Piłka ręczna od lat jest ważną częścią sportowego życia naszej gminy, a piłka ręczna plażowa stała się już jedną z wizytówek Kątów Wrocławskich.
12 maja podpisane zostało kolejne porozumienie dotyczące funkcjonowania Ośrodka Szkolenia w Piłce Ręcznej Plażowej dla dzieci i młodzieży w Kątach Wrocławskich. To kontynuacja dobrej współpracy i dalsze wsparcie dla rozwoju młodych zawodników oraz organizacji wydarzeń sportowych.
- Dziękuję Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej za partnerstwo i wspólne działania na rzecz rozwoju tej dyscypliny. Przed nami kolejne Mistrzostwa Dolnego Śląska w piłce ręcznej plażowej - komentuje Katarzyna Sebzda-Sztul burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie.



