Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Najlepsi w gminie Długołęka

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
We wrześniu w gminie Długołęka przyznano stypendia wójta. Podczas Gminnej Gali Stypendystów wyróżniono 98 uczniów za bardzo dobre wyniki w nauce i 3 żaków za osiągnięcia artystyczne. Do końca 2017 r. z budżetu gminy na stypendia wypłaconych zostanie ponad 41.080 zł.
Najlepsi w gminie Długołęka

Najwyższą średnią za rok szkolny 2016/2017 roku uzyskał Kamil Fret (6,0) – SP Siedlec; Gracjan Rzymowski (5,91) – ZS Brzezia Łąka i Natalia Rutkowska (5,9) – SP Mirków.

Stypendia Wójta Gminy Długołęka

Szkoła podstawowa – za bardzo dobre wyniki w nauce:

Gracjan Rzymowski, Szymon Ratajczyk, Wiktoria Sieczka, Julia Chodzińska, Paweł Kozioł,

Aleksandra Hryckiewicz, Marta Komorowska, Piotr Orłowski, Natalia Łasińska, Filip Fret,

Michał Durlik, Wiktoria Kierzkowska, Kinga Gądek, Dominika Żmuda, Anna Michalczuk, Jakub

Żmija, Szymon Głąbski, Aleksandra Kiesiak, Oliwia Franieczek, Natalia Rutkowska, Ignacy Maliga, Jędrzej Maliga, Radosław Kaczor, Paulina Rutkowska, Ignacy Rusiecki, Klaudia Łuczak, Alicja Ponikowska, Daria Chęcińska, Maciej Dzwończyk, Oliwia Bąba, Mateusz Liżyński, Agata Gut, Magdalena Budak, Maja Machowska, Marek Muzyka, Matylda Robak, Iga Sigurska, Betina Wawrzonkowska, Joanna Zygmunt, Lena Surowiec, Małgorzata Królikowska, Justyna Piwońska, Bruno Kożuch, Zuzanna Skóra, Justyna Leon, Vanessa Jastrzębska, Julia Bernhard, Sonia Mituś, Julia Kołton, Michał Teżyk, Julita Kołodziejska, Marcelina Kołodziejska, Kinga Struś, Olivier Szuberski,

Milena Klodek, Oliwia Mrożek, Maya Noculak, Michał Calów, Antonina Nowak, Mirella Wójcik,

Gabriela Wesołowska, Paweł Wyatt, Zuzanna Janusz, Zofia Mosiek.

Gimnazjum – za bardzo dobre wyniki w nauce:

Zuzanna Ryś, Aleksandra Duda, Nikola Górska, Maria Sikora, Adrian Bonio, Wojciech Król,

Natalia Rajter, Malwina Salamaga, Martyna Kajmowicz, Marcin Kozak, Jakub Ożga, Maja

Legionowicz, Dorota Puzio, Wiktor Teżyk, Maciej Skrzypek, Julia Wojteczek, Jazan Skaikar,

Zafia Borkowska, Viktoria Trojanowska, Paweł Przybył, Marta Bander, Maja Rybus, Karolina

Banaszak, Rafał Zapiór, Tomasz Krużel, Martyna Niedźwiedzka, Dominik Bielecki, Magdalena

Kwaśniak.

Liceum – za bardzo dobre wyniki w nauce:

Alicja Gunia, Julia Kuczma, Konrad Wolak, Karolina Szymczak, Aleksandra Banasiak, Magdalena

Ciosek.

Szkoła podstawowa – za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej:

Zofia Zielińska, Magdalena Buczak, Maja Buczak.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


AB/Fot. Kamila Kochaniec



Dzisiaj
Wtorek 21 listopada 2017
Imieniny
Janusza, Marii, Reginy
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2017 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl