Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kąty Wrocławskie
Kabaret Moralnego Niepokoju w Kątach

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który trwa około dwie godziny i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest/było coś takiego jak jakaś pandemia. Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret komentuje życie.
Kabaret Moralnego Niepokoju w Kątach

Są tu rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko, córka, która sprawia kłopoty ojcu, ojciec, który zadręcza córkę, mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki, małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z tym zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni?

Za długo panowie byli grzeczni. A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna. Na koniec bisy, a tam - największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu.

Występ odbędzie się 11.09.2021 o godz. 19:00 sobota

Hala Widowiskowo – Sportowa ul. Brzozowa 4 Kąty Wrocławskie

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


otomedia.plo © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl