Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Złote Gody w gminie Kobierzyce

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Pół wieku wspólnego życia w dowód miłości, wytrwałości i wzajemnego wsparcia. Państwo Julia i Józef Wawrzczak oraz Urszula i Stefan Włoszek świętowali swoje Złote Gody.
Złote Gody w gminie Kobierzyce

Złote Gody w gminie Kobierzyce
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Jubilaci zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie – jedynym odznaczeniem rangi państwowej nadawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które otrzymać można wyłącznie we dwoje.

Gratulujemy i życzymy, by kolejne lata upływały w zdrowiu, spokoju i wzajemnej trosce.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


Gracjana Rutkowska



o © 2007 - 2026 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Wtorek 9 czerwca 2026
Imieniny
Anny-Marii, Felicjana, Sławoja

tel. 575 878 589
tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl