2 maja spotkaliśmy się na tradycyjnej majówkowej biesiadzie.
Były rozmowy, żarty śmiech, tańce i inne łamańce przy muzyczce i różnych smakołykach . Pogoda dopisała, humory też więc było bardzo, bardzo sympatycznie. Dziękujemy Jurkowi za kiełbaski i pyszną kaszaneczkę oraz seniorkom za przepyszne ciasta.



