Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kąty Wrocławskie
Otwarte Mistrzostwa Smolca w warcabach

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
1 marca rozegrano II Otwarte Mistrzostwa Smolca w warcabach 64 polowych. W turnieju wzięło udział 20 zawodników z gminy Kąty Wrocławskie oraz zawodnicy z Wrocławia i Wałbrzycha.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Zwyciężyła zawodniczka z klubu Sokół Wrocław Jagoda Bajkowska, aktualna Mistrzyni Pucharu Polski Juniorek. Drugie miejsce zajęła Malwina Bajkowska, która w 2013 roku zdobyła Tytuł Mistrzyni Polski Orlików. Na trzeciej pozycji uplasował się Arseniusz Grzelak i Adam Biadasiewicz.

W zawodach brało udział wielu innych uznanych i utalentowanych zawodników i zawodniczek między innymi Katarzyna Pisarska, drużynowa Mistrzyni Polski czy aktualny Mistrz Województwa Dolnośląskiego Młodzików.

Turniej w Smolcu został przeprowadzony w sympatycznej atmosferze. Nad całością czuwał sędzia główny Kazimierz Kaczuga z Wałbrzycha, przy pomocy sędziego technicznego Witolda Bajkowskiego z Wrocławia.