Od kwietnia w świetlicach profilaktyki środowiskowej odbywają się zajęcia z robotyki, dziś zaczynamy cykl warsztatów poświęconym bezpieczeństwu, a poza tym bawimy się, odrabiamy lekcje, tworzymy dzieła sztuki i mamy przy tym dużo świetnej zabawy
Przypominamy, że zajęcia świetlicowe są dedykowane dzieciom w wieku +5 lat i są bezpłatne.



