9 maja o godz. 20.21 dyspozytor WOPR otrzymał zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu o samochodzie znajdującym się w wodzie wraz z rannym kierowcą.
Kierujący stracił panowanie nad pojazdem, przebił bariery i spadł z mostu do rzeki Ślęza w miejscowości Komorowice. Po dojeździe zespołu WOPR i rozeznaniu sytuacji, na miejscu działali już strażacy oraz druhowie z OSP w celu wyciągnięcia samochodu z wody. Osoba kierującą samochodem została wydobyta z wnętrza wraku przez świadków, a jako pierwsza pomocy medycznej, jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych, udzieliła druhna z OSP Nadolice Wielkie, która przejeżdżała w pobliżu miejsca zdarzenia.
Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń.



