Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Powiat Wrocławski
Pomysł na randkę w kinie- nowa alternatywa!

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Randka w kinie to klasyka gatunku. Prawie każdy przeżył w swoim życiu coś takiego. Niestety mają one swoje minusy. Głośne zachowanie innych osób, tłok czy nieodpowiedni wybór miejsca. Niestety nie da się na to nic poradzić i trzeba po prostu wpisać to w naturalne ryzyko.
Pomysł na randkę w kinie- nowa alternatywa!

Na szczęście kina coraz częściej starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosowują swoją ofertę do ich potrzeb. Właśnie tak powstała oferta Cinema City Wroclavia dotycząca sali VIP - https://www.cinema-city.pl/vip. To idealny sposób na randkę. Nie tylko zawiera wszystkie plusy zwykłego wypadu do kina, pozwala na zaznanie chwili luksusu, ale także pozwala wywrzeć dobre wrażenie na drugiej osobie. Zdecydowanie warto jest poznać wszystkie plusy związane z ofertą VIP.

Komfortowe warunki

Wybierając salę VIP, klient może spodziewać się naprawdę komfortowych warunków. Przede wszystkim należy wskazać dostęp do przestronnego lobby, w którym można miło spędzić czas. Nie jest to typowy korytarz kinowy, który nie zachęca do interakcji. To miejsce, w którym faktycznie można porozmawiać w dobrych warunkach i cieszyć się spotkaniem oraz jedzeniem. Jedzenie bowiem to kolejny plus wyboru oferty VIP. Klienci mają dostęp do gorących i zimnych dań bez ograniczeń. Przygotowywane posiłki są wysokiej jakości, dzięki czemu zwykły wypad do kina może zawierać także inne elementy pomysłu na wieczór. Atmosfera, która panuje w lobby sprzyja spokojowi i możliwości dobrego spędzenia czasu. Nie należy przy tym obawiać się także dodatkowych kosztów, bowiem wszystko wliczone jest w początkową cenę. 

Luksus na sali kinowej

To nie jedyne możliwości, które daje oferta VIP. Prawdziwym créme de la créme jest bowiem sala kinowa. W przeciwieństwie do zwykłej sali, ta jest bardzo kameralna i wyposażona w wysokiej jakości fotele. Obite skórą i w pełni regulowane dają o wiele większą możliwość w pełni komfortowego skupienia się na filmie. Nie trzeba martwić się o uciążliwych sąsiadów czy też zasłaniające ekran osoby. Wszystko jest na swoim miejscu i wszystko buduje także miłą i niepowtarzalną atmosferę. Wystarczy tylko raz wybrać się na seans VIP, by zauważyć różnicę, która jest naprawdę duża. Jeżeli ktoś szuka prostego, ale bardzo dobrego pomysłu na randkę- oferta VIP Cinema City Wroclavia jest idealnym rozwiązaniem.

Korzyści

Jak widać, w całkiem atrakcyjnej cenie można dostać naprawdę dużo. Oferta nie stawia swoim klientom żadnych ograniczeń. To, ile się wykorzysta z tego wszystkiego w żaden sposób nie wpływa na cenę. Taki wypad do kina idealnie pasuje szczególnie na pierwsze randki. Jakość usługi jest na najwyższym poziomie, a personel kina jak najlepiej wypełnia swoje obowiązki. Dzięki temu nie ma tutaj miejsca na żadne niedociągnięcia albo na niezadowolenie. Jedyne, co może pójść nie tak to nieodpowiedni dobór filmu. Na to jednak można mieć bardzo mały wpływ. Tak czy inaczej, wystarczy tylko wyobrazić sobie przedsmak seansu w lobby z przepysznym jedzeniem oraz sam seans w maksymalnie komfortowych warunkach z dostępem do nieograniczonej ilości przekąsek oraz napojów. Dzięki temu przeżycia na sali kinowej będą o wiele lepsze. 

Na korzyść oferty VIP przemawia przede wszystkim bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W ramach biletu dostaje się nieograniczony dostęp do wielu atrakcji, które, gdyby je sumować, kosztowałyby o wiele więcej. Dodatkowo warto też wspomnieć, że połączone razem stanowią większą jakość. Oczywiście nie trzeba wspominać, że randka to nie jedyna okazja, kiedy można skorzystać z oferty VIP. Każdy, kto chce cieszyć się największą jakością może z niej skorzystać. 

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


MRo © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Środa 22 stycznia 2020
Imieniny
Dominiki, Mateusza, Wincentego

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl