Kąty Wrocławskie
Telewizja na stadionie

Przy okazji prestiżowego spotkania Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Orzeł Ząbkowice Śląskie na kąteckim obiekcie gościła ekipa TVP Wrocław.

Po pierwszych 30 minutach kibice narzekali na poziom gry. Kolejne minuty były jednak dużo lepsze. W 34 minucie rzut wolny egzekwował Sławomir Rosiecki. Piłka trafia na głowę Adama Mostowskiego, który otworzył wynik rywalizacji. Na 2:0 podwyższył Damian Celuch po celnym podaniu Przemysława Nuckowskiego. Popularny "Jogi" także zdobył swoją bramkę, wykorzystując fatalną interwencję goalkeepera Orła Izaaka Stachowicza w 66 minucie. Na 4:0 podwyższył kapitalnym strzałem Przmysław Dudzic, wychowanek Motobi Bystrzycy.

Już jutro, w sobotę 29 maja zajmujący 2. miejsce podopieczni Mirosława Drączkowskiego zmierzą się z liderem Górnikiem Wałbrzych na boisku rywala.

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:0 (2:0). Bramki: A. Mostowski (34 min), D. Celuch (39 min), P. Nuckowski (66 min), P. Dudzic (79 min).

Motobi Bystrzycy Kąty Wrocławskie: Chwastyk - Samiec, K. Kotwicki, Mierzwa, Gawron, Rosiecki, Mostowski (70 min Sygnatowicz), Celuch (65 min Dudzic), Pawlak, Buryło (62 min Szczepaniak), Nuckowski (72 min D. Pałys).