Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 87 informacji. Wszystkie poniżej.

Szansa dla niepełnosprawnych »
Tekst opublikowany 2008-01-31, opracowanie Ewa Mastalska
W ubiegłym roku na terenie gminy Święta Katarzyna rozpoczęła się realizacja programu integracji osób niepełnosprawnych. Być może niedługo powstanie miejsce ich stałych spotkań.

Lampy przeciw salmonelli »
Tekst opublikowany 2008-01-31, opracowanie Jacek Bomersbach
Nowoczesne kotły do gotowania, zmywaki z nierdzewnego chromoniklu, lampy bakteriobójcze i prysznic – to nowe wyposażenie szkolnej kuchni w Czernicy.

Pączki, pączki, pączki... »
Tekst opublikowany 2008-01-31, opracowanie ech
Dziś tłusty czwartek, ostatni czwartek karnawału i zarazem dzień jedzeniowej rozpusty. Na naszych stołach zagoszczą pączki i faworki. Dawnie tłusty czwartek był pierwszym dniem tak zwanego tłustego tygodnia. Przez kilka dni dozwolone było wszelkie obżarstwo.

Dla małych i średnich firm »
Tekst opublikowany 2008-01-30, opracowanie MW
Jak otrzymać dofinansowanie? Kto i gdzie może się o nie starać? Bezpłatne szkolenie w tym temacie organizuje Urząd Gminy Kobierzyce.

Gminna Straż zaprasza »
Tekst opublikowany 2008-01-30, opracowanie Mariusz Różnowicz
W Siechnicach, w gminnym budynku przy ul. Wiosennej oddano do użytku gruntownie odnowione biuro Straży Gminnej Święta Katarzyna.

Marsz Śmierci »
Tekst opublikowany 2008-01-29, opracowanie Magda Wieteska
22 stycznia 1945 roku sześć tysięcy więźniów rusza z Fünfteichen (Miłoszyce) przez drogi i bezdroża do Gross Rosen. Na trasie masowe egzekucje, zimno, głód i wycieńczenie powodują, że do celu dociera tylko cztery tysiące osób.

Mistrz Europy  »
Tekst opublikowany 2008-01-29, opracowanie MW
Smolec ma nowego utytułowanego mieszkańca. Paweł Jędrzejczyk został mistrzem Europy w Muay Thai - jednej z dyscyplin sportów walki.

Za zimno na lanie asfaltu »
Tekst opublikowany 2008-01-28, opracowanie BOM
Burmistrz Sobótki z fachowcami i przedstawicielami powiatu zaktualizował projekt budowy drogi w Rogowie Sobóckim.

Bez barier »
Tekst opublikowany 2008-01-28, opracowanie MW
Zarząd PFRON realizuje program wyrównywania różnic między regionami. Wnioski na projekty dotyczące likwidacji barier i wyposażenia w sprzęt rehabilitacyjny można składać do 15 lutego w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu.

Na „urwanym filmie” »
Tekst opublikowany 2008-01-28, opracowanie bom
Przy ulicy Metalowców w Sobótce policja nakryła złodzieja włamującego się do domków. W środku spała kobieta, którą obudzili funkcjonariusze.

Stawiają na sport »
Tekst opublikowany 2008-01-28, opracowanie Mariusz Różnowicz
Od kilku lat rozwój gminy Święta Katarzyna podporządkowano trzem głównym celom: gospodarce, rozwojowi budownictwa i rozbudowie bazy sportowo-rekreacyjnej.

Wiatr niszczył reklamy i kominy »
Tekst opublikowany 2008-01-28, opracowanie BOM
Poprzewracane drzewa, zerwane elewacje budynków i dachy to skutki wichury na Dolnym Śląsku. Wiało w porywach nawet do 80 km na godzinę.

Przedstawiciel Providentu w rękach policji »
Tekst opublikowany 2008-01-26, opracowanie MW
Sporządzał fikcyjne umowy i fałszował podpisy pożyczkobiorców. 23 stycznia przedstawiciel Providentu wpadł w ręce kąteckiej policji.

Potrzebne mieszkania »
Tekst opublikowany 2008-01-26, opracowanie MW
Na wczorajszej sesji rady miejskiej w Kątach Wrocławskich dyskutowano m.in. o potrzebie nowych mieszkań w gminie. Można je pozyskać na dwa sposoby: poprzez kupno lub samodzielną budowę.

Mocno wieje »
Tekst opublikowany 2008-01-26, opracowanie MW
Na dworze 10 stopni i słońce, ale myli się ten, kto sądzi, że zima odeszła. Od jutra powieje chłodne powietrze, a dziś uważajmy na wichury.

Ratują od zniszczenia »
Tekst opublikowany 2008-01-26, opracowanie MW
Budynek stoi tuż przy wjeździe do Kątów Wrocławskich. Jest piękny, zabytkowy, ale niszczeje. Kto za to odpowiada?

Pomysłowy sołtys »
Tekst opublikowany 2008-01-26, opracowanie Magda Wieteska
Na Dolny Śląsk trafił poprzez sport. W Smolcu mieszka od pięciu lat. Jest autorem hasła „nie chcesz chodzić po glinie, to zamelduj się w gminie”. Nowy sołtys Smolca opowiada o swojej wizji wsi.

Mamy olimpijczyka! »
Tekst opublikowany 2008-01-25, opracowanie MW
Osiemnastolatek ze Smolca został powołany do Kadry Olimpijskiej 2008. Być może już w sierpniu będzie walczył na matach olimpijskich w Pekinie.

Piwo z pobliskich gór »
Tekst opublikowany 2008-01-24, opracowanie BOM
Reklama piwa produkowanego przed wojną browarze w Górce znaleziona w dawnej karczmie w Kryształowicach.

Araszczuk dalej organizuje turnieje! »
Tekst opublikowany 2008-01-24, opracowanie Becks
21 stycznia, w ramach treningu MKS Ślęża Sobótka i LKS Zachód Sobótka trener Piotr Araszczuk zorganizował turniej piłki nożnej, w którym udział wzięły m.in. zespoły z gminy. Mimo dobrej atmosfery nie obyło się bez organizatorskich nieporozumień.

Przed wielką szansą »
Tekst opublikowany 2008-01-23, opracowanie Ewa Mastalska
Wspólnie z gminą Sobótka staramy się o udostępnienie naszych boisk treningowych dla drużyn piłkarskich podczas Euro 2012 – mówi w rozmowie z nami Jan Żukowski, wójt gminy Żórawina.

Zatoczka po remoncie »
Tekst opublikowany 2008-01-23, opracowanie E.M.
Mieszkańcy Świętej Katarzyny od dawna odczuwają uciążliwości związane z brakiem przystanku autobusowego po jednej stronie ulicy Żernickiej. Czy kiedyś się go doczekają?

Dziadek mówi – nie skacz »
Tekst opublikowany 2008-01-23, opracowanie bom
Dzieci z Rogowa Sobóckiego chwalą babcie i dziadków za historie wojenne, które im opowiadają. Przestrzegają przy okazji swoje pociechy, aby nie chodziły po niebezpiecznych miejscach.

Prokurator nad strażakiem »
Tekst opublikowany 2008-01-23, opracowanie bom
Do dwóch lat więzienia grozi Tomaszowi D., prezesowi OSP w Sobótce Zachodniej, który będąc w stanie nietrzeźwym spowodował wypadek.

Żądni sieci »
Tekst opublikowany 2008-01-22, opracowanie Jacek Bomersbach
Karolina Jagodzińska z Kryształowic studiuje administrację przez internet. Niestety w miejscowości, której mieszka nie ma dostępu do sieci i musi dojeżdżać do Wrocławia.

Nagrodzą kupców »
Tekst opublikowany 2008-01-22, opracowanie Ewa Mastalska
26 stycznia nastąpi wręczenie nagród w konkursie „Jestem w porządku’ zorganizowanym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminny Ośrodek Kultury.

Stres pocztowy »
Tekst opublikowany 2008-01-21, opracowanie bom
- Ponad 20 minut stałam w kolejce na poczcie, aby wysłać list polecony. Czynne było jedno okienko, w którym przyjmowano paczki i opłaty – skarży się mieszkanka Sobótki.

Po zabawie nie było sztachet »
Tekst opublikowany 2008-01-21, opracowanie Jacek Bomersbach
W świetlicy w Czernicy zawsze tętniło życie. Tu organizowano potańcówki i przyjeżdżało kino objazdowe. Największym powodzeniem cieszyły się westerny – wspominają mieszkańcy.

Paczki dla 800 maluchów »
Tekst opublikowany 2008-01-21, opracowanie (MW)
Do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w dzień Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przybył św. Mikołaj. Czekało na niego ośmiuset najmłodszych mieszkańców gminy.

Następcy Miłosza »
Tekst opublikowany 2008-01-21, opracowanie E.M.
W tegorocznym powiatowym konkursie poezji przyznano aż dwadzieścia nagród i wyróżnień. Jury chciała tak uhonorować wrażliwych młodych ludzi, którzy zawarli w wierszach część samych siebie.

Wóz strażacki wjechał w karetkę »
Tekst opublikowany 2008-01-21, opracowanie MW
Wczoraj wóz strażacki wjechał w karetkę pogotowia. Jak się okazało, ciężarówkę prowadził pijany kierowca.

Ulepią Sobótkę z gliny »
Tekst opublikowany 2008-01-20, opracowanie bom
Licealiści wyrzeźbią z gliny kilkumetrową makietę Sobótki. Pokażą ją na wernisażu w Goerlitz. Miniaturę miasteczka będzie można też oglądać w szkole przy ul. św. Jakuba.

Idą ferie »
Tekst opublikowany 2008-01-18, opracowanie MW
Kątecki ośrodek kultury przygotował dla dzieci i młodzieży ofertę na ferie zimowe. Znalazły się w niej gry planszowe i stolikowe, wyjazdy do kina i na basen, a w przypadku nadejścia prawdziwej zimy - zabawy na śniegu.

W ostrych klimatach »
Tekst opublikowany 2008-01-18, opracowanie (MW)
Poetycko i rockowo - w takim klimacie przebiegał XVI Finał WOŚP w Bielanach Wrocławskich. Na aukcji wystawiono kolaż Wiktorii Frasyniuk, a jeden z uczniów zlicytował piłkę, na którą od dłuższego czasu zbierał pieniądze.

Nie pisz do szuflady »
Tekst opublikowany 2008-01-18, opracowanie (MW)
Piszesz wiersze do szuflady? A może warto, by ujrzały światło dzienne? Trwa II Gminny Konkurs Literacki. Do wygrania są cenne nagrody rzeczowe.

Zimowe tańce z gwiazdami »
Tekst opublikowany 2008-01-18, opracowanie MW
Jeśli lubisz "Taniec z gwiazdami", przyjdź w przyszłą sobotę do kąteckiego ośrodka kultury.Odbędą się tam pokazy taneczne zespołów z całej Polski.

Będzie jeszcze lepiej »
Tekst opublikowany 2008-01-18, opracowanie Ewa Mastalska
Jutro pod uchwały Rady Gminy Święta Katarzyna trafi projekt budżetu na rok 2008. Będzie on rekordowo wysoki i pozwoli na utrzymanie dotychczasowego tempa rozwoju.

Jest radar w Tyńcu Małym  »
Tekst opublikowany 2008-01-18, opracowanie MW
Mieszkańcy Tyńca Małego mają powód do radości – będzie bezpieczniej. W miejscowości, przez którą przejeżdża dziennie 15 tysięcy pojazdów, jest już fotoradar.

WOŚP w Pustkowie Żurawskim »
Tekst opublikowany 2008-01-18, opracowanie MW
Datki zbierał wóz strażacki, a licytację poprowadzili przedstawiciele władz gminy.Pustków Żurawski zebrał na rzecz WOŚP prawie 10 tysięcy złotych.

Wypadki samochodowe »
Tekst opublikowany 2008-01-18, opracowanie MW
W ciągu kilku dni na drogach w gminie Kąty Wrocławskie doszło do wielu wypadków samochodowych.Najczęściej auta na zakrętach wypadały z drogi.

Auto w rzece »
Tekst opublikowany 2008-01-18, opracowanie MW
Samochód był do połowy zanurzony w rzece. Podróżowała nim kobieta z dziećmi.

Paliło się »
Tekst opublikowany 2008-01-18, opracowanie MW
Trwa sezon grzewczy. Strażacy wyjeżdżają wtedy najczęściej do zadymień i pożarów. Tak było ostatnio na terenie Kątów Wrocławskich.

Pomogą znaleźć pracę »
Tekst opublikowany 2008-01-17, opracowanie (MW)
Jesteś bezrobotny i poszukujesz pracy? Zgłoś się na kursy, które umożliwią Ci ją znaleźć.

Najwięcej maluchów »
Tekst opublikowany 2008-01-17, opracowanie red.
Przedstawiamy grupę maluchów z Niepublicznego Przedszkola Sióstr św. Elżbiety w Kątach Wrocławskich.

Sukcesy Poślada »
Tekst opublikowany 2008-01-17, opracowanie (MW)
Osiemnastolatek ze Smolca został powołany do Kadry Olimpijskiej 2008. Być może już w sierpniu będzie walczył na matach olimpijskich w Pekinie.

Pomoc Kresowiakom »
Tekst opublikowany 2008-01-17, opracowanie (MW)
Uczniowie ze szkoły w Sadkowie przez cały grudzień przynosili ubrania, zabawki i artykuły spożywcze. W ten sposób przyłączyli się do akcji pomocy Polakom mieszkającym na Wschodzie.

Poślizgi na szklance »
Tekst opublikowany 2008-01-16, opracowanie bom
Mieszkańcy Kryształowic postulują o zamontowanie progów zwalniających na szczególnie niebezpiecznych dwóch zakrętach przy wjeździe do wsi.

Nowy – stary prezes Ślęży »
Tekst opublikowany 2008-01-16, opracowanie Becks
11 stycznia na stadionie sportowym zebrali się działacze, piłkarze i sympatycy MKS Ślęży Sobótka. Podczas spotkania wybrano nowe władze klubu.

Wielka Orkiestra w Kobierzycach »
Tekst opublikowany 2008-01-15, opracowanie MW
Klucz, którym wójt otwierał fabrykę Toshiby, poszedł za 500 zł. Był koncert zespołu NDF i światełko do nieba. Gmina Kobierzyce zebrała w niedzielę ponad 20 tysięcy złotych.

Klub gorących serc »
Tekst opublikowany 2008-01-15, opracowanie Ewa Mastalska
W tym roku na terenie gminy Święta Katarzyna nie działał sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy okazali jednak dużo wsparcia akcji Jurka Owsiaka.

Strach przed buldożerem »
Tekst opublikowany 2008-01-14, opracowanie Jacek Bomersbach
Mieszkańcy domu przy ulicy Słonecznej w Sobótce boją się, że Agencja Własności Rolnej Skarbu Państwa zabierze im działki oddalone kilka metrów od domów.

Stary dom na nowym zdjęciu »
Tekst opublikowany 2008-01-14, opracowanie (MW)
Pietrzykowice zimą. Stary dom na nowej fotografii. Jak długo jeszcze będą stały takie domy? Warto ocalić je od zapomnienia, choćby robiąc im zdjęcia.

Górale w Siechnicach »
Tekst opublikowany 2008-01-14, opracowanie Mariusz Różnowicz
W hali sportowej im.Huberta Wagnera w Siechnicach w miniony weekend rozegrano dwa spotkania o mistrzostwo Polski w unihokeju mężczyzn. Siechnicka publiczność miała okazję zapoznać się z tą, nie wszystkim jeszcze znaną dyscypliną.

Nuklearne gadżety Orkiestry »
Tekst opublikowany 2008-01-14, opracowanie bom
Fragment skały z poligonu atomowego w stanie Utah, zastygłą lawę wulkaniczną i kufle do piwa licytowano na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sobótce.

WOŚP na Bielanach »
Tekst opublikowany 2008-01-12, opracowanie MW
Koncerty zespołów, spektakl teatralny, wielka licytacja. To wszystko jutro w Bielanach Wrocławskich w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Opłatek w Sadkowie »
Tekst opublikowany 2008-01-12, opracowanie MW
Były jasełka i wspólne kolędowanie, a na zakończenie słodki poczęstunek. Na spotkanie opłatkowe w Sadkowie przybyli mieszkańcy wsi oraz władze gminy.

Jak tworzyć strony www »
Tekst opublikowany 2008-01-12, opracowanie MW
Chciałbyś nauczyć się opracowywać strony internetowe? Szkolenia w tym zakresie odbędą się w styczniu i są darmowe dla osób związanych z organizacjami pozarządowymi.

Teraz posiedzi »
Tekst opublikowany 2008-01-12, opracowanie MW
Od 30 grudnia 2007 roku do 2 stycznia 2008 w Kątach Wrocławskich grasował złodziej. Poszukiwany listem gończym za niestawianie się na sprawy sądowe - teraz będzie mógł w nich uczestniczyć, bo siedzi już w areszcie. I nieprędko z niego wyjdzie.

Komputer pod choinkę »
Tekst opublikowany 2008-01-11, opracowanie E.M.
Uczniowie gimnazjum w Mietkowie otrzymali gwiazdkowe podarunki od firmy Tarmac Kruszywa.

Ludzie chcą tu mieszkać »
Tekst opublikowany 2008-01-11, opracowanie Ewa Mastalska
Co roku przybywa nam około 1000 nowych mieszkańców – dzisiaj jest ich już ponad 14 tysięcy - mówi w rozmowie z naszym serwisem Jerzy Fitek, wójt Św. Katarzyny.

Film z Festung Breslau! »
Tekst opublikowany 2008-01-11, opracowanie MAT
Na portalu Youtube.com znaleźliśmy film, który przedstawia Wrocław na chwilę przed zmasowaną radziecką ofensywą w 1945 roku.

Bez kałuż i dziur »
Tekst opublikowany 2008-01-10, opracowanie Jacek Bomersbach
Między Wojnowicami, a Jeszkowicami wybudowano ponad kilometrowy odcinek drogi asfaltowej. Nie będzie już ogromnych kałuż i dziur, na które skarżyli się mieszkańcy.

Zmiany w rejestracji aut »
Tekst opublikowany 2008-01-10, opracowanie Magda Wieteska
Zmieniły się przepisy dotyczące rejestracji samochodów. Szefowie wydziałów komunikacji rozmawiali o tym na spotkaniu w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu.

Lepsza woda, więcej świetlic »
Tekst opublikowany 2008-01-09, opracowanie Magda Wieteska
Nowoczesna pompownia wody, obiekt wielofunkcyjny w Bielanach, wyremontowana remiza – to tylko niektóre z inwestycji wykonanych w minionym roku przez gminę Kobierzyce. O inwestycjach rozmawiamy z wójtem Ryszardem Pacholikiem.

Diler z Kątów »
Tekst opublikowany 2008-01-09, opracowanie MW
Przestępczość w gminie spada. Co nie znaczy, że dilerzy narkotyków, włamywacze i złodzieje powyjeżdżali z terenu Kątów Wrocławskich. Natomiast policja jest coraz szybsza w łapaniu tych, co łamią prawo.

Żywe jasełka »
Tekst opublikowany 2008-01-09, opracowanie MW
Trzej królowie, konie, owce i osiołek, a do tego taniec z ogniem. Szkoła w Krzyżowicach jak co roku przygotowała efektowne jasełka.

Dowody w nowym roku »
Tekst opublikowany 2008-01-09, opracowanie MW
Jeśli złożyłeś wniosek o dowód w starym roku, dokument otrzymasz do 31 marca. Po 1 kwietnia mogą być natomiast stosowane sankcje karne.

Opóźnienia przez piec »
Tekst opublikowany 2008-01-08, opracowanie BOM
Trwają ostatnie prace malarskie i układanie wykładzin w szkole podstawowej nr 1 w Sobótce. W tym miesiącu w placówce zakończy się remont.

Jaki był miniony rok? »
Tekst opublikowany 2008-01-08, opracowanie Ewa Mastalska
Okres podsumowań roku 2007 trwa w najlepsze. Postanowiliśmy zapytać mieszkańców gminy Św. Katarzyna jak wspominają minione 12 miesięcy. Co udało się osiągnąć? Jakie były największe rozczarowania?

Kranówka ma być lepsza i czysta »
Tekst opublikowany 2008-01-07, opracowanie BOM
Gmina ma już projektanta, który wykona dokumentację na remont stacji uzdatniania wody w Sulistrowiczkach i Świątnikach.

Maraton decyzyjny  »
Tekst opublikowany 2008-01-07, opracowanie MW
Stopniowej likwidacji ulegnie szkoła w Czernicy, do której uczęszcza już tylko 56 uczniów. Nie będzie też domu dziecka w Świętej Katarzynie. To tylko niektóre z uchwał podjętych przez radnych na ostatniej sesji.

Zabił, uciekł, trafił za kraty  »
Tekst opublikowany 2008-01-06, opracowanie MAT
Mężczyzna, który śmiertelnie potrącił kobietę w Domasławiu trafił za kratki. Kierowca został aresztowany. Grozi mu 15 lat więzienia.

Kata i łamanie desek »
Tekst opublikowany 2008-01-05, opracowanie bom
Dziś w Gimnazjum Gminnym im. Piotra Włostowica w Sobótce odbędą się młodzieżowe zawody w karate Kyokushin, jednym z najtwardszych odmian karate kontaktowego na świecie.

Kamera na złodzieja »
Tekst opublikowany 2008-01-05, opracowanie Jacek Bomersbach
Osiem kamer na budynku szkoły w Jordanowie Śląskim monitoruje wejścia oraz ogródek, który w przeszłości był dewastowany. Obraz z urządzeń jest zapisywany i przechowywany przez 30 dni.

Anioły, diabły i rockendroll  »
Tekst opublikowany 2008-01-05, opracowanie bom
Tłem przedstawienia w Kamieńcu Wrocławskim była ciekawa scenografia, wprowadzająca widzów w nastrój i muzykę J. S. Bacha oraz Karla Jenkisa. Nie zabrakło również rockendrolla.

Młodzież drukuje dokument »
Tekst opublikowany 2008-01-05, opracowanie bom
Nowe komputery z drukarkami, skanerami i kserokopiarkami trafią w najbliższym czasie do świetlic środowiskowych w Ratowicach, Kamieńcu Wrocławskim, Gajkowie i Czernicy.

Nadmuchaj sobie bałwana »
Tekst opublikowany 2008-01-04, opracowanie bom
Przed świętami mieszkańcy dekorowali balkony i barwną iluminacją przyozdabiali wejścia do domów.

Dwie karetki na pięć gmin »
Tekst opublikowany 2008-01-04, opracowanie Magda Wieteska
Dwie karetki na pięć gmin. Tylko w ciągu miesiąca z jedenastu lekarzy zostało sześciu. Powód? Niskie płace i fatalne warunki lokalowe.

Euro 2012 w Kątach Wrocławskich? »
Tekst opublikowany 2008-01-04, opracowanie Kamil Skrzypek
Kąty Wrocławskie mogą ubiegać się o goszczenie jednej z ekip uczestniczących w Euro 2012. Najciekawszą ofertą mogą pochwalić się Pałac w Krobielowicach i obiekty sportowe przy ulicy Zwycięstwa.

Ten film to unikat! »
Tekst opublikowany 2008-01-04, opracowanie red.
Zaskakująco dobra jakość, pełny kolor i przede wszystkim niezapomniane panoramy przedwojennego Wrocławia – to wszystko znaleźć można na umieszczonym serwisie YouTube filmie, nakręconym w roku 1939.

Przedszkole zamiast ciągów »
Tekst opublikowany 2008-01-03, opracowanie BOM
Jeszcze nie wiadomo, gdzie powstanie nowy budynek przedszkola w Sobótce. Mówi się o dwóch miejscach: za halą widowiskowo sportową i w pobliżu przychodni przy ulicy Strzelców.

Gwiazdy dla artystów »
Tekst opublikowany 2008-01-03, opracowanie E.M.
Już po raz ósmy mieszkańcy Radwanic zebrali się w bibliotece na wspólnym kolędowaniu. Ta impreza stała się już zwyczajem ostatnich grudniowych dni.

Nowy sołtys Smolca »
Tekst opublikowany 2008-01-03, opracowanie MW
Zapaśnik został sołtysem. Czterotysięcznym Smolcem "rządzi" Hieronim Kuryś.

Dobroczyńca roku »
Tekst opublikowany 2008-01-03, opracowanie MW
Czy znasz firmę, która działa na rzecz lokalnej społeczności? Jeśli tak, możesz ją zgłosić do konkursu „Dobroczyńca Roku 2007”.

Woda dla wszystkich »
Tekst opublikowany 2008-01-02, opracowanie Magda Wieteska
O sukcesach i niezrealizowanych zadaniach w minionym roku oraz planach na nowy rozmawiamy z Antonim Kopciem, burmistrzem gminy Kąty Wrocławskie.

W kolejce po fajerwerki »
Tekst opublikowany 2008-01-02, opracowanie (MW)
Sylwester - wnętrze jednego ze sklepów w kąteckim rynku. Cała lada usłana fajerwerkami.

Dwa tysiące na start »
Tekst opublikowany 2008-01-02, opracowanie MW
Dwa tysiące złotych na początek, stabilność zatrudnienia, a po piętnastu latach pracy emerytura. Trwają nabory do służby w policji.

Dzisiaj
Niedziela 2 października 2022
Imieniny
Racheli, Sławy, Teofila

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoWroclawPowiat.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl