Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Powiat Wrocławski
Legalni bukmacherzy w aplikacji mobilnej

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Jak pobrać bukmacherską aplikację mobilną? Czym charakteryzują się aplikacje mobilne legalnych bukmacherów? Jak korzystać z takiej aplikacji?
Legalni bukmacherzy w aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne towarzyszą nam niemal na każdym kroku. Trudno zliczyć ile aplikacji mobilnych powstało do tej pory, a z każdym dniem udostępnia się ich przecież coraz więcej. Nie masz jakiejś aplikacji, a uważasz, że przyda Ci się w życiu? Wejdź do oficjalnych sklepów – niemal na pewno znajdziesz co najmniej kilka w danej dziedzinie.

Bardzo podobnie jest w świecie zakładów bukmacherskich. Tak, bez problemów można wnieść zakład bukmacherski przy pomocy aplikacji mobilnej. Niemal każdy legalny bukmacher posiada aplikację w swojej ofercie i dzięki niej zakłady bukmacherskie dostępne są dla klientów nawet niemających akurat dostępu do komputera.

 

Jak pobrać bukmacherską aplikację mobilną?

Jest jednak małe utrudnienie. Posiadacze telefonów z oprogramowaniem Android nie mogą pobrać aplikacji bukmacherskich z oficjalnego sklepu Google Play. Amerykański gigant nie udostępnia w swoim sklepie aplikacji związanych z hazardem, który pamiętajmy że może uzależniać. Nie oznacza to jednak, że nie można ich pobrać. Należy to uczynić przez oficjalną stronę bukmachera, a informacja o takiej możliwości pojawi się na ekranie telefonu zaraz po tym, jak wejdziemy na portal bukmachera poprzez swoje urządzenie mobilne. Następnie przy pobieraniu aplikacji będziemy musieli wydać zgodę na pobranie aplikacji z „nieznanego” źródła – chyba że już wcześniej zmieniliśmy tę opcję bezpieczeństwa w ustawieniach naszego telefonu czy tabletu. Trzeba sobie to jasno powiedzieć – cała procedura tylko nieznacznie wydłuża czas instalacji aplikacji na urządzeniu.

Znacznie prościej mają posiadacze urządzeń firmy Apple, bo oni mogą pobrać aplikację bukmacherską bezpośrednio poprzez sklep AppStore. Aplikacje bukmacherskie są różnej wielkości, ale nie musimy się obawiać, że zajmą specjalnie dużo miejsca na naszym urządzeniu.

 

Jak działa aplikacja bukmacherska?

Gdy już mamy zainstalowaną aplikację możemy zacząć działać. Po pierwsze możemy w niej przejść procedurę rejestracji, która jest koniecznością, gdy chcemy zawierać zakłady online. Jednak, gdy posiadamy już konto u danego bukmachera, możemy po prostu się zalogować. Co ciekawe nie zawsze musimy robić to w sposób standardowy, czyli wpisywać login i hasło. Część aplikacji daje możliwość zalogowania się poprzez odcisk palca czy po wpisaniu kodu PIN. Zdecydowanie przyśpiesza to korzystanie z aplikacji.

Podstawową funkcją każdej aplikacji mobilnej jest możliwość zawarcia zakładu bukmacherskiego. W dość prosty i przejrzysty sposób można filtrować ofertę kursową, co pozwala wybrać nam te mecze, które rzeczywiście chcemy obstawiać. Gracze mogą skorzystać także ze statystyk, które są równie czytelnie przedstawione w aplikacji. Po obstawieniu kuponu możemy ustawić sobie powiadomienia, które poinformują nas jakim efektem zakończyła się rywalizacja w spotkaniach znajdujących się na naszym kuponie.

 

Inne możliwości aplikacji bukmacherskich

W ofercie kursowej prezentowanej na aplikacji mobilnej znajdziemy też „zakłady na żywo”. Nie da się ukryć, że obstawianie „zakładów na żywo” poprzez aplikację pasuje do siebie idealnie. Przecież nie zawsze mamy komputer pod ręką, gdy oglądamy mecz i chcemy szybko zareagować na wydarzenia. W aplikacji możemy też obstawiać zakłady ze sportu wirtualnego, a także możemy śledzić na ekranie przebieg tych wydarzeń.

Klienci bukmacherów poprzez aplikację mogą dokonywać również szybkich i bezpiecznych wpłat na konto bukmachera, a tak ze zlecić przelew środków na konto w swoim banku.

Ciekawym dodatkiem jest możliwość oglądania transmisji z wydarzeń sportowych bezpośrednio poprzez aplikację. Jednak prawa do transmisji mają tylko wybrani bukmacherzy w Polsce. Więcej o ofercie poszczególnych bukmacherów można dowiedzieć się ze strony https://www.legalni-bukmacherzy-online.pl/.

 

Co jeśli nie aplikacja?

A co jeśli nie posiadamy urządzenia z system Android lub IOS lub po prostu nie chcemy „zaśmiecać” swojego urządzenia kolejną aplikacją? Aplikacji dla innych systemów raczej nie możemy się spodziewać. Są zbyt mało popularne, żeby bukmacherzy chcieli w nie inwestować. Jednak każdy bukmacher posiada strony internetowe, które możemy przeglądać poprzez przeglądarki na urządzeniach mobilnych. Są to tzw. strony responsywne, czyli w pełni dostosowane do działania na telefonach czy tabletach. Ich wygląd i funkcjonalność na urządzeniu mobilnym niemal niczym nie różni się od tego jaki zobaczymy na ekranie komputera. Co więcej, część bukmacherów nie ma aplikacji mobilnych, bo uznaje, że responsywna strona na urządzenia mobilne w zupełności wystarczy. I jest w tym dużo prawdy.

 

Zagrożenia wynikające z korzystania z aplikacji

Minus bukmacherskich aplikacji mobilnych? Jest i to całkiem spory. Zakłady bukmacherskie to hazard, który może uzależniać. Niestety aplikacje mobilne powodują, że zakładać możemy się niemal wszędzie i niemal cały czas. Taka dostępność zakładów zwiększa ryzyko popadnięcia w uzależnienie. Dlatego zakłady bukmacherskie dostępne są dla osób pełnoletnich, które muszą mieć świadomość podejmowanego ryzyka. Obstawiać zakłady bukmacherskie powinno się tylko u legalnych bukmacherów w Polsce, bo korzystanie z usług firm nieposiadających polskiej licencji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


MRo © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Środa 30 września 2020
Imieniny
Geraldy, Honoriusza, Wery

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości