych możliwości” w Szkole Podstawowej w Borowej.
Zdjęć: 6  

Kamil Bednarek zaśpiewa w Sobótce? »
Tekst opublikowany 2011-02-04, opracowanie Robert Krajewski
O tym, że w Sobótce ma odbyć się koncert Kamila Bednarka, finalisty programu „Mam Talent, mówi się od kilku miesięcy. Na początku brakowało pieniędzy, później organizatorzy nie mogli porozumieć się co do terminu, aż w końcu negocjacje ruszyły na nowo.
Zdjęć: 2  

Taneczne szaleństwo w Kiełczowie »
Tekst opublikowany 2011-02-04, opracowanie opr. as
Już jutro, 5 lutego w Kiełczowie młodzi tancerze z całego Dolnego Śląska zaprezentują swoje zdolności w III Konfrontacjach Zespołów Tanecznych „W rytmie serc” organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Długołęce.
Zdjęć: 2  

Egipt pójdzie w ślady Turcji »
Tekst opublikowany 2011-02-03, opracowanie Wojciech Sitarz
Profesor Piotr Mickiewicz, politolog z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej w rozmowie z naszym reporterem Wojciechem Sitarzem analizuje aktualną sytuację w Egipcie. Jego zdaniem dni Hosniego Mubaraka są już policzone, a w Kairze władzę przejmą siły demokratyczne.
Zdjęć: 1  

Tragedia na A4 »
Tekst opublikowany 2011-02-03, opracowanie opr. KK
Dwie ofiary śmiertelne to tragiczny finał potrącenia pracowników Pomocy Drogowej przez tira na autostradzie A4.
Zdjęć: 2  

Rodzinne muzykowanie »
Tekst opublikowany 2011-02-03, opracowanie Opr. as, siechnice.gmina.pl
Koncert noworoczny dwóch rodzin - z Niemiec i Białorusi - mogli podziwiać mieszkańcy gminy w piątek, 28 stycznia w klubie Relaks w Siechnicach. Odbył się on w ramach II Europejskiego Spotkania Muzykujących Rodzin organizowanego przez Ośrodek Kultury w Oławie.
Zdjęć: 5  

Steczkowska wspiera Kubę »
Tekst opublikowany 2011-02-02, opracowanie MG
Justyna Steczkowska umieściła na swoim blogu wpis dotyczący Kuby. Apeluje w nim o pomoc podpalonemu psu. - Wielki odzew, jakim cieszy jej inicjatywa dowodzi, że wsparcie artystów ma wielką siłę. Pod jej apelem podpisało się bardzo wielu ludzi, którzy chcą wesprzeć akcję – mówi Elżbieta Śmigielski z Fundacji Mrunio.
Zdjęć: 1  

Loty do Egiptu oficjalnie wstrzymane? »
Tekst opublikowany 2011-02-02, opracowanie MG
Dolnośląska Izba Turystyczna wydała apel do ministra Sikorskiego o wstrzymanie lotów do Egiptu.

Wybił szyby, uszkodził kierownicę »
Tekst opublikowany 2011-02-02, opracowanie opr. as
39-letni mężczyzna wybił szybę od strony kierowcy i uszkodził regulację położenia kierownicy. Do zdarzenia doszło 25 stycznia w Sobótce.
Zdjęć: 2  

Kiełczów: III Konfrontacje Taneczne „W rytmie serc” »
Tekst opublikowany 2011-02-02, opracowanie opr. as
Już w sobotę, 5 lutego 2011 w SP w Kiełczowie odbędzie się III edycja Konfrontacji Tanecznych „W rytmie serc”.

Starostwo: spotkanie z geodetami »
Tekst opublikowany 2011-02-02, opracowanie opr. as
Władze powiatu wrocławskiego zapraszają na spotkanie geodetów, które odbędzie się 11 lutego o godz. 15.00 w sali 218 Starostwa Powiatowego we Wrocławiu, ul. Kościuszki 131.

Afrykański kocioł wrze »
Tekst opublikowany 2011-02-02, opracowanie Wojciech Sitarz/ RW
Północna Afryka wrze. Po protestach w Tunezji, które doprowadziły do obalenia prezydenta wiatr rewolucji przeniósł się do Egiptu – innego popularnego celu wycieczek Polaków. Wrocławskie biura podróży odwołują wycieczki, z lotniska na Strachowicach do Egiptu nie wylatują samoloty.
Zdjęć: 2  

Rihanna jak lekarstwo »
Tekst opublikowany 2011-02-02, opracowanie RW/ Interia.pl
"Gdzie można kupić bielety?", "Pomóżcie fanom boskiej Ri!" – do naszej redakcji napływa mnóstwo maili od wrocławskich wielbicieli największej gwiazdy muzyki pop – Rihanny. Piosenkarka ma w naszym mieście setki fanów. Choć koncert odbędzie się dopiero za 10 miesięcy - już teraz mamy dla miłośników artystki kilka informacji.
Zdjęć: 1  

ZUS skontrolował zwolnienia lekarskie »
Tekst opublikowany 2011-02-02, opracowanie Iwona Kowalska Rzecznik Prasowy ZUS
Kwota wstrzymanych lub obniżonych świadczeń chorobowych w całym ubiegłym roku przekroczyła 141 mln zł. To efekt prowadzonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych kontroli zwolnień lekarskich.

Podatek może na siebie zarobić »
Tekst opublikowany 2011-02-02, opracowanie Agata Szymborska-Sutton, analityk Tax Care
Pracujący na własny rachunek zyskują w końcu roku bezpłatny, kilkumiesięczny kredyt od urzędu skarbowego. Dzięki temu podatek może przynajmniej w części na siebie zarobić.

Chcieli zabić psa? »
Tekst opublikowany 2011-02-01, opracowanie ech
Spętanego smyczą psa wyciągnięto z Odry. Walczącego z nurtem zwierzaka zauważył 15-letni chłopak, kiedy spacerował wzdłuż brzegu rzeki.
Zdjęć: 1  

Lipiński zastąpi Kaczyńskiego? »
Tekst opublikowany 2011-02-01, opracowanie LZ
Adam Lipiński jest „numerem dwa” w Prawie i Sprawiedliwości. Tak o swoim zastępcy, legnickim pośle, mówi sam szef partii Jarosław Kaczyński.

Rozmowy o proteście »
Tekst opublikowany 2011-02-01, opracowanie bom
Dziś mieszkańcy Rękowa i Mirosławic zastanowią się nad formą protestu przeciwko likwidacji szkół. Decyzją władz od września dzieci dowożone by były do placówek w Świątnikach, Rogowie Sobóckim i Sobótce Zachodniej.
Zdjęć: 4  

Brązowi gimnazjaliści z Kamieńca »
Tekst opublikowany 2011-02-01, opracowanie opr. as
Zdobyciem miejsc na podium zakończyły się tegoroczne rozgrywki Szkolnego Związku Sportowego w koszykówce uczniów – zarówno dziewcząt jak i chłopców - z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Kamieńcu Wrocławskim.
Zdjęć: 2  

Powstaje Mapa Aktywności Społecznej »
Tekst opublikowany 2011-02-01, opracowanie opr. as
Powstaje Mapa Aktywności Społecznej w powiecie wrocławskim. Będzie to kompleksowe źródło informacji o działalności trzeciego sektora. Do 14 lutego każda organizacja może wspomóc realizację projektu wypełniając ankietę.
Zdjęć: 1  

Zima odpuści już jutro »
Tekst opublikowany 2011-02-01, opracowanie MG
Sroga zima nie wróci, przynajmniej na razie. Choć przez ostatnie dziesięć dni było trochę mroźniej, od jutra znów temperatury przekroczą zero stopni.
Zdjęć: 8  

Przytulali się »
Tekst opublikowany 2011-02-01, opracowanie Daniel Biernat
Dzisiaj według kalendarza świąt nietypowych, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przytulania. A mroźna pora sprzyja rozdawaniu gorących uścisków, również w Bolesławcu.
Zdjęć: 20  

Walka Adamek - Kliczko nie dla Wrocławia? »
Tekst opublikowany 2011-02-01, opracowanie interia.pl
Operator stadionu we Wrocławiu już ogłosił, że walka Tomasza Adamka z Władymirem Kliczko odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska. Tymczasem szef Narodowego Centrum Sportu, Rafał Kapler wylatuje do Los Angeles, aby negocjować pojedynek Polaka z Ukraińcem na Stadionie Narodowym.
Zdjęć: 1  

Dzisiaj
Poniedziałek 3 października 2022
Imieniny
Bogumiła, Gerarda, Józefy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoWroclawPowiat.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl