Kąty Wrocławskie
Zwycięstwo i dwa mecze w weekend

Koszykarze Polkątów Maximus pokonali na własnym parkiecie drużynę ADLER TOP Bolesławiec 74:50. Dzięki tej wygranej nasz zespół awansował na siódme miejsce w tabeli.

Tylko pierwsza kwarta spotkania była wyrównana. Na parkiecie toczyła się walka kosz za kosz. Jak się później okazało, decydująca dla przebiegu całego spotkania była druga ćwiartka meczu wygrana przez gospodarzy aż 22:5! Goście nie umieli poradzić sobie wtedy z szybko i agresywnie grającym zespołem Polkątów.

Przez dwie ostatnie kwarty gospodarze spokojnie kontrolowali rezultat, utrzymując przewagę na poziomie ok. 20 punktów. Ostatecznie Polkąty wygrały 74:50.

Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra 27 lutego w Jeleniej Górze z tamtejszymi Sudetami. Polkąty jadą do Jeleniej Góry z dziewięciopunktową stratą z pierwszego meczu. Natomiast już 28 lutego o godzinie 18 kolejne spotkanie w Kątach Wrocławskich. Rywalem naszego zespołu będzie lider rozgrywek GKK Gorzów Wlkp. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!