Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Złote Gody w Urzędzie Gminy Długołęka

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W marcu odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest parom, które przeżyły razem 50 lat, tworząc wspólny dom, rodzinę i historię opartą na miłości, szacunku oraz wzajemnym wsparciu.
Złote Gody w Urzędzie Gminy Długołęka

Podczas spotkania nie zabrakło gratulacji, życzeń i wzruszeń. Jubilaci odebrali medale nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a także słowa uznania za piękny przykład trwałości małżeństwa i rodzinnych wartości.

Uroczystość była okazją do podziękowania parom za ich życiową postawę, cierpliwość, wytrwałość i wspólnie przeżyte lata. Tak długi staż małżeński to świadectwo siły relacji, ale także dowód na to, jak ważne są codzienna troska, zrozumienie i obecność drugiego człowieka.

Jubilatom składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia zdrowia, spokoju i wielu kolejnych lat spędzonych razem, w otoczeniu najbliższych.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


kl



o © 2007 - 2026 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Wtorek 16 czerwca 2026
Imieniny
Aliny, Anety, Benona

tel. 575 878 589
tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl