Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kobierzyce
VII GALA STYPENDIÓW SPORTOWYCH 2020

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Tradycyjnie, z początkiem nowego roku, Wójt Gminy Kobierzyce przyznał stypendia sportowe na kolejny rok. Stypendia na rok 2020 otrzymali zawodnicy, którzy w okresie 1.10.2018-30.09.2019 osiągnęli bardzo wysokie wyniki sportowe. W bieżącym roku jest ich rekordowa ilość, bo aż 31.
VII GALA STYPENDIÓW SPORTOWYCH 2020

VII GALA STYPENDIÓW SPORTOWYCH 2020
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Naszym stypendystom życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Stypendyści i ich nagrodzone sukcesy:

PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA - II miejsce Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce ręcznej plażowej - Ilnicka Paulina, Kuriata Oliwia, Kiepura Natalia, Bej Marlena, Siekańska Agnieszka, Kozioł Patrycja, Staszewska Kamila; II miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek w piłce ręcznej plażowej - Jakubowska Kinga

PIŁKA NOŻNA - III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów U-15 sezonu 2018/19 - Bartoń Marcin

PIŁKA SIATKOWA - I miejsce w Mistrzostwach Polski młodziczek w piłce siatkowej - Wilczyńska Dominika, Gołębiowska Aleksandra

PŁYWANIE - I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich - pływanie, 200 m stylem motylkowym - Węgrzynowska Aleksandra; I miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w pływaniu, 200 m stylem grzbietowym - Górecka Weronika

BIEGI GÓRSKIE - III miejsce w Mistrzostwach Polski w biegach górskich – 1000 m dziewcząt ur. 2006-07 - Pajęcka Lena; II miejsce w Mistrzostwach Polski w biegach górskich – 1000 m chłopców ur. 2006-07 - Ziętek Leon

DUATHLON (odmiana triathlonu – bieg – jazda rowerem-bieg) - II miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek do lat 14 - Okuniewska Julia; II miejsce w Mistrzostwach Polski kat. 16-19 lat - Sondej Dawid

SZACHY - II miejsce w Mistrzostwach Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych w kategorii junior - Kejna Piotr

KARATE KYOKUSHIN - I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów PFKK Shinkyokushin do lat 18 – Kumite 11-12 lat - Warmuła Maria; III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów PFKK Shinkyokushin do lat 18 – Kumite 11-12 lat - Wawrzyniak Marcel, I miejsce w Mistrzostwach Polski PFKS Karate Shinkyokushinkai – Kumite -40 kg - Zając Daria; I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów PFKK Shinkyokushin do lat 18 – Kumite 15-16 lat - Korłub Piotr; II miejsce w Mistrzostwach Polski PFKS Karate Shinkyokushinkai - Kurzątkowska Monika; I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów PFKK Shinkyokushin do lat 18 – Kumite 15-16 lat - Kurzątkowska Oliwia;

JUDO - II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w judo - Gass Aleksander; I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w judo - I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w judo - Pitner Alex

TAEKWON-DO ITF - I miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek w taekwon-do ITF, walki kobiet - Wołczuk Lena

BADMINTON - I miejsce w XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych Świętokrzyskie 2019 – badminton – gra podwójna chłopców - Piórkowski Mikołaj, Wrzalik Mikołaj

TENIS STOŁOWY - III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski młodzików w tenisie stołowym - Żurawski Krzysztof, Żurawski Piotr

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


Wojciech Duczek



o © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Czwartek 1 października 2020
Imieniny
Heloizy, Igora, Remigiusza

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości