Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Sportowcy z gminy Długołęka odebrali nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
1 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Długołęka wójt Wojciech Błoński wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe dla mieszkańców gminy.
Sportowcy z gminy Długołęka odebrali nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe

Nagrody sportowe mogą być przyznane za osiągnięcie wyniku sportowego osobie fizycznej za:

• zdobycie medalu na Igrzyskach Olimpijskich, Paraolimpijskich, Mistrzostwach Świata, Europy i Polski,

• zajęcie wysokiego miejsca w międzynarodowej imprezie sportowej np. Igrzyskach Olimpijskich, Paraolimpijskich, Mistrzostwach Świata i Europy,

• zajęcie miejsca od 1-5 w imprezie sportowej w randze Mistrzostw Polski,

• nominację uprawniającą do startu w Igrzyskach Olimpijskich, Paraolimpijskich, Mistrzostwach Świata i Europy;

oraz trenerom prowadzącym szkolenie zawodników osiągających wymienione wyżej wyniki.

Jak podkreślał wójt Wojciech Błoński, nie ma sukcesów bez ciężkiej pracy, ciągłych wyrzeczeń i regularnych treningów oraz wsparcia ze strony trenerów i rodziców. Te nagrody są również motywacją do dalszej prac i przekraczania własnych limitów w dążeniu do kolejnych osiągnięć.

Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe odebrali:

• Katarzyna Kozikowska – IV miejsce w parakajakarstwie podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio w 2021 roku,

• Mikołaj Pukas – IV miejsce w pływaniu w płetwach w Pucharze Europy 200m i 400m Bi-Fins,

• Hanna Smolarczyk – I miejsce w Mistrzostwach Świata i II miejsce w Mistrzostwach Polski w tańcu w kategorii Urban Pop Solo,

• Natalia Wojtczak – I miejsce w Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznie,

• Zuzanna Kuczerawy – III miejsce Mistrzostw Polski w jeździectwie, konkurencja skoki przez przeszkody w kategorii Młodzik na dużych koniach,

• Julia Wojteczek – I miejsce Mistrzostw Polski w tańcach standardowych,

• Marcel Mijalski – I miejsce Mistrzostw Polski w tańcach standardowych,

• Kinga Pinkiewicz – m.in. I miejsce Mistrzostw Świata w tańcu w kategorii Latin Caribbean Show Duo (juniorzy), I miejsce Mistrzostw Świata w kategorii Disco Slow (juniorzy),

Nagrody zdobyły również:

• Katarzyna Sadecka – m.in. I miejsce Mistrzostw Świata Disco Slow (juniorzy), II miejsce Mistrzostw Świata Latin Caribbean Show Solo (junior młodszy),

• Joanna Szarameta – m.in. I miejsce Mistrzostw Świata i Mistrzostw Polski w tańcu w kategorii Disco Slow (juniorzy), II miejsce Mistrzostw Polski w kategorii Fantasy Show (juniorzy),

które niestety nie mogły uczestniczyć w uroczystości wręczenia nagród i odbiorą je w innym terminie.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


Karol Leśnicki/fot. UG Długołęka



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Sobota 2 lipca 2022
Imieniny
Kariny, Serafiny, Urbana

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Ogłoszenia i oferty nieruchomości