Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kąty Wrocławskie
Porozumienie z Akademią podpisane

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
13 maja Katarzyna Sebzda-Sztul burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie podpisała porozumienie o współpracy pomiędzy Gminą Kąty Wrocławskie, a wałbrzyską Akademią Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa.
Porozumienie z Akademią podpisane

Porozumienie z Akademią podpisane
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

To jedna z ośmiu nowych współprac, które uczelnia zawarła z samorządami, instytucjami i partnerami z regionu.

Porozumienie otwiera przestrzeń do wspólnych działań edukacyjnych i naukowych. Studenci będą mogli odbywać w naszej gminie praktyki i staże oraz zajęcia terenowe, a także uczestniczyć w projektach, konferencjach i sympozjach realizowanych wspólnie z samorządem.

Takie partnerstwa łączą naukę z praktyką i pokazują, że samorząd może być miejscem rozwoju dla młodych osób wchodzących na rynek pracy.

- Wspólnie stawiamy na praktyczne kształcenie, staże, studia dualne oraz wymianę doświadczeń, które pozwolą naszym studentom jeszcze lepiej odnaleźć się na nowoczesnym rynku pracy. Dziękujemy naszym Partnerom za zaufanie. Razem budujemy silny, innowacyjny Dolny Śląsk! – komentuje Akademia.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


UG



o © 2007 - 2026 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Wtorek 16 czerwca 2026
Imieniny
Aliny, Anety, Benona

tel. 575 878 589
tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl