Kąty Wrocławskie
Zwycięstwo w Żarach

Jak burza w rozgrywkach III ligi idą piłkarze Motobi Bystrzycy Kąty Wrocławskie. Piłkarze Mirosława Drączkowskigo wygrali piąty kolejny mecz i tracą 4 punkty do lidera.

Początek spotkania to pełna dominacja biało-czerwonych. W 18 minucie rzut karny na Arkadiuszu Półchłopku wykorzystał Marek Kowalczyk i było 1-0. W 21 minucie na 2-0 podwyższył Tomasz Kosztowniak. Po trzecim golu Bartłomieja Gawrona Promień stracił wiarę w korzystny rezultat. Po przerwie dwie bramki dorzucił najskuteczniejszy gracz trzeciej ligi Arkadiusz Półchłopek i goście prowadzili już różnicą pięciu bramek. W samej końcówce rozmiary porażki zmniejszył Maciej Łazar, ale na więcej gospodarzy nie było już stać. W sobotę o 16:00 do Kątów Wrocławskich przyjedzie wicelider tabeli Wulkan Wrocław. Ten mecz pokaże, czy kąteckie lwy stać na awans do II ligi.

Promień Żary - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-5 (0-3)

Bramki: M. Łazar (89 min.) oraz T.Kowalczyk (18 min.), T Kosztowniak (21 min.), B. Gawron (28 min.), A. Półchłopek (51 i 58 min.)

Skład Motobi: Chwastyk - Jawny, Kalinowski, Kotwicki, Gawron (79 min. Pawlak), Rosiecki, Kowalczyk (64 min. Mirkowski), Jaworski, Szczepaniak, Półchłopek (82 min. Kossakowski), Kosztowniak (72 min. Mostowski)

Skład Promienia:Kowalczyk (19 min Włodarczyk) - Chabiniak ( 39 min Łazar), Tychowski, Tobjasz, Markulak - Wójtowicz (64 min Arkuszewski), K. Dewo, Żebrowski, Kopernicki - A. Dewo (53 min Świdkiewicz), Bartkowiak. Żółte kartki: Jawny, Markulak, Mostowski, Kopernicki.