Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kobierzyce
Co się dzieje w świetlicach?

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Od kwietnia w świetlicach profilaktyki środowiskowej odbywają się zajęcia z robotyki, dziś zaczynamy cykl warsztatów poświęconym bezpieczeństwu, a poza tym bawimy się, odrabiamy lekcje, tworzymy dzieła sztuki i mamy przy tym dużo świetnej zabawy
Co się dzieje w świetlicach?

Co się dzieje w świetlicach?
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Co się dzieje w świetlicach?
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Co się dzieje w świetlicach?
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Przypominamy, że zajęcia świetlicowe są dedykowane dzieciom w wieku +5 lat i są bezpłatne.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


KOK



o © 2007 - 2026 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Wtorek 16 czerwca 2026
Imieniny
Aliny, Anety, Benona

tel. 575 878 589
tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl