Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Powiat Wrocławski
Lustro na wymiar – kiedy się na nie decydować?

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Dzisiejszy świat daje nam takie wiele możliwości, że nie raz sami nie wiemy, z której skorzystać. Podobnie rzecz się ma w przypadku zakupów. Dziś odpowiadamy na pytanie, kiedy warto kupować lustro na wymiar.
Lustro na wymiar – kiedy się na nie decydować?

Ciężkie jest życie bez lustra

Brak lustra w domu z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych. Możemy powiedzieć więcej – lustro to jedno z najważniejszych „narzędzi”, jakie mamy w domu. Nie tylko praktyczne, ale i estetyczne. Jednak po kolei. Lustro to przede wszystkim praktyczny sprzęt, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience. Czy jakaś kobieta na sali wyobraża sobie robienie porannego makijażu bez dużego łazienkowego lustra? Jest to zadanie możliwe, jednak potrzeba na nie o wiele więcej czasu, którego tak nam rano brakuje. Z pewnością wiele kobiet musiały sobie radzić z nakładaniem delikatnego makijażu przy użyciu małego lusterka znajdującego się w torebce. Jaki był tego efekt? Cóż, z pewnością nie najlepszy. Podobnie mężczyźnie trudno jest dokładnie się ogolić bez użycia lustra. Wnioski nasuwają się same – lustro, jak i lustro na wymiar to ważny mebel zarówno dla pań, jak i panów.

 

Czym się wyróżnia lustro na wymiar?

Lustro na wymiar, jak sama nazwa wskazuje, jest to lustro, którego wymiary ustalamy sami. Ktoś powie, że „w sklepie też mogę wybrać sobie lustro o pasującym wymiarze”. Zgadza się. Jednak w przypadku lustra na wymiar, decydujemy nie tylko o wymiarach. Ale od nich zacznijmy. W marketach budowlanych dostępne są standardowe wymiary luster. Możemy kupić 60x60 cm, 70x50 cm, 90x70 cm, itp. Kupując lustro na wymiar nie mamy takich ograniczeń. Chcemy lustro o długości 55,4 centymetrów i szerokości 35,9 centymetrów? Nie ma problemu. Oprócz tego możemy również wybrać m.in. kolor tafli lustra, grubość, kolor oraz styl ramki. Lustro na wymiar ma jeszcze jedną zaletę. Jeżeli kupimy je przez internet to, mimo że jest to produkt spersonalizowany, możemy je zwrócić.

 

Kiedy je kupić?

Najważniejsze pytanie brzmi „kiedy kupić takie lustro?”. Czy lustro na wymiar jest dla każdego? I tak, i nie. Lustro na wymiar dedykowane jest przede wszystkim posiadaczom niestandardowych pomieszczeń. Jeżeli masz bardzo dużą lub bardzo małą łazienkę – takie lustro to produkt dla ciebie. Szczególnie posiadacze małych łazienek docenią walory lustra na wymiar. W wieżowcach z wielkiej płyty ciężko jest odpowiednio urządzić przestrzeń w taki sposób, by na wszystko znalazło się miejsce. Lustro na wymiar nieco tą sprawę ułatwia. Po drugiej stronie (lustra) są osoby, które mają bardzo duże domy i ogromne łazienki. One również mogą mieć problem ze znalezieniem odpowiednio długiego lustra. Co więc zrobić? Pomyśleć nad lustrem na wymiar.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


MRDzisiaj
Środa 21 sierpnia 2019
Imieniny
Franciszka, Kazimiery, Ruty

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
o © 2007 - 2019 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl