Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kąty Wrocławskie
Podsumowanie roku halowych sportów zespołowych

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
11 stycznia w sali widowiskowej kąckiego Domu Kultury odbył się bal podsumowujący zmagania halowych zespołów ligowych w roku 2019.
Podsumowanie roku halowych sportów zespołowych

Podsumowanie roku halowych sportów zespołowych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Podsumowanie roku halowych sportów zespołowych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Podsumowanie roku halowych sportów zespołowych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Podsumowanie roku halowych sportów zespołowych
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

W gali uczestniczyli sportowcy z zespołów reprezentujących na codzień naszą gminę na parkietach II ligowych czyli: Dijo Maximus Gokis Kąty Wrocławskie reprezentujący kobiecą koszykówkę, UKS GOKIS Kąty Wrocławskie reprezentujący męską piłkę ręczną oraz Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie – koszykówka mężczyzn.

W uroczystościach wzięli udział również przedstawiciele władz gminy, sponsorzy oraz zaproszeni goście.

Zawodniczki i zawodnicy nagrodzeni decyzją kapituły w kategorii koszykówka kobiet i mężczyzn:

Najlepszy rezerwowy: Mateusz BortliczekNajlepsza rezerwowa: Magda Jarecka

Najlepszy obrońca: Michał Lipiński

Najlepszy obrońca: Weronika Woźna

Największy postęp: Tomasz Giniewski

Największy postęp: Matylda Dobejko

Najlepszy zawodnik: Grzegorz Kaczmarek

Najlepsza zawodniczka: Małgorzata Koralewska

Rekord zwycięstw w jednym sezonie w rozgrywkach 2 ligi kobiet: Małgorzata Smektała

Rekord zwycięstw w jednym sezonie w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn: Jacek Kolis

Inicjatywa roku: Jacek Kaczmarek (założenie sekcji dla dzieci z rocznika 2008 i młodszych)

Wieloletni wkład w rozwój koszykówki w Kątach Wrocławskich: Aldona Chwastyk i Wojciech Suprun.

Zawodnicy nagrodzeni w głosowaniu internetowym w kategorii piłka ręczna mężczyzn:

Młody talent-Konrad Andrzejewski

Najepszy obrotowy-Bartosz Żubrowski

Najlepszy środkowy-Maciej Seroczyński

Najlepszy lewoskrzydłowy-Maciej Kuźbiński

Najlepszy prawoskrzydłowy-Dawid Platt

Najlepszy leworozgrywający -Tomasz Łuczak

Najlepszy praworozgrywający- Bartosz Wróblewski

Najlepszy obrońca -Bartosz Serafin

Najlepszy bramkarz-Kamil Pasita

Nagrody za wkład w rozwój piłki ręcznej w Kątach Wrocławskich:

Jerzy Dyrkacz

Alicja Łukasik

Michał Jeruszka

Grzegorz Malawski

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


otomedia.pl



o © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Poniedziałek 13 lipca 2020
Imieniny
Danieli, Irwina, Małgorzaty

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości