Kąty Wrocławskie
Motobi bije Górnika. GKS Remisuje

To był udany weekend dla zespołów z powiatu Wrocławskiego w rozgrywkach czwartej ligi Dolnośląskiej. Ekipa z Kątów Wrocławskich opromieniona ubiegłotygodniowym zwycięstwem w derbach z GKS-em Kobierzyce, chciała podtrzymać dobrą passę w Złotoryi.

Na początku spotkania dobre okazje mieli piłkarze Górnika Złotoryja, jednak z upływem minut przewagę osiągnęli gracze z Kątów Wrocławskich. W 34 minucie Arkadiusz Półchłopek przeprowadził rajd który zakończył doskonałym lobem nad źle ustawionym bramkarzem Złotoryi. 1:0 dla biało-czerwonych. Tuż przed końcem pierwszej połowy, w 46 minucie w polu karnym ponownie znalazł się Półchłopek i podwyższył prowadzenie na 2-0.

W 62 minucie kapitalny strzał zza pola karnego oddał Sławomir Rosiecki i kątecki zespół prowadził już trzema bramkami. Ten wynik podłamał gospodarzy, którzy do końca spotkania głównie koncentrowali się na obronie. W środę, 16 kwietnia kąteckie Lwy zagrają u siebie w Polonią Trzebnica. Początek o godzinie 17:00.

Skład Motobi Bystrzycy z meczu w Złotoryi: Foltyn-Jawny, Kalinowski, Kotwicki, Kardas, Rosiecki (80 min Kwiatkowski), Szczepaniak, Kossakowski, Mostowski (66 min Pawlak ), Półchłopek (81 Lisowski), Kosztowniak (73 min Rybiński)

GKS Kobierzyce po wysokiej porażce przed tygodniem w Kątach Wrocławskich chciał się zrehabilitować przed własna publicznością. Remis z Górnikiem Wałbrzych 2-2 z pewnością nie zadowolił fanów z Kobierzyc.W Środę ekipa z Kobierzyc zagra w Strzegomiu.