Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 128 informacji. Wszystkie poniżej.

Święto panów »
Tekst opublikowany 2010-09-30, opracowanie dp
Dziś obchodzimy Dzień Chłopaka. Mimo, że w tym dniu świętują zwłaszcza nastolatkowie i studenci, to warto obdarować upominkiem swojego ukochanego.
Zdjęć: 3  

Obwodnica przed czasem »
Tekst opublikowany 2010-09-30, opracowanie Opr. as/umwd.dolnyslask.pl
W dobrym tempie trwa budowa pierwszego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia o długości ponad 5,6 km. To najtrudniejszy inżynieryjnie i technicznie fragment całej inwestycji, który powinien zostać skończony przed czasem, jeszcze przed EURO 2012.
Zdjęć: 6  

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2010-09-30, opracowanie red.
Zobacz film "Dorian Gray", potem spędź mile czas u kosmetyczki, a w domu wypij kawę ze specjalnych kubków - wszystko to możesz wygrać, wysyłając smsa.

Kobierzyce „grają” fair »
Tekst opublikowany 2010-09-30, opracowanie Agnieszka Jankowska- Jakus
Gmina Kobierzyce została uhonorowana statuetką - nagrodą główną konkursu „Gmina Fair Play” 2010” - w kategorii „gmin wiejskich wielofunkcyjnych”. Gmina przeszła pozytywnie procedurę weryfikacyjną uzyskując tym samym tytuł i certyfikat.
Zdjęć: 1  

Prześwietlamy firmowe konto »
Tekst opublikowany 2010-09-30, opracowanie opr. RW
Banki coraz ostrzej rywalizują w walce na konta dla przedsiębiorców. Wybór nie jest łatwy, tym bardziej, że wiele tu zależy od specyfiki firmy, liczby transakcji, oczekiwań kredytowych. Warto dokładnie przyjrzeć się bankowym ofertom, by „wycisnąć” z rachunku firmowego jak najwięcej i zarazem nie przepłacać za wykorzystywane usługi.

Zciśnij kredyty »
Tekst opublikowany 2010-09-30, opracowanie opr. RW
Kupiłeś ostatnio mieszkanie, samochód, komputer dla dziecka i pojechałeś na wczasy? A wszystko to na kredyt? Co miesiąc spłacasz więc raty kilku kredytów, każda w innym terminie i wysokości. Jest sposób, by to zmienić – to konsolidacja zobowiązań. Spłata będzie wygodniejsza i unikniesz pułapki zadłużenia.

Dzieci z Bogatyni zatańczą »
Tekst opublikowany 2010-09-30, opracowanie INTERIA.PL/PAP
Trzydziestoosobowa grupa dzieci z dotkniętej powodzią Bogatyni spędzi prawie dwa tygodnie w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie. Podczas "zielonej szkoły" poza zwykłymi przedmiotami dzieci mają również zajęcia z tańca i śpiewu, które prowadzą artyści.
Zdjęć: 1  

Hipoteki: Oprocentowanie coraz niższe »
Tekst opublikowany 2010-09-30, opracowanie Marcin Krasoń, Open Finance
Czwarty miesiąc z rzędu rośnie Indeks Dostępności Kredytowej. Nowy rekordowy poziom to 110,56 pkt.
Zdjęć: 1  

Krowa na autostradzie  »
Tekst opublikowany 2010-09-30, opracowanie INTERIA.PL
Okazuje się, że nie tylko w Polsce nie brakuje absurdów na drogach. Do dziwnych zdarzeń dochodzi również na Słowacji...
Zdjęć: 1  

To była pomyłka... »
Tekst opublikowany 2010-09-30, opracowanie INTERIA.PL
Podczas finału programu "Next Top Model" prowadząca pomyliła wyniki i ogłosiła zwyciężczynią dziewczynę, która w rzeczywistości zajęła drugie miejsce.
Zdjęć: 1  

Upadły Orbis »
Tekst opublikowany 2010-09-29, opracowanie opr. aw
1064 turystów, którzy wyjechali na wycieczki z Polskiego Biura Podróży Orbis jest poza granicami kraju. Za ich powrót ma zapłacić ubezpieczyciel.

Pies Bohater poszukiwany »
Tekst opublikowany 2010-09-29, opracowanie opr. aw
Jesteś właścicielem psa, który przyczynił się do uratowania ludzkiego życia lub zdrowia? Znasz historię czworonoga, który wykazał się prawdziwym bohaterstwem? Podziel się nią!
Zdjęć: 1  

Jak bezpiecznie kupić dom »
Tekst opublikowany 2010-09-29, opracowanie opr. RW
Zakup domu to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu człowieka. Wiąże się nie tylko z wydaniem sporej sumy pieniędzy, ale bardzo często ma również wymiar emocjonalny.

Sprawdź gdzie wylała woda »
Tekst opublikowany 2010-09-29, opracowanie INTERIA.PL
Podtopione budynki gospodarcze, pola i lokalne drogi oraz wysoki stan wód w dolnośląskich rzekach, to wynik utrzymujących się od kilku dni w regionie opadów deszczu.
Zdjęć: 1  

Zebranie w Ślęzie »
Tekst opublikowany 2010-09-29, opracowanie opr. as
Przebudowa drogi powiatowej ze Ślęzy do Wysokiej będzie jednym z punktów zebrania wiejskiego, które odbędzie się w czwartek, 30 września w Ślęzie.

Magiczny dźwięk organów »
Tekst opublikowany 2010-09-29, opracowanie Klaudia Zaprzelska
W kościele p.w. św. Brata Alberta w Mirkowie odbył się 26 września występ w ramach kolejnej już edycji Koncertów Ziemi Wrocławskiej. W niedzielny wieczór mieliśmy okazję wysłuchać niezwykłego brzmienia muzyki organowej.
Zdjęć: 3  

Jak wrócą z Orbisem? »
Tekst opublikowany 2010-09-29, opracowanie red.
Na razie nie są znane dane dotyczące Dolnoślązaków, których urlopy z Orbisem zostały gwałtownie przerwane. Ciągle trwa zliczanie danych. Wiemy ilu turystów i gdzie jest poza granicami i kiedy wrócą.

Nowy rozkład jazdy »
Tekst opublikowany 2010-09-29, opracowanie opr.aw
30 września zostaną uruchomione nowe linie strefowe, którą połączą Wrocław z miejscowościami na terenie gminy Długołęka.
Zdjęć: 1  

Podróż koleją coraz droższa  »
Tekst opublikowany 2010-09-28, opracowanie INTERIA.PL/PAP
Ta wiadomość z pewnością nie ucieszy pasażerów. Od początku października średnio o 2,50 zł podrożeją bilety na międzywojewódzkie pociągi Przewozów Regionalnych InterRegio. Podwyżka cen jest spowodowana wzrostem kosztów usług związanych z utrzymaniem taboru - poinformował rzecznik przewoźnika.

Wielka debata o Ślęży »
Tekst opublikowany 2010-09-28, opracowanie bom
Ślężańskie Światy – to sesja naukowa, która odbędzie się w dniach 8-10 października w Sobótce. Wezmą w niej udział m.in. archeolodzy, historycy i geolodzy z Uniwersytetu Wrocławskiego.
Zdjęć: 3  

O bezpieczeństwie na drodze »
Tekst opublikowany 2010-09-28, opracowanie KP Sobótka
Policjanci z Sobótki spotkali się z uczniami szkół podstawowych w Sobótce i Jordanowie Śląskim. Oprócz rozmów o bezpieczeństwie były też odblaskowe prezenty, które funkcjonariusze wręczyli pierwszoklasistom.
Zdjęć: 1  

Piknik nie tylko artystyczny »
Tekst opublikowany 2010-09-27, opracowanie Red.
Niemal 5 tysięcy złotych zebranych zostało podczas Pikniku Artystycznego, który odbył się 25 września w Smolcu. Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę ogólnodostępnego placu zabaw.
Zdjęć: 3  

Graficiarze pomalowali kamienie »
Tekst opublikowany 2010-09-27, opracowanie bom
Nieznani sprawcy pomalowali farbami w sprayu ogródek skalny przy ulicy Chopina w Sobótce. Policja poszukuje złodziei samochodu z ulicy Ciasnej i płyty nagrobnej z cmentarza w Mirosławicach.
Zdjęć: 5  

Sepsa potwierdzona »
Tekst opublikowany 2010-09-27, opracowanie as
Lekarze potwierdzili posocznicę (sepsę) meningokokową typu C u 3,5-letniej Oli z Siechnic. Stan dziewczynki, choć poważny, poprawia się.

Uwaga: opady! »
Tekst opublikowany 2010-09-26, opracowanie opr. MG
Wrocławski oddział Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu w dniu dzisiejszym.
Zdjęć: 3  

Przedszkola powstają w szkołach »
Tekst opublikowany 2010-09-24, opracowanie bom
Od stycznia 2011 w Rogowie Sobóckim ma ruszyć kolejne niepubliczne przedszkole. Do tej pory w gminie Sobótka podobne placówki działają już w Świątnikach, Mirosławicach i Rękowie.
Zdjęć: 9  

Piknik artystyczny i aukcja »
Tekst opublikowany 2010-09-24, opracowanie red.
W sobotę, 25 września w Smolcu odbędzie się I Smolecki Piknik Artystyczny. Towarzyszyła mu będzie aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie na budowę placu zabaw.
Zdjęć: 1  

Kobierzyce kontra Kąty Wr. »
Tekst opublikowany 2010-09-24, opracowanie AS
Mecz GKS Kobierzyce z obrońcą trofeum – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – zapowiada się najciekawiej wśród meczów 1/8 Pucharu Polski okręgu wrocławskiego.

6 stycznia dniem wolnym »
Tekst opublikowany 2010-09-24, opracowanie Interia.pl
Święto Trzech Króli, będzie dniem wolnym od pracy - zdecydował w piątek Sejm, nowelizując Kodeks pracy i ustawę o dniach wolnych od pracy. Nowelą zajmie się jeszcze Senat.

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2010-09-23, opracowanie red.
Zobacz film "Bazyl, człowiek z kulą w głowie", potem spędź mile czas u kosmetyczki, a w domu wypij kawę ze specjalnych kubków - wszystko to możesz wygrać, wysyłając smsa.

Zadłużeni Dolnoślązacy »
Tekst opublikowany 2010-09-23, opracowanie red.
Mieszkańcy Dolnego Śląska, którzy nie uregulowali swoich zobowiązań i znaleźli się w biurze informacji gospodarczej, są zadłużeni średnio na 3 618 zł. Jednak już 200 zł zaległości odnotowane w rejestrze dłużników może zamknąć im dostęp do kredytów.

Rejestr dłużników »
Tekst opublikowany 2010-09-23, opracowanie Ryszard Czekański
Nie zapłaciłem abonamentu telefonicznego. Czy mogę zostać wpisany do rejestru dłużników bez żadnego wyroku sądowego?

Wybuch na festiwalu »
Tekst opublikowany 2010-09-23, opracowanie bom, aw
Do niebezpiecznego wybuchu doszło podczas pokazów chemii pirotechnicznej na dziedzińcu filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy. Pięć osób odwieziono do szpitala.

Gruzy po hangarze  »
Tekst opublikowany 2010-09-22, opracowanie Jacek Bomersbach
12 stycznia pod naporem śniegu runął dach hali magazynowej w Mirosławicach. Nadzór budowlany uznał, że budowli nie można wyremontować i należy ją wyburzyć. Jeszcze nie wiadomo, co stanie w miejscu dawnego hangaru lotniczego.
Zdjęć: 13  

Powiat na dożynkach wojewódzkich »
Tekst opublikowany 2010-09-22, opracowanie Joanna Brodowska
Dożynki to jedno z najważniejszych świąt polskiej wsi. To czas modlitwy i podziękowań za tegoroczne zbiory. W Kamieńcu Ząbkowickim odbyły się wojewódzkie uroczystości dożynkowe połączone z dożynkami diecezjalnymi, na których nie mogło zabraknąć przedstawicieli powiatu wrocławskiego.
Zdjęć: 3  

Z myślą o bezrobotnych »
Tekst opublikowany 2010-09-22, opracowanie D. Lejkowska
Od 27 września br. rusza nabór wniosków o dotacje na działania dotyczące wsparcia osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy, w ramach Poddziałania 6.1.1. Organizatorem konkursu na terenie Dolnego Śląska jest Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy.

Mniejsza pensja, mniejsze mieszkanie »
Tekst opublikowany 2010-09-21, opracowanie Marcin Krasoń, Open Finance współpraca: Michał Sad
Minimalny spadek średniej pensji spowodował spadek dostępności mieszkań na kredyt. Najwięcej stracili mieszkańcy Gdańska, gdzie dodatkowo zanotowaliśmy wzrost cen nieruchomości.

Francuzi pod wrażeniem »
Tekst opublikowany 2010-09-21, opracowanie AS
Przez cztery dni na terenie gminy Siechnice gościła delegacja z partnerskiej, francuskiej gminy Sin le Noble. Goście byli pod wrażeniem, zwłaszcza inwestycji z zakresu infrastruktury sportowej i rekreacyjnej.
Zdjęć: 1  

Wielka sztuka w małej wsi »
Tekst opublikowany 2010-09-21, opracowanie Paf
Pochodzi ze Śląska, ale w Małkowicach koło Kątów Wrocławskich znalazł miłość, spokój i natchnienie potrzebne do pracy. Dziś jego dzieła wiszą w gabinetach dyrektorów, prezesów i domach w Polsce i Europie.
Zdjęć: 9  

Jean Michel Jarre w Polsce »
Tekst opublikowany 2010-09-20, opracowanie INTERIA.PL/PAP
Jean Michel Jarre, jeden z prekursorów muzyki elektronicznej, wystąpi w listopadzie w na czterech koncertach Polsce. Zagra w Gdańsku, Płocku, Wrocławiu i Rzeszowie
Zdjęć: 1  

Donieś na pracodawcę  »
Tekst opublikowany 2010-09-20, opracowanie opr. RW
Business Software Alliance rozpoczyna kampanię informacyjną w Internecie mającą na celu zwrócenie uwagi pracowników na problem korzystania przez pracodawców z nielegalnego oprogramowania.
Zdjęć: 1  

Muzyka przeciwko ubóstwu »
Tekst opublikowany 2010-09-20, opracowanie opr. RW
Konkurs „Muzyka przeciwko ubóstwu”: młodzi Europejczycy angażują się w walkę z ubóstwem na świecie!

Powakacyjne promocje kredytowe »
Tekst opublikowany 2010-09-20, opracowanie opr. RW
Wrzesień to kolejny miesiąc, w którym banki prześcigają się w coraz to korzystniejszych ofertach kredytów hipotecznych. Nowe, promocyjne warunki sprawiają, że dla niektórych osób, marzenia o własnym M, mają coraz większe szansę na realizację.

Magda! Nergal jeszcze żyje! »
Tekst opublikowany 2010-09-20, opracowanie INTERIA.PL/PAP
Wyemitowanego w niedzielę, 19 września, programu "Dzień Dobry TVN" Magda Mołek długo nie zapomni. Dziennikarka przez pomyłkę uśmierciła Nergala, który od kilku dni walczy z ciężką chorobą. Temat szybko podłapały media.
Zdjęć: 1  

Ukradł ropę z ciężarówki »
Tekst opublikowany 2010-09-20, opracowanie dp
Co za tupet! 39- letni mieszkaniec Żurawiny ukradł paliwo z ciężarówki stojącej na parkingu w Sośnicy.
Zdjęć: 1  

Klucze przekazane »
Tekst opublikowany 2010-09-19, opracowanie Maria Okraszewska
21 rodzin z terenu gminy Kobierzyce zamieszka w budynku w Pustkowie Żurawskim, które powstały po rozbudowie i zmianie funkcji z hotelu robotniczego na budynek mieszkalny. 10 września odbyło się uroczyste przekazanie kluczy.
Zdjęć: 3  

Altruizm według GDDKiA »
Tekst opublikowany 2010-09-19, opracowanie opr. MG
Od tygodnia każdy zatroskany o lokalne środowisko naturalne może zgłaszać swoje uwagi do „Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2010-2015” GDDKiA, także we Wrocławiu. Musimy wybrać między egoizmem a ochroną fauny i flory.
Zdjęć: 3  

Problem z naliczaniem opłat »
Tekst opublikowany 2010-09-18, opracowanie AS
Część rodziców dzieci chodzących do gminnych przedszkoli skarży się na sposób rozliczania czasu, jakie ich pociechy spędzają w placówkach. Wioletta Odorczyk, dyrektor Jednostki Obsługi Szkół w Siechnicach, obiecuje zająć się sprawą.
Zdjęć: 1  

Receptury bomb w necie »
Tekst opublikowany 2010-09-18, opracowanie Jacek Bomersbach
Dziewięć lat po największym na świecie zamachu terrorystycznym wprowadzono wiele restrykcyjnych przepisów. Znowelizowano ustawy o kontroli materiałów wybuchowych. Jednak w internecie ludzie wymieniają się przepisami na produkcję niebezpiecznych substancji.
Zdjęć: 3  

Ten Krzyż nas obnażył »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie Marta Gołębiowska
Specjalnie dla nas, Paweł Hermanowski, dyrektor jednej z organizacji pozarządowych powstałej we Wrocławiu, opowiada o swoich doświadczeniach i przemyśleniach spod Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
Zdjęć: 4  

Pomagać – kluczowa sprawa »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie RW
Po raz kolejny w tym roku Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska będzie przyznawać Dolnośląski Klucz Sukcesu. Uroczystość wręczenia tej specyficznej nagrody za każdym razem odbywa się w innym mieście naszego regionu. Tym razem wyróżnione firmy zostaną uhonorowane 16 września w Teatrze Miejskim w Świdnicy.
Zdjęć: 1  

Oni dostali klucze »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie red
16 września w Teatrze Miejskim w Świdnicy już po raz czternasty odbyło się uroczyste wręczenie najbardziej prestiżowego, regionalnego wyróżnienia „Dolnośląski Klucz Sukcesu” .
Zdjęć: 1  

Spotkanie w Kobeřicach »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie MO
Przedstawiciele gminy Kobierzyce zostali zaproszeni do wzięcia udziału w Dniach Kobeřic i na początku września odwiedzili zaprzyjaźnioną miejscowość.
Zdjęć: 4  

„Kopniak” na szczęście »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie Robert Krajewski
Najpierw przedstawienia kabaretowe, potem konkursy, aż do samego chrztu gimnazjalisty. Tak przebiegały 14 września otrzęsiny „pierwszaków” w gimnazjum w Sobótce.
Zdjęć: 5  

Cztery gminy, cztery żywioły »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie Paf
Takiej imprezy jeszcze w Kątach Wrocławskich nie było. Podczas „Festiwalu 4 Żywiołów” zaprezentują się cztery gminu powiatu wrocławskiego.
Zdjęć: 2  

Spór o zabezpieczenie imprez »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie AS
Kwestia bezpieczeństwa na terenie gminy Siechnice była głównym tematem sesji, która odbyła się 15 września. Najwięcej czasu poświęcono zabezpieczaniu imprez plenerowych. Było naprawdę gorąco.
Zdjęć: 1  

Koncertowo w Czernicy »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie dp
W najbliższą niedzielę w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Czernicy odbędzie się niezwykły koncert muzyki klasycznej. Artyści zagrają m.in. utwory Bacha czy Chopina. Koncert rozpocznie się o godz. 19.
Zdjęć: 1  

Niemieccy przyjaciele w Jaszkotlu »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie Paf
Już od dwunastu lat gimnazjaliści z Jaszkotla i uczniowie z Friesoythe koło Bremy w Niemczech uczestniczą w wymianie młodzieży. W piątek zakończyła się wizyta naszych zachodnich sąsiadów.

Klucze do sukcesu »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie opr. RW
Po raz kolejny w tym roku Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska przyznało Dolnośląski Klucz Sukcesu. Uroczystość wręczenia tej specyficznej nagrody za każdym razem odbywa się w innym mieście naszego regionu. Tym razem wyróżnione firmy zostały uhonorowane 16 września w Teatrze Miejskim w Świdnicy.
Zdjęć: 2  

Kolejna inwestycja na Dolnym Śląsku »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie opr. red.
Marszałek Województwa Dolnośląskiego Marek Łapiński w piątek spotkał się we Wrocławiu z Jamesem Wigginsem, Prezesem Zarządu spółki Pittsburgh Glass Works. Amerykańska firma za ok. 175 mln zł wybuduje na Dolnym Śląsku fabrykę szyb samochodowych, w której pracę znajdzie 150 osób.

Przeszczepili rękę z ramieniem »
Tekst opublikowany 2010-09-17, opracowanie INTERIA.PL
Lekarze z trzebnickiego szpitala przeszczepili rękę z przedramieniem i ramieniem 56-letniej kobiecie. To 7. przeszczep kończyny w historii trzebnickiego szpitala i 2. transplantacja ręki z ramieniem. Na świecie do tej pory dokonano czterech takich przeszczepów.
Zdjęć: 1  

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2010-09-16, opracowanie red.
Zobacz film "Bazyl, człowiek z kulą w głowie", potem spędź mile czas u kosmetyczki, a w domu wypij kawę ze specjalnych kubków - wszystko to możesz wygrać wysyłając smsa.

Nie ma już krzyża przed Pałacem Prezydenckim »
Tekst opublikowany 2010-09-16, opracowanie INTERIA.PL/PAP
Dzisiaj ok. godziny 8 rano krzyż sprzed Pałacu Prezydenckiego został usunięty. Jak poinformował na konferencji prasowej szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski, krzyż przeniesiono do kaplicy w Pałacu Prezydenckim.
Zdjęć: 1  

Nowoczesny i bezpieczny »
Tekst opublikowany 2010-09-16, opracowanie Michał Wolicki
Mieszkańcy, władze gminy oraz urzędnicy korzystają już z nowego budynku administracyjnego Urzędu Gminy Długołęka. W niedzielę, 12 września przy ul. Robotniczej 12, gdzie znajduje się nowy urząd, wójta gminy Długołęka Iwona Agnieszka Łebek wraz z zaproszonymi gośćmi oficjalnie otworzyła nowy urząd.
Zdjęć: 2  

Te walki zapamiętamy na długo »
Tekst opublikowany 2010-09-16, opracowanie Paf
Była krew, pot i pięści. Pierwsza gala boksu w Kątach Wrocławskich na długo zostanie w pamięci mieszkańców, którzy z bliska mogli podziwiać walki, jakie do tej pory oglądali tylko w telewizji.
Zdjęć: 7  

Walczą z czasem »
Tekst opublikowany 2010-09-16, opracowanie AS
Z coraz większymi utrudnieniami muszą borykać się mieszkańcy Siechnic, którzy żyją w pobliżu remontowanych ulic Kościelnej, Jarzębinowej oraz Ciepłowniczej. Część z nich protestowała nawet u burmistrza. Na szczęście wkrótce sytuacja powinna znacznie się poprawić.
Zdjęć: 4  

Lekcja futbolu »
Tekst opublikowany 2010-09-16, opracowanie AS
Wysokimi porażkami naszych drużyn zakończyły się mecze 1/16 rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu wrocławskiego. Nasze drużyny grały z czwartoligowcami, więc mimo przegranych był ot z pewności pożyteczny sprawdzian dla piłkarzy Energetyka i Kolektywu.
Zdjęć: 5  

Dziękując za rolniczy trud »
Tekst opublikowany 2010-09-15, opracowanie AS
- Szanując tradycję i obyczaje naszych ojców, jak co roku, obchodzimy dziś najważniejsze święto – święto plonów. To pierwsze dożynki w gminie Siechnice - rozpoczął niedzielne uroczystości dożynkowe burmistrz Jerzy Fitek. W tradycyjnym konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy zwyciężyły Radwanice.
Zdjęć: 13  

Kartki dla policjantów »
Tekst opublikowany 2010-09-15, opracowanie Robert Krajewski
Emocje w derbowym spotkaniu klasy B między Czarnymi Siedlakowice a Czarnymi Strzegomiany były tak duże, że w 60 minucie, za niesportowe zachowanie, sędzia wyrzucił z boiska po jednym zawodniku z obu drużyn - na co dzień policjantów i kolegów z pracy.
Zdjęć: 5  

Kiedyś Legia, dziś Bystrzyca »
Tekst opublikowany 2010-09-15, opracowanie Kamil Skrzypek
Ireneusz Kowalski, były zawodnik m.in. Legi Warszawa, Zagłębia Lubin, Śląska Wrocław czy ŁKS-u Lodź został piłkarzem Motobi Bystrzycy Kąty Wrocławskie.
Zdjęć: 1  

Szymon prosi o pomoc »
Tekst opublikowany 2010-09-15, opracowanie J.W
Szymon Ostański jest 9 miesięcznym chłopcem, który potrzebuje pomocy. Na pozór wygląda na zdrowe dziecko, jednak w momencie, gdy przyłoży mu się stetoskop do serduszka słychać, że bije ono inaczej niż u większości ludzi.
Zdjęć: 3  

Wybory w listopadzie »
Tekst opublikowany 2010-09-15, opracowanie opr. aw
21 listopada będziemy wybierać samorządowców. Druga tura odbędzie się 5 grudnia.

Upadło biuro podróży Selectours »
Tekst opublikowany 2010-09-14, opracowanie Paf
W ciągu ostatnich dni Selectours wysłał na wakacje z wrocławskiego lotniska cztery samoloty do Turcji, Tunezji i Egiptu. Dziś miał odlecieć kolejny.

Tancerze bez dowodów tożsamości »
Tekst opublikowany 2010-09-14, opracowanie bom
Przez miesiąc w muzeum w Sobótce można oglądać wystawę fotografii dziennikarki Magdy Podsiadło. Zdjęcia pochodzą z niewielkiej wioski w Afryce, gdzie odbywa się taniec z ceremonią masek.
Zdjęć: 8  

Armia manipuluje mózgiem »
Tekst opublikowany 2010-09-14, opracowanie INTERIA.PL
To, nad czym pracuje William Tyler ze School of Life Sciences przy Uniwersytecie Stanowym w Arizonie na zlecenie amerykańskiej armii, brzmi jak science-fiction. Założyciel firmy Synsonix opracowuje hełm dla żołnierzy, który będzie wpływał na aktywność mózgu za pomocą śródczaszkowych impulsów ultradźwiękowych.
Zdjęć: 1  

Nie obniżajcie lotów »
Tekst opublikowany 2010-09-14, opracowanie Joanna Brodowska
Wraz z początkiem roku szkolnego poznaliśmy zwycięzców XI edycji Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego. W gronie stypendystów znalazło się 17 młodych mieszkańców naszego powiatu – uczniów szkół ponadgimnazjalnych, bądź tegorocznych absolwentów gimnazjów.3 września w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wrocławiu odbyła się specjalna uroczystość z udziałem wyróżnionych stypendystów i zaproszonych gości.
Zdjęć: 4  

Kobieto, nie wstydź się »
Tekst opublikowany 2010-09-14, opracowanie opr. RW
We Wrocławiu odbędzie się kolejna z zaplanowanych na ten rok konferencji w ramach Ogólnopolskiego Programu Samorządowego „Współdziałajmy”. Jego celem jest podniesienie wiedzy przedstawicieli władz samorządowych na temat tworzenia i prowadzenia programów profilaktyki zdrowotnej, które mają na celu skuteczną walkę z chorobami onkologicznymi kobiet.

Rozmowy o bezpieczeństwie »
Tekst opublikowany 2010-09-14, opracowanie Joanna Brodowska
Ostatnie wydarzenia związane z zagrożeniem powodziowym w powiecie wrocławskim były ważnym egzaminem dla służb i lokalnych samorządów, odpowiedzialnych za zarządzanie kryzysowe. Wzbogaceni o tamte doświadczenia, dziś już wiemy, co zadziałało dobrze, a co wymaga jeszcze poprawy i udoskonalenia, zwłaszcza w zakresie powiadamiania i alarmowania ludności zagrożonych terenów.
Zdjęć: 3  

Włamanie po pepsi »
Tekst opublikowany 2010-09-14, opracowanie bom
Pijany mieszkaniec Rogowa Sobóckiego wykradł klucze swojej sąsiadce i włamał się do jej domu. Wcześniej włamywacz malował mieszkanie kobiecie.
Zdjęć: 1  

Przybywa grzybów i zatruć »
Tekst opublikowany 2010-09-13, opracowanie RW/INTERIA.PL
Na Dolnym Śląsku rozpoczął się sezon grzybowy. - Jest ich już zatrzęsienie – mówi Paweł z Wrocławia. - W ten weekend byłem w lasach okolicach Twardogóry, w godzinę nazbierałem dwa wielkie kosze. - Zaczyna się sezon zatruciowy – wzdycha dr Maciej Olkusz z wrocławskiego oddziału Ostrych Zatruć.

Wall Street kupuje czarny scenariusz »
Tekst opublikowany 2010-09-13, opracowanie Łukasz Wróbel, Open Finance
Na Wall Street hitem tego roku są spółki, których produkty mogą być podstawowym wyposażeniem bunkrów.

Jak odrolnić działkę? »
Tekst opublikowany 2010-09-13, opracowanie Magdalena Piprek
Chcesz urzeczywistnić marzenia o własnym domu, ale twoje zasoby finansowe są ograniczone? Alternatywą może być zakup działki rolnej, z możliwością przekształcenia na budowlaną. Grunty rolne cieszą się sporym powodzeniem ze względu na atrakcyjną cenę.

Bezpieczna droga do szkoły  »
Tekst opublikowany 2010-09-13, opracowanie opr. as
Policjanci po raz kolejny spotkali się z najmłodszymi mieszkańcami gminy Długołęka. W ramach prowadzonej nadal akcji „Bezpieczna droga do szkoły” funkcjonariusze zawitali do szkół w Mirkowie, Kiełczowie, Długołęce i Brzeziej Łące.
Zdjęć: 1  

Pucharowe emocje »
Tekst opublikowany 2010-09-10, opracowanie as
Mecz Orła Sadków z Motobi Kąty Wrocławskie zapowiada się najciekawiej w 1/16 rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu wrocławskiego wśród drużyn z terenu powiatu wrocławskiego.
Zdjęć: 1  

Pilnowałam piwa w kadziach »
Tekst opublikowany 2010-09-10, opracowanie Jacek Bomersbach
Wpadła podczas ulicznej łapanki i trafiła na roboty do Niemiec. Po powrocie do Polski przez wiele lat pracowała na niebezpiecznym wydziale fermentowni w browarze w Górce. Obecnie Maria Zawadzka – Schote mieszka w Sobótce i pisze pamiętnik, który kiedyś chce wydać.
Zdjęć: 7  

Zmagania na korcie »
Tekst opublikowany 2010-09-09, opracowanie Robert Krajewski
Już w sobotę odbędą się otwarte mistrzostwa Sobótki w tenisie ziemnym. To kolejne, po turnieju im. Zygmunta Dydyny, zmagania tenisistów w Sobótce.
Zdjęć: 3  

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2010-09-09, opracowanie red.
Zobacz film "Bazyl, człowiek z kulą w głowie", potem spędź mile czas u kosmetyczki, a w domu wypij kawę ze specjalnych kubków - wszystko to możesz wygrać wysyłając smsa.

Szansa dla przedsiębiorczych  »
Tekst opublikowany 2010-09-09, opracowanie opr. RW
Trwa kolejna edycja prestiżowego konkursu „Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości”, ogłoszonego przez Komisję Europejską i organizowanego w Polsce przez Ministerstwo Gospodarki we współdziałaniu z marszałkami województw. Na zgłoszenia zrealizowanych z sukcesem „przedsiębiorczych” projektów czekają urzędy marszałkowskie w całej Polsce.
Zdjęć: 1  

„Złodzieje” z Solidarności cz. 3. »
Tekst opublikowany 2010-09-09, opracowanie Wojciech Sitarz
Akcja wyprowadzenia 80 milionów z kont dolnośląskiej Solidarności nie zakończyła się z chwilą zdeponowania pieniędzy u kardynała. Gdy walizy z pieniędzmi leżały już bezpieczne w skrytce między arcybiskupią łazienką i gabinetem, Józef Pinior i Władysław Frasyniuk zaczęli planować dalsze posunięcia.
Zdjęć: 4  

Bezpieczniej przy drodze »
Tekst opublikowany 2010-09-09, opracowanie DP
Trwa remont i budowa chodników przy drodze powiatowej nr 455. Mieszkańcy Czernicy i Kamieńca Wrocławskiego wkrótce będą mogli bezpieczne poruszać się po swoich miejscowościach.
Zdjęć: 1  

Od morza, przez Afrykę… aż do Drezna »
Tekst opublikowany 2010-09-09, opracowanie Katarzyna Dyl
Wakacje kojarzą się głównie z przyjemnościami, ale dobrze jest ją połączyć z chęcią pogłębiania swoich umiejętności, choćby językowych. Przykładem był obóz językowy w Pogorzelicy, który podobnie jak wiele innych działań, odbył się w ramach projektu „Mały odkrywca własnych możliwości” w Borowej współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zdjęć: 7  

Projekt dla małych i mikroprzedsiębiorców »
Tekst opublikowany 2010-09-08, opracowanie D. Lejkowska
Trwa nabór wniosków o dofinansowanie projektów wspierających działalność gospodarczą w dziedzinie gospodarki elektronicznej, przyznawane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, Działanie 8.1.

Prace nad zalewem »
Tekst opublikowany 2010-09-08, opracowanie MK
Romantyczny wieczór na jachcie a potem kolacja w restauracji nad zalewem w Borzygniewie? To wszystko już niedługo będzie możliwe.
Zdjęć: 1  

Kardynał patronem szkoły »
Tekst opublikowany 2010-09-08, opracowanie Paf
W Szkole Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich szykuje się wielka uroczystość. W piątek, 17 września otrzyma ona nowego patrona i nowy sztandar.

Awantura w autobusie »
Tekst opublikowany 2010-09-08, opracowanie bom
Pijany mieszkaniec gminy Jordanów Śląski odgrażał się kierowcy i zbił szybę w autobusie.

Pijany dwa razy złapany »
Tekst opublikowany 2010-09-08, opracowanie bom
W jednym dniu policjanci z Sobótki dwukrotnie zatrzymywali 47-latka, który prowadził pojazdy w stanie nietrzeźwym. Pobił też swoją dziewczynę. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.
Zdjęć: 1  

Edukacja na poziomie »
Tekst opublikowany 2010-09-08, opracowanie Robert Krajewski
Dyrektorem szkoły został w 2003 roku. Jego pierwsze lata pracy nie należały do najłatwiejszych. Głównym celem Mirosława Jarosza było wprowadzenie dyscypliny i podniesienie poziomu edukacji. Po siedmiu latach pracy dyrektor gimnazjum czuje satysfakcję, bo cel, który sobie postawił został osiągnięty w stu procentach.
Zdjęć: 1  

Jedyny taki w Polsce »
Tekst opublikowany 2010-09-07, opracowanie dp
Na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym powstał nowy kierunek dla studentów. Kierunek Inżynierii i Gospodarki Wodnej jest jedynym takim w Polsce.
Zdjęć: 2  

Aplauz pary prezydenckiej »
Tekst opublikowany 2010-09-07, opracowanie bom
Lech Stanisz z Sobótki podarował prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu portret prezydenckiej pary i obraz dworu w Kowaliszkach, które namalował.
Zdjęć: 4  

Czytniki w przedszkolach »
Tekst opublikowany 2010-09-07, opracowanie Opr. AS
Wakacje za nami, uczniowie już niemal tydzień chodzą do szkół. Zanim jednak rozbrzmiał pierwszy dzwonek w Siechnicach odbyło się zebranie władz gminy oraz ludzi odpowiedzialnych za gminną oświatę.
Zdjęć: 3  

Czarne chmury nad trenerem? »
Tekst opublikowany 2010-09-07, opracowanie Robert Krajewski
Nie potrafią się przełamać piłkarze Ślęży Sobótka w rozgrywkach A klasy. W niedzielę ponieśli trzecią porażkę z rzędu. Tym razem lepsza okazała się Odra Lubiąż. Czy to oznacza, że nad trenerem Piotrem Araszczukiem zebrały się czarne chmury?

Będzie świetlica w Chrzanowie »
Tekst opublikowany 2010-09-07, opracowanie MO
Kolejna miejscowość na terenie gminy Kobierzyce będzie posiadała własne miejsce spotkań mieszkańców. 26 sierpnia gmina Kobierzyce podpisała umowę z samorządem województwa dolnośląskiego na dofinansowanie budowy nowej świetlicy wiejskiej w Chrzanowie.

Gang straszy »
Tekst opublikowany 2010-09-06, opracowanie Justyna Wrzochul/RW
Zbierają się nocą, niszczą ławki, zaczepiają przechodniów, sikają na klatach schodowych, piją alkohol, rozrzucają butelki, są wulgarni i grożą ludziom. Mieszkańcy ulicy Dzieci Wrześni mieli już tego dosyć – postanowili poinformować o wszystkim naszą redakcję. Po artykule w ostatnim numerze Expressu Bolesławieckiego gang wyszedł z ukrycia i pokazał swoje prawdziwe oblicze. Nazywają się TDK, najprawdopodobniej naoglądali się zbyt dużo filmów o włoskiej mafii i postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Na razie grożą, kpią z policji, niedługo zaczną bić.
Zdjęć: 3  

Cztery osoby nie żyją »
Tekst opublikowany 2010-09-06, opracowanie Katarzyna Kotlarz
Dzisiaj około godziny 6 na drodze ze Strzelina do Wrocławia, między Borkiem Strzelińskim a Michałowicami, doszło do tragicznego wypadku. Cztery osoby nie żyją, 3 zostały ranne.
Zdjęć: 3  

Rowerem przez niebo nad morze »
Tekst opublikowany 2010-09-06, opracowanie Sylwia Chmielarz
Wyjazd nad Bałtyk nie musi oznaczać siedmiu godzin w podróży. Wystarczy ponad godzina lotu samolotem z Wrocławia, by odpocząć nad polskim morzem, na przykład jeżdżąc na rowerze.

Więcej transakcji, ceny stabilne »
Tekst opublikowany 2010-09-06, opracowanie Emil Szweda, Bernard Waszczyk – Open Finance
Ceny transakcyjne mieszkań spadły w ośmiu miastach, a w siedmiu wzrosły, zaś indeks cen mieszkań nie zmienił się w sierpniu – wynika z analizy transakcji dokonanych przez klientów Open Finance i Home Broker.
Zdjęć: 1  

Oprocentowanie spada coraz wolniej »
Tekst opublikowany 2010-09-05, opracowanie Michał Sadrak, Open Finance
Dynamika spadku oprocentowania depozytów wyhamowuje. W ciągu miesiąca oprocentowanie lokat obniżyło siedem banków – najmniej od stycznia bieżącego roku.

Rynek do góry nogami »
Tekst opublikowany 2010-09-04, opracowanie Bernard Waszczyk, Open Finance
Dla właścicieli jednostek funduszy inwestycyjnych sierpień nie był już tak udanym miesiącem jak lipiec, choć na 350 funduszy otwartych, zysk zanotowało blisko 190.

Droga do Kotowic znów zamknięta »
Tekst opublikowany 2010-09-04, opracowanie as
Po ulewnych deszczach zalana została droga powiatowa między Groblicami i Kotowicami, która została zamknięta. Do Kotowic można dojechać od strony Oławy.
Zdjęć: 1  

Zgorzelec miesiąc po powodzi »
Tekst opublikowany 2010-09-04, opracowanie Justyna Wrzochul
Minął miesiąc od tragicznej powodzi, która dotknęła Zgorzelec. Dziennikarka Expressu Bolesławieckiego specjalnie dla naszych czytelników opisuje jak radzą sobie po powodzi mieszkańcy tego miasta. Okazuje się, że zgorzelniczanie do tej pory nie mogą otrząsnąć się po zdarzeniach, które miały miejsce gdy wylała Nysa Łużycka.
Zdjęć: 31  

Żigolo po wrocławsku »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie MG
Pójdzie z tobą do teatru, zatańczy na imprezie, poudaje twojego faceta na imieninach babci, a gdy zapadnie zmrok, spełni twoje najskrytsze łóżkowe fantazje. Tak przynajmniej deklaruje… Mężczyzna do towarzystwa.
Zdjęć: 1  

Dożynkowy turniej sołectw »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie MK
Pogoda tym razem nie dopisała, dlatego dożynki z boiska w Mietkowie przeniesiono do sali GOK-u. Na szczęście dopisały humory, zwłaszcza podczas VI Turnieju Samorządów Wiejskich.
Zdjęć: 3  

Wielka gala boksu »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie Paf
Przed nami największe sportowe wydarzenie tego roku. Przyjadą do nas znakomici bokserzy, aby w najbliższą sobotę, 4 sierpnia skrzyżować rękawice podczas pierwszej w naszym mieście gali boksu Mad Pro Boxing Night.
Zdjęć: 2  

Lekcja pamięci i przebaczania »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie AS
Wyjątkową oprawę miała inauguracja roku szkolnego w gimnazjum w Siechnicach. Uczniowie, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście uczestniczyli również w posadzeniu dębu oraz odsłonięciu pamiątkowej tablicy w ramach programu „Katyń... ocalić od zapomnienia”.
Zdjęć: 12  

Pierwszy dzwonek »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie MO
1 września wszystkie szkoły na ternie gminy Kobierzyce uroczyście rozpoczęły nowy rok szkolny 2010/2011. Inauguracja zgromadziła wielu uśmiechniętych, opalonych i wypoczętych uczniów.
Zdjęć: 1  

Aktywna młodzież »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie Joanna Brodowska
Dom Spotkań im. Angelusa Silesiusa we współpracy z Narodową Agencją Programu „Młodzież w działaniu” zaprasza osoby z województwa dolnośląskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym pozyskiwania środków oraz zarządzania projektem w programie "Młodzież w działaniu". Szkolenie odbędzie się w dniach 20 - 22 września 2010 we Wrocławiu.

Zajechała drogę motocyklowi »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie Opr. as
Na ul. Św. Anny w Sobótce kobieta kierująca samochodem ford fiesta, wykonując manewr zawracania na linii ciągłej, nie zachowała szczególnej ostrożności i zajechała drogę motocyklowi yamaha.
Zdjęć: 2  

Rzeki straszą »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie opr. aw
Aż do niedzieli ma obowiązywać trzeci stopień zagrożenia powodziowego. Stany alarmowe będą przekroczone w kilku miejscach.

Kosmici pod Ślężą »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie opr. RW
Wydaje ci się, że wszystko wokół jest normalne, znane, zorganizowane i rzeczywiste? Nic bardziej mylącego. Między wymiarami poruszają się eteryczne istoty. Twoją sypialnię przenika niewidzialna energia, a kosmiczne plemiona penetrują nasz świat pod postacią... Ale sza! Ze stałego monitoring UFO w Łodzi wynika, że międzygwiezdna inwigilacja w ostatnich latach uległa intensyfikacji. Ale jest miejsce, gdzie będzie można bezpiecznie porozmawiać na te tematy. Przyjedźcie w weekend w okolicę mistycznej góry Ślęży.
Zdjęć: 1  

Uwaga! Utrudnienia dla kierowców »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie opr. Anna Szudy
Sezon na remonty i inwestycje drogowe trwa. Przedstawiamy listę dróg wojewódzkich, na których kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.
Zdjęć: 1  

Włamania nastolatków »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie opr.a
Policjanci z Kątów Wrocławskich zatrzymali 14- i 17-latka podejrzewanych o szereg włamań i kradzieży.

Panie nie sikaj! »
Tekst opublikowany 2010-09-03, opracowanie Justyna Wrzochul
Pan Działo regularnie załatwia się na klatce schodowej przy ulicy Kościelnej 9 w Bolesławcu złoszcząc przy tym mieszkańców i urzędników, którzy nie mają środków do tego by pozbyć się wreszcie „śmierdzącego lokatora”.
Zdjęć: 11  

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2010-09-02, opracowanie red
Zobacz "Święty interes", potem spędź mile czas u kosmetyczki, a w domu pijąc kawę z nowych zestawów posłuchaj wrocławskich artystów, czyli co możesz wygrać wysyłając smsa.

Ekologia i rozwój w obiektywie »
Tekst opublikowany 2010-09-02, opracowanie Joanna Brodowska
Znamy już zwycięzców konkursu fotograficznego, zorganizowanego przez powiat wrocławski, pod patronatem starosty Andrzeja Wąsika. 30 sierpnia jury konkursu dokonało oceny przesłanych prac, przyznając nagrody za trzy pierwsze miejsca oraz trzy wyróżnienia.
Zdjęć: 7  

Wspomnienia tragicznej nocy »
Tekst opublikowany 2010-09-02, opracowanie AS
„W tym miejscu została złożona ziemia, pobrana z miejsca zbiorowego pochówku 135 osób - polskich mieszkańców Barysza, bestialsko pomordowanych w 1945 roku przez nacjonalistów ukraińskich” - tablica z taką inskrypcją została położona w Smardzowie pod pomnikiem poświęconym Polakom zmuszonym do opuszczenia Kresów Wschodnich pod koniec II Wojny Światowej.
Zdjęć: 16  

Dogodny dojazd  »
Tekst opublikowany 2010-09-02, opracowanie dp
Mieszkańcy Łan i Kamieńca Wrocławskiego już od kilku dni mogą swobodnie poruszać się między swoimi miejscowościami.
Zdjęć: 4  

Wyjątkowe święto »
Tekst opublikowany 2010-09-02, opracowanie Maria Okraszewska
W piękny, słoneczny weekend 21 i 22 sierpnia odbyły się dożynki gminy Kobierzyce. To tradycyjne święto jest obchodzone na terenie gminy od początku jej istnienia i jest najważniejszym dniem w roku dla rolników. Ten rok był wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz święto plonów trwało dwa dni.
Zdjęć: 4  

Sekretarkę zatrudnię… »
Tekst opublikowany 2010-09-01, opracowanie MG
Na lokalnych portalach z ogłoszeniami drobnymi co jakiś czas pojawiają się dwuznaczne oferty pracy dla kobiet. Zatrudniona pani za wyższą opłatą ma dobrze wykonywać obowiązki nie tylko biurowe.

Dzisiaj
Niedziela 2 października 2022
Imieniny
Racheli, Sławy, Teofila

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoWroclawPowiat.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl