Kąty Wrocławskie
Andrzej Fiałkowski najlepszym tenisistą

Rozegrano Turniej Tenisa ziemnego Masters A. Na kortach spotkało się 8 najlepszych tenisistów I i II Ligi. Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach.

Grupa A: Adam Siomek, Jarosław Wojciechowski, Marcin Klim, Kamil Ceglarek.

Grupa B: Andrzej Fiałkowski, Michał Salij, Maciej Dudziec, Mateusz Duszkiewicz.

Turniej stał na wysokim poziomie, zawodnicy walczyli do ostatniej piłki. Zwycięzcą okazał się Andrzej Fiałkowski, który szedł przez cały turniej jak burza, pokonując rywali.

W finale pokonał Adama Siomka 5/7 4/6. Warto również dodać że Andrzej Fiałkowski zajął I miejsce w I Lidze Tenisa Ziemnego w Kątach Wrocławskich, jak również wygrał Puchar Ligi w sezonie 2014. Gratulujemy.