Czernica
Sukces zawodników SP w Kamieńcu Wrocławskim

W I Mistrzostwach Aglomeracji Wrocławskiej w Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Wrocławia zawodnicy SP w Kamieńcu Wrocławskim zajęli 7 miejsce. Startowały drużyny z 56 szkół i klubów regionu.

Rozgrywki grupowe rozpoczęły się 27 września w Środzie Śląskiej - na 17 drużyn zawodnicy z Kamieńca zajęli IV miejsce. Pozwoliło to zakwalifikować się do finału. 14 października w turnieju finałowym na Stadionie Olimpijskim, po zaciętej walce zajęli 7 miejsce. To wielki sukces biorąc pod uwagę to, iż w turnieju wzięło udział 56 szkół, klubów z całego regionu.

Skład drużyny: Szymon Curyło, Michał Kras, Stanisław Cywka, Jakub Kusal, Mateusz Kusal, Tomasz Kochan, Adam Korta, Damian Wrzesiński, Bartosz Żabski, Michał Rudka, Kamil Świtała, Jagoda Balbierz oraz opiekun Jolanta Jerzycka.

Atrakcją tych mistrzostw byli zawodnicy WKS Śląska, Cristian Omar Diaz i Johan Voskamp, którzy demonstrowali swoje umiejętności piłkarskie oraz rozdawali autografy. Dodatkową atrakcją był pokaz freestyle football Pawła Skóry.