Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kąty Wrocławskie
Podsumowanie Rysia – Nocnego maratonu z przygodami

     autor:
RYŚ – Nocny maraton z przygodami dla służb mundurowych i ich sympatyków już za nami. Impreza z powodzeniem organizowana po raz szósty przyciągnęła swoją uwagę kilkuset fanów aktywności fizycznej przeplatanej szeregiem niepowtarzalnych doznań.
Podsumowanie Rysia – Nocnego maratonu z przygodami
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Podsumowanie Rysia – Nocnego maratonu z przygodami
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Podsumowanie Rysia – Nocnego maratonu z przygodami
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Dziesiątki kilometrów do pokonania nocą, dziesięć punktów kontrolnych do odnalezienia i tyle samo zadań do wykonania o różnorodnej charakterystyce – pokonywanie toru przeszkód, przeprawa nad strumieniem przy wykorzystaniu platformy podwieszonej na linie, szukanie wskazówek w pojemnikach wypełnionych ogromnymi owadami, rozwiązywanie łamigłowek, wykazanie się talentami wokalnymi, zachowanie zimnej krwi podczas reanimacji, przełamanie strachu w piwnicy pełnej zjawisk paranormalnych – to tylko niektóre wyzwania z którymi musieli się zmierzyć wszyscy ci, którzy stanęli na starcie tego niezwykłego biegu. Gratulacje należą się wszystkim, którzy się na to odważyli ale aby wygrać Rysia nie wystarczy tylko szybko biegać, trzeba być też niesamowicie wszechstronnym!

Szybcy, wytrzymali, kreatywni, muzykalni, nieustraszeni – oto klasyfikacja końcowa Nocnego Maratonu RYŚ:

Bieg – Klasyfikacja: OPEN

I Miejsce – drużyna "Wągliki Harcownika" w składzie: Jacek Załubski, Bartosz Roskosz, Filip Lewicki, Adam Maniak,

wynik 05:53:50

II Miejsce – drużyna "Mali Einsteini" w składzie: Mateusz Dudek, Grzegorz Sierczyński, Piotr Wysokulski,

wynik 06:28:30

III Miejsce – drużyna "MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM" w składzie: Piotr Jaroszyński, Grzegorz Wożniak, Dominik Komendacki

wynik 06:51:42

Bieg – Klasyfikacja: Służby Mundurowe

I Miejsce – drużyna "MKB Semper Humilis" w składzie: Artur Baszczyszyn, Piotr Tondytko, Marek Meliński

wynik 06:03:00

II Miejsce – drużyna "OGNISTY PODMUCH" w składzie: Adam Rzeczycki, Marek Zawada, Adam Pawłowicz

wynik 06:17:24

III Miejsce – drużyna "PRAWDZIWE PSY" w składzie: Daniel Prątnicki, Tomasz Ptaszyński, Wojciech Kułak

wynik 06:28:25

Wyścig Rowerowy – Klasyfikacja

I Miejsce – drużyna "Weterani" w składzie: Andrzej Szachniewicz, Marek Łukaszów, Marek Durski, Piotr Żuk, Artur

Ziemiński

wynik 03:52:33

II Miejsce – drużyna "Popychacze Korbowodów" w składzie: Łukasz Ciszewski, Marcin Kwiecień, Marek Hejna, Maciej Kędzierski

wynik 04:21:17

III Miejsce – drużyna "Pędzące Ślimaki" w składzie: Jarosław Kucza, Agnieszka Kucza, Krzysztof Tułak

wynik 04:22:57

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


otomedia.pl



Dzisiaj
Poniedziałek 24 lipca 2017
Imieniny
Kingi, Krystyna, Michaliny
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2017 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl