Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

VI Wojnowicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernica

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
1 października z inicjatywy Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych "Przystanek Nadziei" oraz Rady Sołeckiej wsi Wojnowice, odbył się w świetlicy wiejskiej w Wojnowicach VI Wojnowicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernica oraz Mini Turniej w Piłkarzyki Stołowe dla najmłodszych.
VI Wojnowicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernica

VI Wojnowicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernica
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.VI Wojnowicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernica
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Kolejną edycję udało się przeprowadzić dzięki realizacji projektu współfinansowanego ze środków budżetu Gminy Czernica, wsparciu funduszu sołeckiego i darczyńców w osobach Pan Marek Krajewski - Dom Partner oraz Artur Kowalczyk.

Licznie zgromadzonych uczestników i kibiców przywitali : Wójt Gminy Czernica Włodzimierz Chlebosz, Sołtys wsi Wojnowice -Kamil Antas, Radna Gminy Czernica - Katarzyna Moroz oraz v-ce prezes Stowarzyszenia - Joanna Wróbel, życząc wszystkim wielu sportowych emocji, niepowtarzalnej atmosfery oraz sukcesów w grze.

Turniej rozpoczął się pokazowym meczem, w którym Wójt po zaciętej walce pokonał w dwóch setach Sołtysa. Później stoły należały już wyłącznie do uczestników a poziom i przebieg gry nadzorowali sędziowie: Marian Pawlak, Blanka Sitek oraz Wojciech Kozakiewicz.

Po wielu wspaniałych meczach wyłoniono zwycięzców:

Tenis Stołowy - singiel dla profesjonalistów

I Miejsce - Krzysztof Berski

II Miejsce - Bartosz Solski

III Miejsce - Patryk Jarosz

Tenis stołowy - singiel (junior)

I Miejsce - Marek Sitek

II Miejsce - Radek Chojka

III Miejsce - Łukasz Cyfert

Piłkarzyki Stołowe

I Miejsce - Lidka Sitek

Marek Sitek

II Miejsce - Kacper Krupa

Radek Chojka

III Miejsce - Nikodem Staszak

Julia Jarosz

Przez cały czas trwania zawodów przygotowany był poczęstunek, dla najmłodszych wata cukrowa ale największą niespodzianką okazała się fotobudka, w której była możliwość wykonania wielu zdjęć w różnych przebraniach.

Więcej informacji znajdziesz w gazecie powiatu wrocławskiego
Express Wrocławski


mg



Dzisiaj
Wtorek 21 listopada 2017
Imieniny
Janusza, Marii, Reginy
Redakcja

tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2017 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl