Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kąty Wrocławskie
Świetny występ naszych zawodników na zawodach Teakwondo

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
24 marca w Oleśnicy odbyły się kolejne zawody w Taekwondo w których wzięli udział zawodnicy z naszej gminy. 
Wiktoria Graizarek, Iga Bigda, Arkadiusz Wach, Dawid Kun(Wrocław), Grzegorz Wątroba, wykazali się duchem walki i po raz kolejny w tym roku stanęli na podium.
Świetny występ naszych zawodników na zawodach Teakwondo

Świetny występ naszych zawodników na zawodach Teakwondo
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Świetny występ naszych zawodników na zawodach Teakwondo
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Świetny występ naszych zawodników na zawodach Teakwondo
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

W zawodach nie mógł wziąć udziału Piotr Zieliński, gdyż dostał po raz kolejny powołanie do kadry Narodowej w Taekwondo - z czego jesteśmy bardzo dumni.
 Po raz pierwszy w tym roku udział w zawodach wzięli także: Julia Molga (Wrocław), 
Paweł Molga (Wrocław), Aleksander Nosal, Oliwia Modny(Wrocław), Hubert Sikorski, Adrianna Hawliczek, Feliks Tyczyno, Zuzanna Nosal, Piotr Krzyczysza - uzyskując wysokie noty.

W sumie nasza reprezentacja przywiozła 13 medali.


Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zawodników w treningi prowadzone przez wysoce utytułowanego trenera Kamila Śmigielskiego wicemistrza świata w Taekwondo wzbogacili swą kolekcję medali w następującej klasyfikacji:



*Wiktoria Graizarek – III miejsce (walki)


*Iga Bigda – III miejsce (walki) oraz III miejsce (techniki specjalne)


*Arkadiusz Wach – III miejsce (walki)


*Grzegorz Wątroba – III miejsce( walki)


*Julia Molga – II miejsce( układy formalne)


*Paweł Molga – II miejsce (walki)


*Aleksander Nosal – I miejsce (walki)


*Oliwia Modny – III miejsce (walki)


*Adrianna Hawliczek -I miejsce (walki)


*Feliks Tyczyno – III miejsce (walki)


*Zuzanna Nosal – II miejsce (walki)


*Piotr Krzyczysza – III miejsce (walki)

Wszystkim medalistom gratulujemy.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


rtr



Dzisiaj
Piątek 27 kwietnia 2018
Imieniny
Sergiusza, Teofila, Zyty
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2018 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl