Jeżeli jesteś entuzjastą muzyki ludowej oraz lubisz wypoczywać na świeżym powietrzu w pięknych okolicznościach przyrody- to jest impreza dla Ciebie i Twojej rodziny. W tym roku przyjmiemy 30 zespołów działających w 16 powiatach i 23 gminach naszego kraju. Ponadto: Polskie Radio Wrocław z programem Dolnośląski Rozkład Jazdy, konkursy i zabawy ludowe, animacje, piaszczysta plaża, scena na wodzie, gastronomia, wypoczynek i urządzenia rekreacyjne.
Program imprezy
18 maja 2019 roku (sobota)
1. 15.10-15.25 Szkoła Podstawowa w Mietkowie gm. Mietków
2. 15.30-15.45 Rozmaryn – gm. Sobótka
3. 15.50-16.05 Trzy Dęby - gm. Prusice
4. 16.10-16.25 Niezapominajki - gm. Gromadka
5. 16.30-16.45 Ale Babki z Różyńca - gm. Gromadka
6. 16.50-17.05 Bolkowianie - gm. Bolków
7. 17.10-17.25 Perła z Przybyłowic – gm. Męcinka
8. 17.30-17.45 Wesołe Nutki – gm. Złoty Stok
9. 17.50-18.05 Gajkowianie – gm. Czernica
10. 18.10-18.25 Macieje – gm. Dzierżoniów
11. 18.30-18.45 Kostomłocianie – gm. Kostomłoty
12. 18.50-19.05 Krukowianie – gm. Żarów
13. 19.10-19.25 Listek Koniczyny- gm. Mietków
14. 19.30-19.45 Tacy Sami – gm. Wrocław
godz. 20.00- 01.00 –Folkowa zabawa na plaży- gra DJ Kasiek
19 maja 2019 roku (niedziela)
15. 13.10-13.25 Rozśpiewane Przedszkole – gm. Mietków
16. 13.30-13.45 Miłek – gm. Wojcieszów
17. 13.50-14.05 Serbowiacy – gm. Głogów
18. 14.10-14.25 Koniczynki - gm. Lubin
19. 14.30-14.45 Osieczanki - gm. Lubin
20. 14.50-15.05 Barwy Jesieni - gm. Nowe Miasteczko
21. 15.10-15.25 Radośni - gm. Miękinia
22. 15.30-15.45 Sami Swoi - gm. Sobótka
godz. 16.00- 17.00 – Bicie rekordu w jednoczesnym śpiewaniu „Wiła wianki” oraz konkurs na strój ludowy
godz. 17.00- 17.30 – Gość specjalny Festiwalu Fundacja Volto Amore w programie „I need to sing- śpiewające pokolenia
23. 17.40-17.55 Leśne Echo - gm. Lubsza
24. 18.00-18.15 Cyraneczki - gm. Bystrzyca
25. 18.20-18.35 Uciechowianki - gm. Dzierżoniów
26. 18.40-18.55 Złotokłose - gm. Prusy
27. 19.00-19.15 Stokrotki – gm. Olszyna
28. 19.20-19.35 Szymanowianie – gm. Wisznia Mała
29. 19.40-19.55 Świtezianie - gm. Jelcz Laskowice
30. 20.00-20.15 Strzegomianki – gm. Sobótka