Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Mietków
Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
5 listopada w świetlicy wiejskiej w Maniowie odbyły się rozgrywki sportowe w ramach XII już Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Pod czujnym okiem sędziów – Andrzeja Pietruszki oraz Mirosława Stawskiego do walki o nagrody przystąpili zarówno młodsi jak i starsi mieszkańcy gminy Mietków. Organizatorami oraz fundatorami nagród w tegorocznych zmaganiach byli: Klub Sportowy „Wspólni”, parafia pw. NPNMP w Maniowie Wielkim, Gminny Ośrodek Kultury w Mietkowie, sołtysi i radni wsi Maniów i Maniów Mały oraz Gimnazjum w Mietkowie.

W trakcie imprezy nie zabrakło pysznego poczęstunku, który przygotowały z Maniowa i Maniowa Małego, za co oczywiście serdecznie dziękujemy. W tym miejscu słowa podziękowania należą się również Dariuszowi Kubickiemu oraz Wojciechowi Bielakowi za techniczne przygotowanie imprezy.

Uroczyste wręczenie pucharów i nagród odbędzie się 11.11.2017 r. w kościele parafialnym w Maniowie Wielkim podczas Mszy Św. za Ojczyznę. Dziękujemy za miłą, wspólną zabawę.

Wyniki końcowe turnieju:

Kategoria „Szkoła Podstawowa kl. IV-VI”:

I miejsce – Filip Ostaszewski (Piława)

II miejsce – Bartłomiej Cebula (Stróża)

III miejsce – Kacper Pawlicki (Domanice)

Kategoria „Dziewczęta”:

I miejsce – Pamela Kubicka (Maniów)

II miejsce – Beata Sakrajda (Wawrzeńczyce)

III miejsce – Małgorzata Bełz (Domanice)

Kategoria „Gimnazjum”:

I miejsce – Marek Ostaszewski (Piława)

II miejsce – Filip Zalas (Borzygniew)

III miejsce – Piotr Apanasowicz (Borzygniew)

Kategoria „Seniorzy”:

I miejsce – Robert Merski (Proszkowice)

II miejsce – Piotr Jaworski (Proszkowice)

III miejsce – Taras Czopej (Mietków)

Wyróżnienie:

1. Natalia Prucnal (Stróża)

2. Martyna Klis (Stróża)

3. Wiktor Malczewski (Chwałów)

Najmłodszy uczestnik – Wikor Merski (Proszkowice)

Najstarszy uczestnik – Ryszard Łącz (Maniów Wielki)

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


AP



Dzisiaj
Wtorek 21 listopada 2017
Imieniny
Janusza, Marii, Reginy
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2017 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl