Pół wieku wspólnego życia w dowód miłości, wytrwałości i wzajemnego wsparcia.
Państwo Julia i Józef Wawrzczak oraz Urszula i Stefan Włoszek świętowali swoje Złote Gody.
Jubilaci zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie – jedynym odznaczeniem rangi państwowej nadawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które otrzymać można wyłącznie we dwoje.
Gratulujemy i życzymy, by kolejne lata upływały w zdrowiu, spokoju i wzajemnej trosce.



