Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Powiat Wrocławski
Nagrody dla sportowców z Sobótki

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
27 maja w Regionalnym Centrum Kultury Słowiańskiej odbyła się XVII sesja Rady Miejskiej w Sobótce. To nie przypadkowy termin obrad – w tym dniu przypadał jubileusz 30-lecia istnienia samorządu w Polsce, a był on tym bardziej wyjątkowy, gdyż burmistrz Mirosław Jarosz wręczył młodym sportowcom z gminy Sobótka nagrody za uzyskane w ubiegłym roku wysokie osiągnięcia w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie sportowym.
Nagrody dla sportowców z Sobótki

Nagrody dla sportowców z Sobótki
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Wśród nagrodzonych pojawił się brązowy medalista Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo w 2019 r. oraz brązowy medalista Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin w kat. junior młodszy +50 kg. Nagrodzeni na co dzień rozwijają swoje pasje trenując takie dyscypliny jak judo, badminton, kolarstwo szosowe, pływanie, karate, kickboxing, a także akrobatykę sportową. Oto wybrane osiągnięcia nagrodzonych:

1. Kacper Dwoiczko - III Miejsce na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych

w Judo w 2019 r.;

2. Arkadiusz Waniszewski - III miejsce w Mistrzostwach Polski Qazaq Kuresi 2019 r. -kat. do 60 kg ;

3. Filip Bogdański - I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek

i Juniorów Młodszych 2019 -kat. do 66 kg;

4. Radosław Stroka - III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzieży U23 w Judo;

5. Kacper Grzegorczyk - I Miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek

i Juniorów Młodszych w Judo 2019

6. Emilia Goldwasser - I miejsce w grze pojedynczej kobiet podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie 2019

7. Mateusz Szałankiewicz - I miejsce w grze podwójnej mężczyzn podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie 2019

8. Szymon Wrona - Mini Tour de Pologne – 1 miejsce klasyfikacja generalna

9. Maciej Dębicki - VIII Międzynarodowy Miting Pływacki II miejsce 50m styl klasyczny;

10. Albert Piątkowski - III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych

w Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce;

11. Michał Jakubowski - IV miejsce na Mistrzostwach Europy w Karate kat. kata senior

12. Dominik Kuriata - III miejsce w Mistrzostwach Europy w Karate Kyoukushin kat. junior młodszy +50 kg;

13. Maciej Woźniak - IV miejsce w Mistrzostwach Europy w Karate Kyoukushin

w kategorii kata młodzik (12-13 lat)

14. Norbert Piotrowski - III miejsce podczas Mistrzostw Polski K1Rules Seniorów

i Juniorów w Kickboxingu w kat. -60kg.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje i życzymy wytrwałości

w doskonaleniu i rozwijaniu swoich sportowych pasji.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


Anita Kruczykowska



o © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Wtorek 14 lipca 2020
Imieniny
Kamili, Kamila, Marcelego

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości